Brugmansia Candida

Dyskusja na temat rodziny roślin (Solanaceae) z rzędu psiankowców.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

• 1069 / 3 / 0

Witam mam pytanie. Znalazłem nieopodal osiedla takie coś:

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Wygląda jak bieluń ale liście ma inne i zwie się Burgamisa Candida. Czy ta roślinka tez nalezy do magicznych?
Ostatnio zmieniony 22 lipca 2008 przez anonimus, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik zbanowany
  • 1218 / 18 / 0

http://www.erowid.org/plants/brugmansia/ :] Popraw temat bo wlasciwa nazwa to Brugmansia Candida

EDIT: Smacznego:]

Dzięki żnińskim policjantom ponad 10 kg narkotyków nie trafi na rynek

W miniony piątek (6.09.19) sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu trzech mężczyzn z powiatu bydgoskiego i inowrocławskiego za uprawę oraz posiadanie znacznej ilości narkotyków.

• 1069 / 3 / 0

A jak się to dawkuje i jaką część roślinki?, bo wczoraj zerwałem 2 dośc duże liście i odczułem działanie, ale baaaardzo słabe...

Użytkownik zbanowany
  • 1218 / 18 / 0

The leaves, flowers and seeds all contain an alkaloid and are considered to be toxic.

While some folks have used it as a hallucinogenic, the difficulty with this rests with the plant. In rich soils, the plant will not concentrate the alkaloid heavily. In poor soils (like any herb) the concentration of alkaloids increases. This means that while a batch of seed may give a “high” from one plant – a batch from another plant will simply kill.
Czyli najprosciej, poprobuj z roznymi dawkami, jezeli nie dziala to zwieksz ilosc, ale lekko, bo jak jest w cytacie napisane, jedna roslina nie kopnie, a inna zabije.
  • 414 / 41 / 0

[mention]Neurobilog[/mention]

To co posiadasz nie wygląda na daturę tylko Brugmansję. Nie mam pojęcia czy Candidę, czy inną. Jak chcesz wywołać LD albo choć, bardzo (sur)realne sny musisz sam ustalić swoją dawkę. Na początek spróbuj herbatkę z 1/3 liścia albo i 1/2 i sprawdź. Na przyszłość wiedz że suszone liście działają i mogą leżeć w przeciwieństwie do świeżych.

Ja próbowałem ziaren datury w ilości 5,10,20,25,50 i 100. Zalewałem wrzątkiem z odrobiną mięty i piłem sam wywar bez nasion (które wcześniej tłukłem młotkiem, zawinięte w plastikową siatkę). Przy 5-25 ziarnach występowały mega realistyczne, rozbudowane, wielowątkowe i pokręcone sny. Przy 50 był już problem z zaśnięciem, ale snu nie zapamiętałem (próba tylko raz). Za to po 100 długo nie mogłem zasnąć, a gdy już zdołałem dopadł mnie koszmar z którego nie mogłem się obudzić, a że miałem wtedy kiepski stan psychiczny śmiem twierdzić że i przy bieluniu jest istotne S&S, które i tak wyjdzie...

3maj się
Wróć do „Psiankowate”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata