Brak efektów opioidów

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 77 Strona 6 z 8

666

Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 368 / 10 / 0


Benzo akurat działa na mnie bardzo dobrze.
Rejestracja: 2016
  • 1 / / 0


Witam wszystkich. :rolleyes:
Mam pewien problem w którym mam nadzieje,że możecie mi pomóc.

kodeina i opiaty/opiody na mnie bardzo słabo działają.

Mam około 95kg - 190cm wzrostu, raczej duża odporność na różne substancje,zaczynałem od zielska, potem był acodin który od początku działał tak jak powinien,brałem koło 30-50 tabletek by było mocno a kodeiny pierwszy raz spróbowałem ponad 2 lata temu.Zrobiłem ekstrakcje z 1 paczki Antidolu, wypiłem i nic nie było praktycznie oprócz masakrycznego wyrzutu histaminy,więc zraziłem się na jakiś czas.

Rok temu kolega dał mi zapalić małe ilości Butyr-fentynal'u.Byłem otępiony i wymiotowałem a przyjemności nie czułem.Później eksperymentowałem z PST około 5 razy,jestem pewny,że były to klepiące serie,kolega zaprawiony opioćpun kupował i testował,ale dalej nic nie czułem było jakoś tak na granicy placebo.

Ostatnio znowu naszła mnie chęć aby jeszcze spróbować sił z thiocodinem ale teraz wszystko tak jak ma być, wraz z wyrabianiem receptorów.
Wyrabiałem receptory w systemie 2,4,6,8,15 oczywiście pusty żołądek i przerwy jednodniowe. Dawka z 8 tabletkami jakby już lekko działa a nastepna już prawie w ogóle
Potem brałem 10-13 tabletek. Mniejsze dawki działały ale tak średnio-słabo a przy większych 15-20 tabletek rozpalało mnie,znieczulało a tej przyjemności nie było.
Jako antyhistaminy brałem zyx dla alergików na recepte 3tab i wapno oraz alertec,kodeine zawsze popijam colą i 15 minut przed biore łyżeczkę sody oczyszczonej

Brałem też oksykodon od kolegi,był pewny,że na mnie zadziała tak jak chce a czułem tylko znieczulenie oraz rozpalenie i kolega już totalnie nie ma pomysłu co ze mną jest nie tak,mówi coś,że brak mi enzymów(?) i jedyne rozwiązanie to poprosić o pomoc ludzi z hajpa :'(

Proszę o wskazówki,sugestie cokolwiek co może mi pomóc i rozwiązać zagadke dlaczego na mnie nic nie działa. :-/

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

Kurier dostarczył marihuanę wprost w ręce policji

Dwa kilogramy pąków marihuany, 243 gramy wosku THC, 97 wkładów do waporyzatorów, 12 gramów kokainy, płynna kodeina, 2 pistolety...
Rejestracja: 2010
  • 284 / 10 / 0


Widzisz, to tak jakbyś nie mieścił się w szambo, ale z uporem maniaka próbował w nie wejść. I kumpel pomaga Cię tam wcisnąć i sam skaczesz na główkę. I nic. Tak, tutaj rzeczywiście może pomóc tylko hyperreal...

A tak poważnie, może to nie to czego szukasz? Może oczekujesz czegoś więcej i się zawodzisz? Nie każdemu przypadnie do gustu, często subtelne, działanie opio.
Z drugiej strony możesz odejść bez strat, bez tego wszystkiego o czym setki osób Ci tu powiedzą. Warto, naprawdę.
Rejestracja: 2007
  • 719 / 40 / 0


Opio działa na ciebie, bo czujesz znieczulenie, a to przecież leki przeciwbólowe. Po prostu tak jak totentam pisze, działanie wybitnie ci nie podpasowało, zdarza się, co prawda bardzo bardzo rzadko, ale się zdarza.

Jeśli tak na 100% chcesz się upewnić, że opio nie są (albo są) dla ciebie, zrób tak: narób sobie problemów w pracy, spraw aby dziewczyna cię rzuciła/zdradź ją, powiedz rodzicom że ćpasz, ukradnij rodzicom pieniądze na ćpanie, wdaj się w bójkę, strać przyjaciół, wyrzuć wszystkie pieniądze jakie masz, sprzedaj DOM i te pieniądze też wyrzuć/rozdaj. Jak już to wszystko zrobisz to przypierdol:
a) 4 tjokodyny ma pusty żołądek
albo lepiej dla pewności:
b) dożylnie 100 mg MST-kę

Jeśli nie poczujesz, że właśnie znalazłeś ultra-pocieszenie i nowy sens życia to faktycznie, opio na ciebie nie działają i nie masz co w nich szukać. Chyba nie ma lepszych warunków, żeby poznać "magię" opioidów. Polecam, Robert Makłowicz.
Rejestracja: 2010
  • 994 / 10 / 0


No znam całkiem ciekawy przypadek. Opio nie klepią całkowicie (z wyjątkiem).

koda-niezależnie od ilości brak efektów.
Tramal-jak wyżej,
bupra- działa ale też specyficznie (tzn. Przy pierwszym kontakcie 0,6 mg sniff dało mocne noody i reakcje histaminową aktualnie pobudza/'czuć że coś ale nie ma ugrzania które bym rozpoznał.
Laborant zaczą test u477 (bardzo dobry sort + 2 laboranta poskładal) i metodą oral jak i sniff substancja jest dla niego nie aktywna ~90mg w noc z 0 tolerką.
Poza benzo laborant nie bierze zadnych leków (jedyny kontakt z ssri to wenlafaksyna 400mg kilka miesięcy temu i lata temu kilka tabsów anafranilu. Stwierdone ADHD - jakiś czaa jadł metylofenidat w dawkach leczniczych z czasem leczenie zostało porzucone.
Używa innych dragów. I tu też ciekawa sprawa. Nie naturalnie wysoką tolerancję na euforyki i empatogeny - po za kilkoma przypadkami w życiu efekty działania były zazwyczaj dużo mniej spektakularne niż współtripujących.
Przy czym 'laborant nie poczuł nigdy zwały większej niż słabszy nastrój.

Stymulanty też działają wybiórczo i losowo. Kraj nie działa ale fluorowe fety tak. Można by powiedzieć że przez ADHD fenidaty nie działają ale nie. 1 sort 4fmph zadziałał wybornie za to kolejne podejścia pomiędzy wrześniem i listopadem nie dały zupełnie nic (tu też sorty były ok).

Co może być tu problemem ? 0.0

Ps. Z góry sorry za ewt. błędy ale piszę z telefonu.
Ps 2 nie wiem czy wstawiłem w dobrym temacie. W razie czego poproszę o wyrozumiałość :)
Rejestracja: 2016
  • 98 / 3 / 0


Ostatnio wypiłem syrop z thioco i praktycznie nie klepnął w ogóle porównując z tabletkami to jak melisę do klonazepamu. nie szamię często, ogólnie to był czwarty raz chyba. jakie może być wytłumaczenie?
Rejestracja: 2015
  • 876 / 169 / 5


Little_Jack pisze:
Jeśli tak na 100% chcesz się upewnić, że opio nie są (albo są) dla ciebie, zrób tak: narób sobie problemów w pracy, spraw aby dziewczyna cię rzuciła/zdradź ją, powiedz rodzicom że ćpasz, ukradnij rodzicom pieniądze na ćpanie, wdaj się w bójkę, strać przyjaciół, wyrzuć wszystkie pieniądze jakie masz, sprzedaj dom i te pieniądze też wyrzuć/rozdaj. Jak już to wszystko zrobisz to przypierdol:
a) 4 tjokodyny ma pusty żołądek
albo lepiej dla pewności:
b) dożylnie 100 mg MST-kę
Jeśli nic nie poczujesz, absolutnie nic, wtedy zacznij brać regularnie i wydawać na to wszystkie pieniądze. Będziesz wtedy typowym narkomanem, przeskoczyles po prostu pierwszą fazę tego nałogu.
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0


Biore na CHAD karbamizepine, która indukuje enzymy w watrobie dzieki czemu duzo leków jest szybciej metabolizowana i przez to dziala slabiej i krócej.
Rejestracja: 2015
  • 911 / 59 / 19


Jak się ma rozchwiane nauroprzekaźniki/hormony, to i hel nie podziała (zjebany układ nagrody i tak dalej).
Rejestracja: 2010
  • 201 / 3 / 0


Ha! Czyli nie jestem sam! ;) Akurat wziąłem/spaliłem dokładniej tego całego słynnego C, z podobno Fu-F. Tak co dwa tygodnie dawałem mu szansę. fizyczne? Obecne. Działanie psychiczne, jakieś tam, ale raczej irytujące. Muzyka irytuje, rozmowa irytuje, myśli są jak były, przyjemność? Zerowa, chęć sięgnięcia po więcej, jak wyżej - zero. Oczywiście przy przekroczeniu limitów pojawiły się mdłości, problem z chodzeniem.
Jedyny efekt jaki był powiedzmy, że pozytywny, chociaż obok euforii, zadowolenia, czy cienia przyjemności jaka płynie z dobrego ciastka, to to nawet nie stało, to zobojętnienie. Ale tonie było przyjemne. Było neutralne. Nie nie, nie będę marudził z tego powodu. Jak wiem, wplątanie się w rodzinę fentanyli nie jest nie było i nie będzie moim celem. Pozostaje kilka gramów suszu, którym tak dzielnie dawałem radę wyląduje w WC.
Posty: 77 Strona 6 z 8
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość