Bóle/nerwobóle po marihuanie.

Negatywne konsekwencje przyjmowania fitokannabinoidów i sposoby im przeciwdziałania.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 2 / / 0

Witam! Chciałbym się dowiedzieć czy Wy też odczuwacie bóle/nerwobóle w krótkim czasie od zapalenia? Ja mam tak, że gdy siąde wieczorem i zapale sobie lufę lub dwie, albo jointa to po wejściu fazy odczuwam bóle. Przykładowo bolą mnie okolice nerek, czasem okolice serca oraz wątroby. Odczuwam również potrzebę picia wody, ale to chyba każdy ma :)
Czasami gdy się mocno zjaram, to czuję taki ból w okolicach nerek, że aż nie mogę usiedziec. Robię sie niespokojny, co chyba zrozumiale, gdyby nagle zaczęła Cię napie****** jakaś część ciała.
Zastanawiam się czasem, czy to może tylko mi się wydaje, że coś mnie boli a w rzeczywistości wszystko jest ok, ale raczej nie...
Mam taką swoją niepotwierdzoną teorię, że po paleniu boli mnie to z czym mój organizm ma problem. Tzn, przez jakiś czas sporo piłem, często zbyt dużo, a organizm mam akurat nietolerujący dużej ilości %, więc miałem przez to problemy z nerkami i pęcherzem. Dodatkowo przez lekką wadę kręgosłupa, siedzący tryb życia, ciężka fizyczną pracę czuję, że mój kręgosłup nie jest w najlepszym stanie i własnie po zapaleniu- odczuwam jego ból, dyskomfort.
Z sercem też miałem swego czasu małe problemy, a po zapaleniu mnie czasem zaboli.
Czy ktoś z Was też ma takie odczucia? Ja mam tak od pierwszego palenia i chyba po każdym zażyciu THC odczuwam te bóle. Żadna osoba z którą paliłem nie miała takich objawów jakie opisuje- wszyscy się zawsze dziwią gdy im mówię o tej sprawie.
Może znajdę kogoś kto podsunie mi pomysł dlaczego tak się ze mną dzieję.
  • 505 / 46 / 0

dzieje sie tak bo palisz, nie kazdemu to podchodzi, side effects zawsze sie pojawija, niektoremu tak a drugiemu inaczej

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Pracownicy Tomorrowland handlowali narkotykami na terenie festiwalu!

,,…36 tabletek MDMA, 4 gramy koksu, 6 gramów metamfetaminy i 4 gramy ketaminy…”
Wróć do „Skutki uboczne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata