Bezsenność na opio.

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 62 Strona 3 z 7
Rejestracja: 2012
  • 279 / 3 / 0

Rozregulowany zegar biologiczny to problem większości ćpunów. Ja już miałam uregulowany, ale niestety ostatnio znów budzę się wieczorami...
Rejestracja: 2008
  • 1424 / 110 / 0

Lilia długo jesteś w ciągu i na jakim opio? coś jednego konkretnego, czy raczej różne opioidy?

Ayahuasca to szansa, żeby z większym szacunkiem i uwagą potraktować rdzenne kultury

– Jestem zwolennikiem medykalizacji psychodelików i wiem, że może ona złagodzić cierpienie wielu ludzi, ale obecnie uważam, że jeśli chcemy naprawdę uzdrowić ludzkość i naszą planetę i wyjść z kryzysu, musimy współpracować i czerpać z różnych systemów wiedzy: połączyć mądrość przodków ze współczesnymi technologiami i światopoglądami – mówi Benjamin De Loenen, założyciel International Center for Ethnobotanical Education, Research, and Service i popularyzator ayahuaski, w rozmowie z Maciejem Lorencem.

„Król dopalaczy” miał podżegać do zabójstwa Z. Ziobry. Ruszył proces

W Warszawie rozpoczął się proces handlarza dopalaczami Jana S., oskarżonego m.in. o podżeganie do zabójstwa Zbigniewa Ziobry, prokuratora i policjantów. Mężczyźnie grozi dożywocie. Proces miał początkowo ruszyć 23 listopada.
Rejestracja: 2011
  • 603 / 15 / 0

Zauważył ktoś z Was bezsenność na buprze? Ja po niej nie mogę zasnąć choćby nie wiem co. To jedyne opio po którym nie mogę spać. I jedyne jak ktoś wyżej pisał, po którym kiedy już zamknę oczy i próbuje zasnąć tworzą mi się przeróżne wizualizacje (taki jakby niepełny nodd). Nie mniej jednak jest to bardzo przyjemne.
Rejestracja: 2009
  • 723 / 9 / 0

Dziwne bo ja właśnie wyjątkowo po buprze śpię bardzo dobrze.

Oxan, jak chcesz zobaczyć co biorę to napisałam o tym w wątku "dzień w którym przeklnęliście opio" czy jakoś tak.
Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 1180 / 5 / 0

Jeśli chodzi o buprę, to raz też nie mogłem zasnąć.
Ale jeśli dobrze pamiętam, to po prostu za dużo myślałem o depresji oddechowej i o drgawkach, które dostałem kiedyś po tramcu przez sen (a że buprę strzeliłem na wieczór, to kładąc się spać miałem naprawdę grubo).
DJ_Samo_Zycie pisze:
Moje stany lękowe i bezsenność po PST zmniejszyły się znacznie od kiedy zacząłem brać Difenhydraminę (Apap noc) przed wypiciem roztworu. Co jest dziwne bo nawet klony mi aż tak nie pomagały przy PST jak antyhistaminy. Ktoś ma teorię dlaczego tak jest ?
Magiczne działanie paracetamolu %-D
Rejestracja: 2006
  • 3490 / 36 / 0

Walnąłem ostatnio 265 mg Tramalu, dostałem w prezencie to żal nie skorzystać. Była 12sta, południe. Nie mogłem spać do siódmej rano :|
Rejestracja: 2012
  • 599 / 10 / 0

dziwne, ja po Tramalu byłem bardzo senny, jakichs 300 czy 400 z hydroksyzyna chwile po polozeniu sie zasnalem, ale zaraz sie obudzlem bo przestalem oddychac xD
i tak pare godzin
ale potem smacznie spałem
a po PST faktycznie, prawie cała noc nie śpie, w sumie sam nie wiem czy śpie czy nie ale jest fajnie
i o dziwo rano czuję sie wyspany ;-)
Rejestracja: 2010
  • 1519 / 12 / 0

Ta bezsenność od jakiegoś czasu strasznie mnie wkurwia jako że rozjebuje rytm dobowy. Nawet kurwa jak grzeję raz na tydzień, to przez cały tydzień nie mogę pospać o normalnej porze, jak człowiek
Rejestracja: 2006
  • 3490 / 36 / 0

Wczoraj o 16stej wypiłem przepłuczkę z 500tki SG partia 1106. Nie pospałem tej nocy :/, mimo zjarania. Spać coś spałem ale to były urywki po kilkanaście minut, może godzinę łącznie przez noc.

Skąd to się kierwa bierze?

Blu

Rejestracja: 2007
  • 3039 / 253 / 0

Spotkałem się z następującymi wytłumaczeniami tego zjawiska :
1. Zażycie opioidów powoduje pobudzenie (na zasadzie aktywności z odbicia) tzw. miejsca sinawiego w pniu mózgu, które jest odpowiedzialne między innymi za regulację faz snu.
2. Opiaty zmniejszają poziom norepinefryny co powoduje reakcję organizmu w postaci zwiększenia czułości (hipersensytyzacji) receptorów z którymi norepinefryna się łączy, także nawet niewielkie jej ilości zaczynają działać znacząco mocniej.
3. Wysoki poziom histaminy także powoduje pobudzenie.

Jeśli idzie o PST to dodatkowo obecna w nim tebaina ma w przeciwieństwie do pochodnych morfiny profil bardziej spidujący.

Zacznij walić ciągi to organizm się przystosuje i będziesz spał bezproblemowo ;-)
Posty: 62 Strona 3 z 7
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 1936 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości