Beta-blokery

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 28 / 8 / 0

Nie wiem czy bisoprolol pomaga na drżenie rąk. Propranolol można przyjmować doraźnie, nawet to i lepiej jeśli nie potrzebujesz go ciągle. Ja zaczynałem od 10mg. Nie szalej tylko zbytnio ze zwiększaniem dawek bo to w końcu lek na nadciśnienie.
Nie martw się, nie jesteś jedyna, ja też odkąd biorę paroksetyne (około miesiąc) bardziej się trzęsę. Czekajmy aż zacznie działać.
  • 171 / 10 / 0

a ja z kolei polecam atenolol - dluzej dziala, mniej skutkow ubocznych

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

W sortowni paczek w Koluszkach znaleziono 10 przesyłek z dopalaczami!

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Łodzi skontrolowali sortownię paczek w urzędzie pocztowym w Koluszkach - znaleźli dziesięć przesyłek zawierających dopalacze.
  • 13 / 1 / 0

No właśnie, też mi się wydaję ze proplanolol w moim przypadku jest lepszy, w końcu stosuje się go także w nerwicach, ale rozważę też atenolol, bo wydaje się dobry na moje przyśpieszone serducho. Jutro idę po receptę.
  • 333 / 39 / 0

Co do bisoprololu to nie będzie działał tak dobrze jak propranolol. Jeśli pojawią się jakieś uboki to propranolol można zamienić na metoprolol. Dobra jest też klonidyna.
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 73 uczestników Wejdź na czata