Beta-blokery

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

Posty: 44 Strona 5 z 5
Rejestracja: 2018
  • 28 / 8 / 0


Nie wiem czy bisoprolol pomaga na drżenie rąk. Propranolol można przyjmować doraźnie, nawet to i lepiej jeśli nie potrzebujesz go ciągle. Ja zaczynałem od 10mg. Nie szalej tylko zbytnio ze zwiększaniem dawek bo to w końcu lek na nadciśnienie.
Nie martw się, nie jesteś jedyna, ja też odkąd biorę paroksetyne (około miesiąc) bardziej się trzęsę. Czekajmy aż zacznie działać.
Rejestracja: 2017
  • 171 / 10 / 0


a ja z kolei polecam atenolol - dluzej dziala, mniej skutkow ubocznych

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

W sortowni paczek w Koluszkach znaleziono 10 przesyłek z dopalaczami!

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Łodzi skontrolowali sortownię paczek w urzędzie pocztowym w Koluszkach - znaleźli dziesięć przesyłek zawierających dopalacze.
Rejestracja: 2018
  • 13 / 1 / 0


No właśnie, też mi się wydaję ze proplanolol w moim przypadku jest lepszy, w końcu stosuje się go także w nerwicach, ale rozważę też atenolol, bo wydaje się dobry na moje przyśpieszone serducho. Jutro idę po receptę.
Rejestracja: 2018
  • 333 / 39 / 0


Co do bisoprololu to nie będzie działał tak dobrze jak propranolol. Jeśli pojawią się jakieś uboki to propranolol można zamienić na metoprolol. Dobra jest też klonidyna.
Posty: 44 Strona 5 z 5
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 73 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość