Benzodiazepiny – wątek ogólny v.1

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 7241 / 716 / 0

Ciekawe jak dzisiaj zadziała klon, wczoraj nie chciał zaskoczyć.Moze to było związane z ty, ze bylem 2 dni z rzędu na tramcu.
  • 1188 / 94 / 0

to może mieć znaczenie chociaż z punktu widzenia farmakologii nie powinno.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Podczas interwencji próbował połknąć woreczek z narkotykami. Przeliczył swoje możliwości

Podczas wieczornego patrolu wrocławskiego Śródmieścia, policjanci zauważyli nerwowo zachowującego się mężczyznę. Postanowili sprawdzić powód tego zachowania.
  • 1549 / 243 / 0

26 lipca 2018UJebany pisze:
Ciekawe jak dzisiaj zadziała klon, wczoraj nie chciał zaskoczyć.Moze to było związane z ty, ze bylem 2 dni z rzędu na tramcu.
Właśnie zawsze zauważałem, że alpra na tramcu w dawce zwykle wyczuwalnej (0,5mg) w ogóle się nie przebijała. tramadol to antagonista gaba a, więc nie dziwota. Stąd ryzyko padaczki.
  • 429 / 36 / 0

Przeciez alpra tez ma jakieś, niewielkie co prawda działanie przeciwdrgawkowe.
  • 744 / 28 / 0

Tak się martwilem ze będzie lipa ale lekarz miał dobry humor :cheesy:

Pojechalem w ciemno ale okazało się ze przyjmni3 wchodzę do gabinetu daje 0,7 gadam sobi3 z nim cieszył się że biorę halo a ja w szoku jechałem bez nadziei

Wszystko fajnie tyle ze idę do zk...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 1188 / 94 / 0

Anabolik wstępnie jakie dawki polecą.
  • 744 / 28 / 0

26 lipca 2018wnc1964 pisze:
Anabolik wstępnie jakie dawki polecą.
Teraz mam nauczkę i fart jak huj ze wypisal a dawki takie klono 8mg alpra 4mg tramal 750 lub 900mg 100mg można fajnie dawkowac setek mi zostalo 24 to będę sobie dobieral :listen:

Tak ta pierwsza dawka ładnie weszła przysypki i uśmiech na twarzy :*) aż zasnolem ale to wina haloperidol
  • 744 / 28 / 0

26 lipca 2018NegatywneWibracje pisze:
26 lipca 2018UJebany pisze:
Właśnie zawsze zauważałem, że alpra na tramcu w dawce zwykle wyczuwalnej (0,5mg) w ogóle się nie przebijała. tramadol to antagonista gaba a, więc nie dziwota. Stąd ryzyko padaczki.

Wiem mam wszystko zapisane jutro zastrzyk i terapypia
  • 2300 / 788 / 1

Anabolik. Jeszcze raz napiszesz Chuj przez "H" to gwarantuję, że pokasuję Ci te posty! Naucz się wreszcie;>

Na ile starczy Ci to co dostałeś dzisiaj? Na tydzień? 10 dni?
Jakoś serio nie szkoda mi Ciebie że idziesz do ZK. To chyba jedyna dla Ciebie szansa na wyjście z tego gówna w jakim się znalazłeś!
  • 7241 / 716 / 0

@Anabolik zdecydowanie nie szanuje tolerancji i substancji biorąc takie dawki.Przecież to jest przegięcie.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata