Benzodiazepiny - Knajpa v.1

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

Użytkownik nieaktywny
  • 2519 / 9 / 0

Wątek ten ma na celu odciążenie wątków tematycznych z niepotrzebnego offtopu. Jak widać na chwilę obecną sam wątek o clonazepamie liczy prawie 300 stron, o alprazolamie trochę mniej. Nie sposób znaleźć coś interesującego wśród masy offtopu. Proponuję, by tutaj pisać swoje nie zwykle interesujące posty na temat ile zjadłem kolonów, a potem popiłem wodką i nic nie pamiętam. Nie jestem moderatorem działu benzodiazepiny, ale mam nadzieję, że ułatwi to znacznie pracę moderatorom i zwykłym, śmiertelnym userom, którzy odwiedzając to forum nastawieni są na szukanie konkretów na temat danej substancji.

Zapraszam do luźniej dyskusji!
Ostatnio zmieniony 09 czerwca 2011 przez Dzielnicowy, łącznie zmieniany 2 razy.
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 886 / 2 / 0

w końcu dobry ruch od dawna na to czekałem :) teraz przydało by się posprzątać z offtopu zaśmiecone działy o klonie i alprze. Jeszcze dopowiem, że merytoryczna dyskusja i ważne pytania dotyczące wszystkich benzo pisać w wątku ogólnym.
Ostatnio zmieniony 09 czerwca 2011 przez tinos, łącznie zmieniany 1 raz.

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

CBŚP i buprenorfina zamiast proszku do prania

Z ustaleń CBŚP i funkcjonariuszy francuskich oraz ukraińskich wynika, że substancja psychotropowa tj. buprenorfina przemycana była z Francji m.in. przez Polskę i trafiała na Ukrainę.
  • 6 / / 0

13 miesiecy mi zajelo, zeby poczuc sie jako tako po benzo c/t. Wypilem kilkanascie piw ROK temu, wszystko wrocilo nawet gorzej i dalej zdycham jak pies.. nie za badzo wiem co z soba zrobic.
Użytkownik nieaktywny
  • 2519 / 9 / 0

Tinos, no właśnie przydało by się posprzątać wątki o poszczególnych benzodiazepinach, ale Ja niestety nie mam władzy w tym dziale, a reszta moderatorów Chemii Umysłu mających uprawnienia w tych tematach ma ważniejsze sprawy na głowie, tzn. albo dbają o wątki traktujące o ich ulubionych substancjach, albo prawie w ogóle nie ma ich na forum, albo tak jak niektórzy mają za dużo obowiązków żeby zając się jeszcze benzodiazepinami.

Przydał by się jakiś kompetentny sprzątacz, bo burdel jest niemiłosierny.
  • 420 / / 0

Z pewnoscia by sie przydal bo nadal najwieksza knajpa jest w temacie o klonie mimo pojawienia sie tego watku. Ja ostatnio zarzucam sobie skromnie po jednej rolce/signopamie/estazolamie wieczorem na zmiane pod 2 piwka i jest ok, tolerka nie rosnie od dluzszego czasu, oby jak nnajduzej.
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 9 / / 0

wlasnie zamknalem ostatniego z 90 tabsow klonidel.
Jutro nowa dostawa + TRANSTEKI :)

Non

• 1461 / 2 / 0

Pytanie: czy pielęgniarki mają prawo do 'wynoszenia' benzodiazepin ze szpitala?
Szczerze mówiąc nie chce mi się już łazić do przychodni, a mam znajomą pielęgniarkę, ale boję się zaryzykować pytając właśnie o benzo.
Ktoś coś wie na ten temat?
  • 420 / / 0

Prawa to na pewno nie maja, najwyzej na lewo moglaby cos podebrac tylko nie wiem jak scisle liczone sa benzosy w szpitalach, moze sobie przypalu narobic.
  • 1744 / 7 / 0

Jak robi na jakiejś chirurgii albo endokrynologii to na lajcie może wziąć sobie paczkę, przypału nie będzie tylko pytanie czy zrobi to specjalnie dla ciebie :cheesy:
P.S. Kiedyś miałem opcje w szpitalu, że wieczorem piguła chodziła i pytała się komu co na ból lub spanie to zawsze dostałem od niej ampułke bodaj Poltramu i miała hydro powiedziałem, że wole rolki to mi przyniosła.
Full serwis :gun: %-D

Non

• 1461 / 2 / 0

Na kardiologii pracuje.
Może lepiej nie kombinować.
Im lepszy dostęp tym łatwiejsze wpierdolenie, a aktualnie zimnego indora przyjąłem na klatę (jakie to zabawne - odstawiam, a już myślę o tym, jak skołować) więc po cholerę mi to?
Zamykam temat pielęgniarek :P
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 66 uczestników Wejdź na czata