Benzodiazepiny - Knajpa v.1

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 174 / 16 / 0

ah szkoda, trzymałem kciuki :)
  • 744 / 28 / 0

Trampka trudniej się odsstawia już prościej było z metadonem 2tyg cierpień ale psychika była zmotywowana a ten jebany tramal rosjebal mi psychikę 9dni depresji ohojetnosci była motywacja żeby odstawić bralem benzo i neurole do tego kode fizyczn iebylo ok
Ale wizyta u magika z prośbą D h C i zmussila mnie do wzięcia Tramalu bo szkoda recepty %-D

Dziś sobie zjadlem 4mg akinetonu 6mg klona 2mg alpry 750mg Tramalu i 50 mg hydroksyzyny i już zacxyna dzialac :-D hydroksysyna gryziona ma taki ochydny smak ze następnym razem ja polkne w całości

Oby nie bylo ciśnienia po południu muszę oszczędzać :-(
Myślicie ze lepiej iść prywatnie czzy kupić whiski a?

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Legalna marihuana nie oznacza wzrostu jej konsumpcji w przypadku nastolatków

Wiele osób uważa, że najskuteczniejszym sposobem, aby ograniczyć dostęp nastolatkom do marihuany jest prawny zakaz zarówno sprzedaży, jak i konsumpcji. Okazuje się jednak, że legalizacja nie powoduje wzrostu użycia marihuany pośród nastolatków.
  • 1466 / 95 / 0

klon to gowno, biore po 4-6mg i nic nie czuje
nie wiem jakim cudem
  • 6401 / 558 / 0

17 lipca 2018Drevolt pisze:
klon to gowno, biore po 4-6mg i nic nie czuje
nie wiem jakim cudem
Ja biorę 2 mg i czuje ponad 4 godziny działanie klona a jak jeszcze dorzucę 1 mg lorazepamu to mam 6 godzin fazy. :*)
  • 744 / 28 / 0

Przesadzilem wczoraj obudziłem się zdezorientowany bo nie pamiętam tzn nie wiem jak i kiedy zasnolem cieszyłem się ze Nowy dzień jest po prostu :cheesy: matka jak zapytałem co Dziś za dzień bo ja patrzę na zegarek widzę 6godsina to myślę sobie za kilka h do spania %-D A tu Nowy dzien :huh:
  • 6401 / 558 / 0

I po chuj tak marnować towar @Anabolik . Przecież to marnotrawstwo potencjału benzo . Ale nie czepiam się, każdy lubi coś innego, takie fanaberie .

P.S. @Anabolik Ty chorujesz na coś ?
  • 744 / 28 / 0

Mam dwubiegunowke , głębokie zaburzenia osobowości no i uzależnienie mieszane

Nie wiem jak się uchronić przed d orzucaniem ...
Ostatnio zmieniony 18 lipca 2018 przez Anabolik, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 6401 / 558 / 0

Jakie leki bierzesz na CHAD ?
  • 744 / 28 / 0

Powinienem brać kwetiapine i depakine ale nie jem już tego wolę haloperidol zastrzyk co 10 dni i mam spokój
  • 6401 / 558 / 0

Klonik 2 mg już załadowany, do tego czillujaca muzyczka i zaraz kolacyjka i szlug .
To co tygryski lubią najbardziej .
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 85 uczestników Wejdź na czata