Benzodiazepiny – FAQ v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 223 / 8 / 0

Dobra na jutro mam piguły diazepam paka i dwie Imovane, zostawię na później sobie diazepam, albo dam 1-2 tabletki.Mam dużą tolekę, chcę dopić tak czteropak Despedarosa i ile dożucić tych tabletek, żebym mógł zasnąć i się uspokoić?Pakę?
  • 7241 / 726 / 0

@stuk
4 desperadosy + 2 - 3 diazepamu + 1 imovane i zasniesz jak dziecko.Nie powinieneś nic na odpierdalać.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

NIK krytycznie o działaniach samorządów. Prowadzą kiepską profilaktykę uzależnień

Najwyższa Izba Kontroli krytycznie ocenia działania władz samorządowych w walce z uzależnieniem od alkoholu czy narkotyków. Zamiast programów o sprawdzonej skuteczności, finansowane są głównie pogadanki, konkursy, wycieczki czy festyny.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata