Benzodiazepiny – FAQ v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 223 / 8 / 0

Dobra na jutro mam piguły diazepam paka i dwie Imovane, zostawię na później sobie diazepam, albo dam 1-2 tabletki.Mam dużą tolekę, chcę dopić tak czteropak Despedarosa i ile dożucić tych tabletek, żebym mógł zasnąć i się uspokoić?Pakę?
  • 5682 / 442 / 0

@stuk
4 desperadosy + 2 - 3 diazepamu + 1 imovane i zasniesz jak dziecko.Nie powinieneś nic na odpierdalać.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Medyczna marihuana: Pacjenci muszą uważać, bo w aptekach są spore rozbieżności w cenach

Nawet ponad 200 zł może wynieść różnica w cenie za 10 gramów suszu w aptekach. To niewątpliwie sporo przy stawkach rozpoczynających się od 600 zł. Jedyny dystrybutor na naszym rynku zapewnia, że każdemu odbiorcy proponuje takie same warunki sprzedaży. Jednak placówki same mogą ustalać marżę, bo nic ich nie ogranicza.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 45 uczestników Wejdź na czata