Benzodiazepiny donosowo?

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

Posty: 185 Strona 19 z 19
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0


5x 1mg (łącznie 5mg) Xanaxu oralnie na przestrzeni 3 godzin dało efekt lekkiego uspokojenia, po 5 dniach przerwy 0,5mg na zwilżoną woda śluzówkę, po pół godziny drugie tyle ujebalo mnie jak świnkę, myślę że alpra sniffem ma rację bytu :)
Rejestracja: 2015
  • 63 / 8 / 0


19 września 2010Haos pisze:
wzialem 10mg zolpidemu w nocha z leku nasen, efekt utrzymuje sie juz z 2 godziny. Calkiem spoczko faza, moja 1sza na tego typu lekach, wczesniej tylko bellergot i hydroxyzyne walilem rekreacyjnie ale po tym faza jest chujowa.

o, juz 15mg poszlo. jeszcze 5mg zostalo :D

dobra poszlo 20mg
calkiem fajna faza polecam na rekreacyjny wyjazd ze znajomymi
Tak, tak, a świstak siedzi i zawija w te sreberka.
Nie wiem po co tak ściemniasz. Po zolpidemie nie myśli się logicznie, popełnia się wszystkie możliwe błędy językowe w czasie pisania i ogólnie człowiek jest rozwalony. A ty mi tu wciskasz, że "O, poszło 15 mg, o... poszło 20", czyli 20 tabletek Nasenu. Chłopie, daj spokój. Już po 2-3 Nasenach człowiek traci kontakt z rzeczywistością, a co dopiero 20 i jeszcze bezbłędne językowo komenty na hyperrealu.

Ja po takiej dawce nie wiedziałbym jak wstać z krzesła, a co dopiero znaleźć jakąś stronę w necie.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

W Birmingham odnotowano rekordową liczbę zgonów z powodu zażywania narkotyków

Jest to najwięcej zgonów od roku 2001, w którym zaczęto przeprowadzać takie statystyki.
Rejestracja: 2018
  • 529 / 136 / 0


A jakie to ma znaczenie, ile wziął, skoro (patrzcie na datę!) to było 8-9 lat temu? :D Myślicie, że teraz się wytłumaczy z tych bzdur i odpowie? :D
Rejestracja: 2019
  • 60 / 2 / 0


Wątek o gościu wyżej mocno odkopany ale dla potomnych, to co napisał to niezły fake. Jak sam wspomniał wziął 20 mg i to przy pierwszym kontakcie z zolpi urwałoby mu film po pięciu - dziesięciu minutach i nie wiedziałby czy żyje na Ziemi czy Marsie.. nie mówiąc już o pisaniu na forum w logicznym kontakcie. Kolega o którym mowa wyżej to może był po dwóch, ale browarkach :D Niestety w moim przypadku tolerka wzrosła błyskawicznie i nawet 40 mg roboty halucynogennej już nie zrobi.. Przynajmniej ja tak mam..
Rejestracja: 2018
  • 103 / 4 / 0


Marnowanie towaru, klony lepiej brac pod język tak samo alpra....
Posty: 185 Strona 19 z 19
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: hammerzeit i 3 gości