Benzodiazepiny donosowo?

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 1 / / 0

5x 1mg (łącznie 5mg) Xanaxu oralnie na przestrzeni 3 godzin dało efekt lekkiego uspokojenia, po 5 dniach przerwy 0,5mg na zwilżoną woda śluzówkę, po pół godziny drugie tyle ujebalo mnie jak świnkę, myślę że alpra sniffem ma rację bytu :)
  • 63 / 7 / 0

19 września 2010Haos pisze:
wzialem 10mg zolpidemu w nocha z leku nasen, efekt utrzymuje sie juz z 2 godziny. Calkiem spoczko faza, moja 1sza na tego typu lekach, wczesniej tylko bellergot i hydroxyzyne walilem rekreacyjnie ale po tym faza jest chujowa.

o, juz 15mg poszlo. jeszcze 5mg zostalo :D

dobra poszlo 20mg
calkiem fajna faza polecam na rekreacyjny wyjazd ze znajomymi
Tak, tak, a świstak siedzi i zawija w te sreberka.
Nie wiem po co tak ściemniasz. Po zolpidemie nie myśli się logicznie, popełnia się wszystkie możliwe błędy językowe w czasie pisania i ogólnie człowiek jest rozwalony. A ty mi tu wciskasz, że "O, poszło 15 mg, o... poszło 20", czyli 20 tabletek Nasenu. Chłopie, daj spokój. Już po 2-3 Nasenach człowiek traci kontakt z rzeczywistością, a co dopiero 20 i jeszcze bezbłędne językowo komenty na hyperrealu.

Ja po takiej dawce nie wiedziałbym jak wstać z krzesła, a co dopiero znaleźć jakąś stronę w necie.

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

Kryminalni udaremnili transakcję na parkingu sklepowym

Wodzisławscy kryminalni zatrzymali trzy osoby posiadające narkotyki. Podejrzanie zachowujących się mężczyzn zauważyli na parkingu sklepowym.
  • 1480 / 121 / 1

Chyba 1 tab to 10 mg winianu zolpidemu.
Zatem gość zaciągnął dwa tabsy
  • 476 / 111 / 0

A jakie to ma znaczenie, ile wziął, skoro (patrzcie na datę!) to było 8-9 lat temu? :D Myślicie, że teraz się wytłumaczy z tych bzdur i odpowie? :D
  • 63 / 7 / 0

Czyli co, chodzi o jakąś ekstrakcję? To mógłby opisać jak to zrobił. I dlaczego. Bo co, niby Nasen taki toksyczny? A on taki wielki specjalista, że od dragów, że faszeruje się lekiem za 12 zł? Jak dla mnie gość miał wtedy z 14 lat, nudziło mu się, przeczytał gdzieś 2 zdania o zolpidemie i postanowił, że zakozaczy na forum.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata