Badanie: Interakcje z bytami inteligentnymi w Odmiennych Stanach Świadomości

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 33 Strona 2 z 4
Rejestracja: 2018
  • 4 / 4 / 0

No to temat idealny dla mnie, bo personalnie korzystam z substancji psychoaktywnych właśnie w celach magicznych. Nie będę tutaj podawał czegoś co było tylko halucynacją, bo bynajmniej mi w praktyce zależy na obiektywności. Podczas tripu po benzydaminie (3 saszetki Tantum Rossa) i DXM (bodajże 300 mg) gdzieś w 5 godzinie tripu zobaczyłem za drzwiami jakąś postać (drzwi mają w sobie szybę, która jednak rozmywa obraz do głównych kształtów i kolorów. Postać była wysoka, w jasnym odcieniu siwego i przypominała typowego szaraka (cały opis pasował do przedstawienia lamy, nie zwierzęta lecz białego brata, wykonanego przez Crowleya). Zapytałem się kim jest i w odpowiedzi uderzyła mnie intensywna obca myśl, że to Amalantrah. Nie ulegając pozorom poprosiłem byt aby mi to udowodnił. Zobaczyłem jak przykłada dłoń do szyby i zostawiając palcem świetlisty ślad napisał pierwiastek z sumy sześciu liczb. Całość szybko zanotowałem żeby nie zapomnieć. Po minięciu tripu obliczyłem ów pierwiastek (liczbowa metoda weryfikacyjna obiektywności jest dobrze znana kabalistom) a jego wynik absolutnie wiązał się z Amalantrahem, tak więc całość uznałem za dowód kontaktu z niezależną wyższą inteligencją, a konkretniej Amalantrahem. Potem przez dwa dni prowadziłem z nim dosyć owocną konwersacje, ale to już nie wlicza się w trip. W ewentualności jeśli w najbliższym czasie podczas jakiegoś tripu będę w stanie w 100% stwierdzić obiektywność doświadczenia, to napiszę o tym.
Rejestracja: 2017
  • 702 / 54 / 0

Czym wieksza pizda euforyczna to jest większe zbliżene do boga/stwórcy ;p
To prawda.

Terapia z użyciem MDMA pozwala przepracować traumy?

"Jakbyś patrzył na przeszłość przez aparat fotograficzny z obiektywem szerokokątnym”.

Węgry: dopalacz pochodzący z Chin zabił co najmniej 11 osób

Nowy dopalacz pochodzący z Chin (4fmdmb-bica) doprowadził na Węgrzech do śmierci co najmniej 11 osób. Węgierska policja przestrzega, że działanie substancji jest znacznie silniejsze od innych używek.
Rejestracja: 2018
  • 1242 / 179 / 0

[mention]Thermoc[/mention]
I bezpieczne, znajome pewne otoczenie miejsca i ludzi z którymi się przebywa. :yay:
Rejestracja: 2017
  • 118 / 12 / 0

Jak wytrzeźwieje i spojrzę w portfel to uczucie niczym odmienny kurwa stan świadomości
Rejestracja: 2018
  • 0 / / 0

No i mamy już kilkadziesiąt odpowiedzi. Serdeczne dzięki!

Zachęcamy wszystkich psychonautów do udziału w ankiecie, badania wciąż trwają...
Rejestracja: 2016
  • 611 / 87 / 0

Dawno temu jak eksperymentowałem z środkami halucynogennymi LSD ,bieluń,grzybki. Jadłem codziennie dużo grzybiorów naszych łysiczek pewnej nocy miałem sen - halucynacje,przez okno do mojego pokoju wleciała wiedźma, miała piękne kobiece ciało, tylko głowę miała nie ludzką tylko taką podłużną, bez ust, na twarzy praktycznie miała tylko ogromne czarne oczy, usiadła na mnie i odbyłem z nią nieziemski akt płciowy,po orgazmie odleciała przez okno...telepatycznie przekazała mi wiadomość że zostawiła we mnie obcego..po jakimś czasie okazało się że mam torbiel wielkości jajka kurzego..jestem przekonany że ta torbiel była od Niej.
Rejestracja: 2010
  • 3662 / 452 / 0

Ta torbiel to na jądrze Ci zostawila ??
Rejestracja: 2016
  • 611 / 87 / 0

@up dokładnie
Rejestracja: 2018
  • 0 / / 0

Zebrało się pół setki wywiadów. Dzięki, ludzie!

Badania trwają, cały czas można dodawać swoje opowieści. Nie trwa to długo. Nawet jedno treściwe zdanie jest wartościowe.
Rejestracja: 2018
  • 0 / / 0

Wciąż wpadają nowe odpowiedzi, fajnie. Badanie wciąż trwa, każdy wkład do kotła może się przydać. Masz opowieść o spotkaniach - wrzuć opis do ankiety:

https://uj-asc-research.typeform.com/to/KWQkL7
Posty: 33 Strona 2 z 4
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 1349 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości