Badania dawców krwi/osocza w RCK

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

Posty: 7 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2009
  • 3 / / 0


RCK - Regionalne Centrum Krwiodawstwa i badania związane z oddawaniem krwi/osocza. Wasze doświadczenia i wiedza na ich temat, czy są robione pod kątem obecności substancji psychoaktywnych ? Co do oddawania krwi można być spokojnym (jeśli chodzi o thc), boję się tylko o osocze. Jest taka opcja że można oddawać osocze za hajs, kilka szczepionek badania i decyzja czy kwalifikujesz się czy nie. Skoro za to płacą nie wiem czy nie są bardziej dokładne i nie robią ich pod względem thc i innych substancji. Zetknął się ktoś z was z takimi badaniami ? I jakie mogą być konsekwencje jeśli wykryją jakieś podejrzane substancje ?

 

Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 21 / 0


Wtedy mozesz wpasc za handel :D

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Nielegalna substancja w płynie czyszczącym do drukarek

Funkcjonariusze opolskiej KAS podczas rutynowej kontroli towarów zgłoszonych do odprawy celnej zwrócili uwagę na podejrzaną przesyłkę z Tajwanu skierowaną do opolskiego przedsiębiorcy, zawierającą tusz oraz środek czyszczący do drukarek.

 

Rejestracja: 2009
  • 3 / / 0


Nie zrozumiałeś. Pytałem jakie mogą być konsekwencje jeśli w badaniach krwi wyjdzie obecność THC czy innej nielegalnej substancji. (dla niezorientowanych - osocze to składnik krwi...)

 

Rejestracja: 2006
  • 3491 / 28 / 0


Żadne.

 

Rejestracja: 2009
  • 3 / / 0


Po prostu odmówią przyjęcia osocza i tyle ?

 

Rejestracja: 2006
  • 3491 / 28 / 0


Tak, jeśli w ogóle będą robić toksykologię.

 

Lo$

Rejestracja: 2006
  • 26 / / 0


w moim przyp -krew u honorowych- oddaje sie krew 2 razy, za 1 mala probka czeka na analize okolo 30 min i jezeli zaakceptuja to oddajesz 330~ml czy iles tam, juz normalnie i po okolo tygodniu dostajesz szczegolowe badania, lacznie z jakimis wirusowymi i wenerycznymi chyba, nie jestem pewny. Wstepne nie sa robione pod katem dragow, przynajmniej z tego co wiem to nie wladka i thc , bo w tym okresie sporzywalem. a szczegolowe, nie jestem pewny ale na 90% nie

edit aha z ciekawoscil ile dostajesz za takie cos?
Ostatnio zmieniony 02 kwietnia 2010 przez Lo$, łącznie zmieniany 2 razy.
Posty: 7 Strona 1 z 1
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość