Bad Trip po MDMA ?

Moderator: Stymulanty

• 152 / 5 / 0

ArsonMJ pisze:
obawiam się, że dla Ciebie 75 mg to za mało. Walnij w bombie minimum 100 mg i poczujesz się tak, jak trzeba ;)

Dokładnie czasem MDMA im mniej tym gorzej.
Jestem kobietą niewielkich rozmiarów waże 40 kg, a jak walnę sobie bombkę 140 potem jescszcze kilka razy wciągnę nosem po 50, to jest mi najlepiej.
A taką niską dawkę też próbowałam to bardzo czułam "fizyczne" objawy typu podwyższone tętno i ciśnienie, a jak się zje więcej to tego nie czuć po prostu
  • 1830 / 169 / 0

Najprawdopodobniej dlatego, że za mało. Nie raz miałem tak przy 3mmc lub MDAI, że jak za mało przyjebałem to się tylko chujowo czułem.

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Kryzys opioidowy w USA. "Rocznie od przedawkowania ginie więcej osób niż w wypadkach"

- Epidemia opioidowa rozpoczęła się w latach 90. Teraz problem jest tak rozległy, że bardzo trudno nad nim zapanować - mówiła w TOK FM dr Emilia Kaczmarek z Centrum Bioetyki i Bio-Prawa UW.
  • 510 / 1 / 0

To samo mialem dzis po ok. 100mg.juz myślałem, że coś nie tak, ale przemoge wstret i walne 200 :)
  • 7 / / 0

Ja się kiedyś przekonałem jak to jest zarzucić MDMA na bardzo zły humor. Zjadłem 150 mg i było tylko gorzej. Moje myśli zapętlały się, użalałem się nad sobą i to był jeden z najgorszych stanów jaki doświadczyłem. Dopiero w połowie fazy jakoś z tego wyszedłem i było w miarę ok.

I to na pewno nie wina dawki, bo czasem już 60 mg robi mi dobrze. Też kiedyś myślałem, że batrip po XTC jest niemożliwy, ale jak ma się nasrane w głowie i bardzo złe myśli to można wszystko ^^'
Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0

Jestem ciekawa czy ktoś przeżył coś podobnego.
Jakiś czas temu jadłam dwie i pół pixy i złapała mnie bardzo duża depresja. Pomimo, że czułam taka sztuczną euforię, ogarnął mnie wielki smutek. Jest szansa, że miałam duża tolerke wtedy. Według mnie działanie emki dużo zależy od s&s.
  • 877 / 40 / 0

09 grudnia 2018xfaeriex pisze:
Ta, tylko, że to wtedy nie była Emka tylko jakieś gówniane RC wrzucone w myszki miki.
Wiec dostałaś RC w tableteczkach :)
Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0

09 grudnia 2018narcotic_dream pisze:
Na kolegę wydaje mi się zadziałały normalnie. Może to nie wina substancji, tylko mojej lekko zrytej psychiki.
  • 378 / 25 / 0

Moze wypłukana serotonina?
  • 1490 / 149 / 0

Badtrip możliwy,
raz wrzuciłem solidną bombkę na mega przeryciu prochami, gdzie ledwo chodziłem i co się ruszyłem łapały mnie skurcze..
Nie ma fazy, typowy krzywy lot, psychofizyczna tortura.
Użytkownik zbanowany
  • 43 / 3 / 0

Wystarczy źle wyważyć dawkę i już może się pojawić BT. U osób niedoświadczonych nagłe pocenie się dłoni przyspieszona akcja serca i ogólny nieogar, wykrzywiający się obraz i świadomość, że właściwe masz czarne oczy (w sytuacji, gdy są wokół osoby niewtajemniczone) to murowany bad trip- przynajmniej ja tak miałem. Ale jak poczułem, że zaczynam robić się zbyt wylewny po prostu opuściłem towarzystwo i udałem się kontynuować trip w domu.
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata