Tytul lekko click baitowy ale do rzeczy.
Prawdopodobnie uszkodzilem sobie wzrok I osleplem xdd
Najwiecej wlasnie RC cipalem I ketony.
Bylem dzisiaj u okulisty I bede prawdopodobnie okulary nosil.
Mial ktos podobnie cos ze wzrokiem?
Ogolnie nie cpam juz spoko, tyle co kodeine raz na miesiac sobie jebne, nooo I alko prawie codzinnie, duze ilosci, no minimum 4pak.
Otoz mysle ze moja psychika jest uksztaltowana po tych baletach jakby tylko na sluchu, tzn. Sluch mam dobry, a nawet za dobry ze mi teraz psychike jakby ryje momentami, co do oczow to wydaje mi sie ze mam taki tępy wzrok,, malo ostry, tak jakby moj mozg nie nadarzal za tym co oczy widza, slabe skupienie wzroku I utrzymanie go, widzenie jakby z za szyby,oczy rozjezdzajace z tego co mi osoby trzecie mowily, czasami wraca eszystko do normy, ale tylko na chwile... dobrze sie skupia jak jestem w ruchu, np. Biegne, jade na rowerze.
Kolory sa git, ale tez takie lekko wyblakle.
Trudno mi wzrok skupic czy to daleko czy krotko widzenie, wszystko tak tępo robie, jakbym mozg mial obumarly, a bardziej osrodki dzialajace na wzrok.
Moglo mi to rozmontowac glowe, popalic styki?
Nosienie okularow moze pomoc?
Przez te oczy, wydaje mi sie ze jestem za malo swiadomy, I moje cialo jest takie prymiazdzone, ogolnie postawa ciala, do tego rozne osrodki w mozgu jakby sie iskrzyly gdzies tam styki, czasami bol jakby ktos wiertarka mi w skron wkrecal.
Moge przez to miec takie objawy jak, baaardzo trudna koncentracja, stany lekowe, pamiec slabiutka I zapamietywanie,myslenie ??
Da sie to uleczyc calkiem? Dodam ze nie cpalem z pol roku, jestem czysty poza dwoma razami.
Gdzie sie wybrac? Neurolog / okulista?
Pozdro
06 lutego 2020czekam na nick pisze:
Ogolnie nie cpam juz spoko, tyle co kodeine raz na miesiac sobie jebne, nooo I alko prawie codzinnie, duze ilosci, no minimum 4pak.
a mówił ci ktoś, że od alkoholu się ślepnie? w Twoim przypadku chyba było by to książkowe dojeżdżanie się.
08 lutego 2020czekam na nick pisze: Beka beka... ja sie powaznie pytam czy da sie to naprawic, za duzo nieswiadomosci.... mysle ze bym mogl wyrzec sie tego
Na poczatek lekarz, i nie klam. O ile uszkodziles wzrok, to moze uda sie zatrzymac to co ci zostalo. Byc moze to cisnienie sie robi w galce ocznej (tez uszkadza wzrok), ale lepiej isc do specjalisty.
Jaki lekarz ? Neurolog, okulista ?
Mimo wszystko zacznij od tego, on pokieruje cie dalej
to zdarzenie miało miejsce jakieś 3 lata temu.
To bym candyflipping, z tym, że dojeżdżałem MDMA dopóki całego nie zeżarłem,
efekt jest tego taki, że jak skupiam na czymś wzrok widzę takie delikatne wzorki,
punkcik koloru różowego (nie wiem jakiś dziwny psychodeliczny kolor).
Żyję z tym do dziś
Możliwe, że to Zaburzenie postrzegania spowodowane halucynogenami (HPPD).
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/4/47a08a0e-bea3-4d54-bd05-b38601de125a/panama.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250615%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250615T203202Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=c5095cda28baabd245967444d57a47015f272e281fb496ca269036be1bb7311a)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mmnaswiecie.png)
Mówili: "Narkotyków to ja nie chcę". Dopóki ból stawał się nie do zniesienia
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/musketamine.jpg)
Musk zażywał narkotyki w Białym Domu? Trump "ma nadzieję, że nie"
Donald Trump, komentując doniesienia "New York Timesa", wyraził nadzieję, że Elon Musk nie zażywał narkotyków w Białym Domu. Amerykański przywódca zdradził także, co zrobi z zakupioną od miliardera teslą. Od momentu odejścia Muska z administracji pomiędzy prezydentem a jego byłym doradcą trwa spór.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/met_police_nityzyna.png)
Londyn: Ostrzeżenie przed supermocnym narkotykiem. Może być 500 razy silniejszy niż heroina
Londyńskie kluby nocne ostrzegają swoich bywalców przed niebezpiecznymi niebieskimi i zielonymi tabletkami sprzedawanymi jako ecstasy po tym, jak dwie osoby zmarły w zeszłym miesiącu po zażyciu tej substancji. Groźny syntetyczny opioid jest niezwykle silny i może być śmiertelny.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/zrzut_ekranu_z_2025-06-12_18-39-02.png)
Cudowne "koktajle" i narkotyki. Nieznane oblicze złotej ery Hollywood
Narkotyki, używki i magiczne koktajle, które miały utrzymać największe gwiazdy ekranu w dobrej kondycji, zdolne pracować na planie przez trzy doby bez przerwy, były w Hollywood na porządku dziennym...