Zablokowany
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 2 / / 0
A wiec: jako ze nie hoduje uprawiam pierwszy raz to moje pytania beda uzupełniajace .. planuje hodowle uprawe AutoMazar® z dp: http://www.dutch-passion.nl/index.php?p ... special=18 moje pytanie to jaka bedzie optymalna powierzchnia boxa na 5 roslinek ? w opisie napipisane jest ze roslinka dorasta do 70-80cm wysokosci, dodac do tego 10l doniczke ktora jest srednicy jakies 30cm i wysokosci jakies 15cm+lampa jakies 15 cm to wysokosc 110cm powinna starczyc ..?? planuje zrobic Scrog+LST.. co zmniejszy wysokosc plantu .. co do szeroosci to mysle ze 60cm powinno starczy a dł. 60cm skoro doniczki maja po 30cm to zmiesci sie tam spokojnie 6 doniczke.. ja planuje 5 tak ze powinno byc bez problemu. do tego beda 2 wiatraki jeden wychodzcy drugi wchodzacy.. oczywiscie zalezy od temp..
Oświetlenie i wlasnie tutaj jest problem: z kalkulatora wyszlo mi:
Minimalnie: 10800 Lumenów
Srednio: 14400 Lumenów
Optymalnie: 18000 Lumenów
pytanie czy starczy mi 150(15000lm) czy wziasc 250w(30000lm+)?. przypominam ze jest to odmiana auto flo cos w podobie lowrydera ktora ma mniejsze wymagania co do swiatla ale..?

prosze o jak najszybsza odpowiedz..

edit: Mnichu11
  • 14 / / 0
Jak będziesz dobrze trenował to starczy. Zrób też FIM każdej z roślinek chociaż jeden na roślinkę, będą mniejsze jednak bardziej krzaczaste.
Zablokowany
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Spali w lesie i zażywali narkotyki. Policja zatrzymała rodziców trójki dzieci

Jedna z mieszkanek zadzwoniła na policję i poinformowała, że rodzice wraz z trójką dzieci w wieku 1, 4 i 6 lat przez ostatnią dobę przebywali w samochodzie, w lesie. Na miejsce natychmiast skierowano policyjny patrol.

[img]
1 dziennie i ryzyko drastycznie rośnie. Alarm: Polacy nic sobie z tego nie robią

Nawet niewielkie ilości alkoholu mogą istotnie zwiększać ryzyko raka jamy ustnej – wynika z badania opublikowanego w „BMJ Global Health”, które szczególnie alarmujące dane przynosi z Indii.

[img]
Fałszywy narkotest, prawdziwe konsekwencje. Jak policyjna procedura zniszczyła życie 20-latka

W teorii miał to być rutynowy patrol drogówki. W praktyce - początek koszmaru, który na wiele tygodni wywrócił życie młodego człowieka do góry nogami. Fałszywie dodatni wynik policyjnego narkotestu, medialny rozgłos i społeczny ostracyzm okazały się silniejsze niż późniejsze, prawdziwe wyniki badań krwi. Bo gdy prawda w końcu wyszła na jaw, szkody były już nieodwracalne.