Anhedonia, trwałe zmęczenie, brak motywacji

Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 108 / 15 / 0

Czy to cdp-cholin odpędzi depresje poodstawieniową? Jeśli tak, to jak długo to potrwa ? Bo rozumiem że w ten sposób zadziałają dopaminy , które ten środek wyzwoli.
  • 3 / / 0

Najgorsze chyba w tym braku motywacji jest to że tak naprawde trzeba wziąć się w garść. Sam się śmieje jak to słyszę. Najgorsze jest to, że na poziomie racjonalnym wiesz, że to jedyne wyjście, ale sama myśl o tym jeszcze bardziej dołuje i przybija do łóżka. Błędne koło.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

W mieszkaniu był zakład fryzjerski, narkotyki i ukryte w szafie przejście do pokoju

W mieszkaniu 33-latka funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli 4 słoiki z blisko pół kilograma marihuany.
  • 4413 / 514 / 0

03 lutego 2019IvoPartisan pisze:
Czy to cdp-cholin odpędzi depresje poodstawieniową? Jeśli tak, to jak długo to potrwa ? Bo rozumiem że w ten sposób zadziałają dopaminy , które ten środek wyzwoli.
Czyli jajka sa dopaminowe?
W jaki sposob wg Ciebie cdp cholina zadziala na dop?
  • 75 / 7 / 0

Siema jestem w abstynęcji 7 miesięcy od wszystkiego przez 7 lat waliłem stimy z przerwami. I trochę się pogubiłem życiowo. Występuje u mnie achedonia, prokrastynacja, sad, wąchania nastrojów, niska samo ocena.
Do dyspozycji mam
MPH 18mg
Różaniec górski
Wit z olimpu dla sportowców
Piracetam 1200
Czy to ma sens i na jaki okres czasu coś dokupić może macie jakieś pomysły był bym wdzięczny.
  • 600 / 99 / 0

07 lutego 2019nCuX pisze:
wąchania nastrojów.
Do dyspozycji mam
MPH 18mg
Różaniec górski
Piracetam 1200
Kolejność prawidłowa. Zaczniesz od MPH, a resztę wyrzucisz. Tylko nie wiem, czy znowu nie polecisz z tematem, jeśli masz skłonności do wąchania nastrojów.
  • 17 / 1 / 0

07 lutego 2019introwertyk66 pisze:
Najgorsze chyba w tym braku motywacji jest to że tak naprawde trzeba wziąć się w garść. Sam się śmieje jak to słyszę. Najgorsze jest to, że na poziomie racjonalnym wiesz, że to jedyne wyjście, ale sama myśl o tym jeszcze bardziej dołuje i przybija do łóżka. Błędne koło.
Jakbyś mi to z myśli wyjął. Od 6 lat łykam paroksetyne 20mg, nie pracuję, wiem ze muszę się ogarnąć a z drugiej strony nie mam jakiejkolwiek siły ani ochoty zeby zaczać działać. Też wiem, że nie czeka mnie żadna lepsza praca tylko zapierdol..
  • 53 / 5 / 0

cześć , od paru lat tez zmagam sie z anhedonia , prokrastynacja, zabruzeniami lekowymi itp . prawdopodobnie to wszystko to efekt naduzywania alkoholu ( za duzo piwa pilem ) i masturbacji , badania zrobilem , prolaktyna sporo podwyzszona itp , no ale nie wazne, jestem juz 2,5 miesiaca na odwyku i jest o niebo lepiej ale bywaja jeszcze dni ciezkie , biore Vitaral (zbior witamin i mineralow ) pije duzo wody , staram sie ruszac , czy jesli chodzi o diete ,naturalne skladniki co mozecie mi polecic zeby zbic prolke , podwyzszyc dopamine i serotonine (banany jem ) z góry dzieki za odp :)
  • 1219 / 25 / 0

07 lutego 2019nCuX pisze:
Siema jestem w abstynęcji 7 miesięcy od wszystkiego przez 7 lat waliłem stimy z przerwami. I trochę się pogubiłem życiowo. Występuje u mnie achedonia, prokrastynacja, sad, wąchania nastrojów, niska samo ocena.
Do dyspozycji mam
MPH 18mg
Różaniec górski
Piracetam 1200
Czy to ma sens i na jaki okres czasu coś dokupić może macie jakieś pomysły był bym wdzięczny.
Na anhedonie to najlepiej tak:
Kupujesz 250mg monofosforanu urydyny po 60 sztuk
Kupujesz 24 gramy cdp-choliny
Kupujesz 500mg kwasów DHA po 60 sztuk
Kupujesz kompleks z witaminami B, tak co najmniej po 500%rws,
najważniejsze są B6 I B12

Do tego polecam kupić 24g sulbutiaminy, a jak się czujesz przy kasie, to dokup do tego jeszcze sunifiram i noopept.

Dużo witamin B też dziennie najlepiej podejrzewam

Sam to wszystko będę testować za niedługo : )
A, monofosforan urydyny najlepiej działa na czczo
  • 4413 / 514 / 0

21 lutego 2019Matrixar pisze:
400mg cdp-choliny dziennie
Po co?
  • 1219 / 25 / 0

Po co? To chyba najgłupsze pytanie jakie kiedykolwiek słyszałem xd
Jest to chyba najważniejszy składnik tego stacku - prowadzi do długotrwałego zwiększenia się liczebności receptorów dopaminowych, ZWŁASZCZA w połączeniu z urydyną I kwasami DHA
Zresztą sulbutiamina działa prawie tak samo.

Ogólnie jest jedna rzetelna stronka na której to jest wszystko ładnie napisane:
https://neuroexpert.org/wiki/cdp-cholina-citicolina/ Polecam przeczytać, inne opisy na tej stronie też są bardzo ciekawe
Wróć do „Zaburzenia somatyczne, psychiczne i psychosomatyczne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata