AMP, DMBA; 4-amino-2-metylopentan i jego sole

Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1 / / 0

Cześć,

Sorry za odkopanie tematu, ale mam pytanie:

Czy ktoś próbował rozpuszczać AMP w cieczy? Ja tak robiłem z yohą hcl i o wiele lepiej można było wyliczyć dawkę np 5mg/1ml.

PZDR :listen:
  • 16 / 2 / 0

W celu lepszego dawkowania to dobry pomysł, aby rozpuścić AMP w cieczy.
Aczkolwiek ja używam miarek/wagi bo dawkowanie AMP wynosi 100mg+ a przy yohy no to 5mg 2-4 razy dziennie/zależy od wagi petenta.
Polecam AMP łączyć z kofeiną, ewentualnie z synefryną, działanie synergiczne.
Działanie przyjemne, pobudza dosyć układ nerwowy, zwiększa siłę a szczególnie wytrzymałość, oczywiście mówię w swojej ocenie, osoby która ćwiczy regularnie.

Typowi turyści innych stanów świadomości, którzy nadużywają różnych substancji, nie znajdą w tym środku niczego interesującego, a nawet może na nich nie działać w ogóle, również też problemem może być źródło które sprzedaje nieznanej jakości temat.

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Konsumpcja marihuany wśród nieletnich spadła o 8% w stanach USA, w których całkowicie zalegalizowan

Raport opublikowany w czasopiśmie medycznym JAMA Pediatrics przez grupę amerykańskich naukowców potwierdza, iż pełna legalizacja obrotu marihuaną w wybranych stanach USA ma negatywny wpływ na częstotliwość konsumpcji używki przez osoby nieletnie.
  • 8 / / 0

Wybaczcie, że odkopuję temat - AMP został wpisany na listę nielegalnych substancji? Nie mogę znaleźć nigdzie takiej informacji, a patrząc po sklepach, to wszędzie jest niedostępny bądź znajduję adnotację, że został wycofany.
  • 2038 / 52 / 0

Jakiś czas temu był dostępny na popularnym portalu aukcyjnym 5g w pudrze.
Przyjemny stymulant, jednak wymagane połączenie z kofeiną solo jest do niczego.
Potencjał rekreacyjny właściwie zerowy, jednak do pracy fizycznej, sportu sprawdza się świetnie. Bardzo dobrze tłumi apetyt, zwiększa termogenezę, siłę, opóźnia odczuwanie zmęczenie. Zjazd niemal nieodczuwalny.
Wróć do „Kokaina i inne stymulanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata