Amfetamina - Zewnętrzne oznaki użytku

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 204 Strona 17 z 21
Rejestracja: 2016
  • 15 / 1 / 0


Haha, u mnie nie, bo ja mam takie chomicze policzki, a więc u mnie tak bardzo tego nie widać.
Ale u mojego chłopaka już tak. Ogólnie to my zawsze mamy na odwrót, bo jemu się brzuch zapada, a mi wypycha. Ja to nie wiem jak to jest. :D
Rejestracja: 2017
  • 5 / / 0


Hej. Piszę do Was, żeby zapytać co mam zrobić w takiej sprawie. Zawsze byłam ładna z twarzy, miałam dobrą skórę itp. No i po amf moja twarz nie wygląda dobrze. :'( Nie wiem czy da się takie objawy jak 'brzydka' skóra, pryszcze gdzieniegdzie, szarość, taki ogólny zmęczony i zanieszczyszvzony wygląd twarzy jakoś zmienić? No i też mam w planach przestać brać, co będzie wtedy? Bo jestem przerażona, że taka skóra zostanie mi na zawsze! :-(

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Straż Graniczna zlikwidowała fabrykę metamfetaminy. Zatrzymano trzech Wietnamczyków (+video)

Produkcja narkotyków odbywała się w wilii w powiecie węgrowskim (woj. mazowieckie) - poinformowała Nadwiślańska Straż Graniczna.
Rejestracja: 2017
  • 1 / / 0


mam pewien problem, a mianowicie dzisiejszego ranka, po spożyciu fety, wstałam z opuchlizną na powiekach, dość znaczną opuchlizną, która po kilku godzinach zaczęła się zmniejszać. Zdarzyło się to po raz pierwszy, nie mam żadnych alergii, nie cierpię na nadciśnienie ogólnie brak szczególnych problemów zdrowotnych. Zastanawiam się czy może to być obrzęk naczynioruchowy i czy jeśli, to jak zapobiec temu w przyszłości? Czy może to coś innego? Dodam, że "towar" był bardzo słabej jakości, ledwo odczuwalne skutki zażycia, możliwe, że ta opuchlizna wystąpiła przez syf zawarty w nim? Nie daje mi to spokoju.. :rolleyes:
Rejestracja: 2017
  • 438 / 32 / 0


Każdy narkotyk wyjdzie Ci z czasem. Organizm pozbywa się substancji, oczyszcza z toksyn, dlatego pozostawia takie pamiątki jak wykwity skórne i wysuszona skóra. Przestań brać, dbaj o cerę, dokładnie myj żelem, unikaj peelingów, bo tylko rozsiewają bakterie. Powodzenia!
Rejestracja: 2017
Użytkownik zbanowany
  • 6 / / 0


ja zawsze po cugu krem nivea wklepuje i na wysuszoną skórę to styka, co do wyprysków ciężko mi coś doradzić, szczerze to jeszcze nie miałem takiego problemu, a co masz na myśli "zniszczony, zmęczony wyraz twarzy" ? stan zaraz po cugu czy ogólnie nawet po odstawieniu ?
Rejestracja: 2016
  • 532 / 58 / 0


Przede wszystkim uzupełniaj witaminy, jedz jabłka i inne owoce. Kąpiele słoneczne też są spoko.
No i dbaj o skóre - kremy i inne pierdoły - to pozwoli zminimalizować.
Rejestracja: 2009
  • 1825 / 82 / 0


Da się, przestań ćpać. Oszczędź cierpienia i zniszczonej przyszłości sobie, chłopakowi i rodzinie.
Rejestracja: 2017
  • 930 / 117 / 5


31 maja 2017Fatalnadama pisze:
Hej. Piszę do Was, żeby zapytać co mam zrobić w takiej sprawie. Zawsze byłam ładna z twarzy, miałam dobrą skórę itp. No i po amf moja twarz nie wygląda dobrze. :'( Nie wiem czy da się takie objawy jak 'brzydka' skóra, pryszcze gdzieniegdzie, szarość, taki ogólny zmęczony i zanieszczyszvzony wygląd twarzy jakoś zmienić? No i też mam w planach przestać brać, co będzie wtedy? Bo jestem przerażona, że taka skóra zostanie mi na zawsze! :-(
Zacznij od odstawienia ścierwa, dobrze się odżywiaj ( dobrze , czyli nie McSyf i kebaby , tylko zdrowo ) , wysypiaj się - organizm w czasie kiedy Ty śpisz - regeneruje się - więc to podstawa. Szybko zobaczysz różnicę , tylko odstaw proch , bo bez tego cienko będzie.
Nie chcesz zostać chodzącym wrakiem człowieka, się domyślam.
I tak jak wyżej - kremy , witaminki i nawadniaj się - pij dużo wody , 1.5l / dzień i będzie ok.
Rejestracja: 2009
  • 1825 / 82 / 0


Czy ty nie rozumiesz serio czy udajesz że nie rozumiesz? Ona chce mieć cudowną skórę i cerę będąc ciągle naćpaną amfetaminą. Żałosne.
Rejestracja: 2017
  • 1 / / 0


Nie da sie, feta cie zniszczy cala zeby włosy wszystko do tego najważniejsze głowa, jak zaczynalem bylo inaczej teraz jest dramat jestem po 3 leczeniu odwykowym i dalej wale ten szit ale mam nadzieję ze skończę jak najszybciej...
Posty: 204 Strona 17 z 21
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Viber78, ZeroTolerance01 i 1 gość