Amfetamina - Psychoza amfetaminowa

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 41 / 6 / 0

Głownie grunt to podejście a panowie schizoidzi nie są tak szkodliwy jak się o nich wie.
Po 3-4 dniach w ciągu to jest normalne trzeba do tego podchodzić trochę z humorem.
Gdy siedzieliśmy w domu mój przyjaciel miał mocne jazdy. Cały czas coś słyszał albo mówił, że ktoś w okno patrzy. Gdy wytłumaczyłem mu żeby się nie przejmował bo to Panowie schizoidzi oni zawszę przychodzą jak się jest w ciągu i większość rzeczy które słyszymy to przesłychy powodowane przez panów schizoidów. Trzeba to ignorować, że schizoidzi robią nam na złość bo też chcą dragi.
Kolega się roześmiał i od tamtej pory sam się śmieje że np. schizoidzi mu spać nie dali ale ich olał.
Użytkownik zbanowany
  • 156 / 26 / 0

08 sierpnia 2018xanek pisze:

Gdy wytłumaczyłem mu żeby się nie przejmował bo to Panowie schizoidzi oni zawszę przychodzą jak się jest w ciąg
wreszcie znalazłem powód dla którego warto jest kogoś okłamać/ Mozę dla kogoś to bedzie smieszne ale xanek uratowales kolegę przed w chuj wiekszymi paranojami! brawo

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Prof. Sobczak: Za przypadki niewydolności płuc u palaczy e-papierosów w USA odpowiadają...

...substancje kupowane na czarnym rynku. E-papierosy to wciąż zdrowsza alternatywa dla konwencjonalnych papierosów.
  • 12 / / 0

Najgorszy jest realizm tych zajść. No ręce dałby sobie człowiek poobcinać, że to się dzieje na prawdę.
  • 119 / 12 / 0

Kuffa jak ma się wieloraką i samemu jest się kilkoma osobami do tego nafukawszy.
To ja czasem gadam z osobami które nie żyją już. ';p Ogólnie grubo, mogę analizować swoją podświadomość i to te moje alterego świętego. Te fajne to jest ukryte i podzielone i tak. :>
  • 7241 / 725 / 0

Na psychozę amfetaminowa należy brać neuroleptyki jak jest na prawdę poważnie.Gdy jeszcze w miarę ogarniamy to wystarczy detox od amph.
  • 659 / 53 / 0

Dawno temu i relatywnie mało wybrałem amfy, ale pamiętam że na zejściu było ciężko, ratowałem się paleniem i alkoholem. Na fazie błyski w ciemności, biało przy zamkniętych oczach i paranoidalne myśli o swojej wielkości. Na zejściu czasami doświadczyłem zaburzeń słuchowych, efekty dźwiękowe: pod oknem startowały boeingi, wszelkie dźwięki wyostrzone o znacznie większym natężeniu, np. silniki samochodów, śpiew ptaków głośniejsze. Wraz z rosnącym doświadczeniem nieprzyjemne efekty narastały (w tym podejrzliwość). Na szczęście w pewnym momencie w ogóle przestałem "zarzucać".
  • 1 / 1 / 0

Jeden z gorszych zjazdów był wtedy po dłuższym maratonie i 2 nocach bez snu. Lęki, paranoja, brak czucia w kończynach przy zasypianiu, ból w łopatce po stronie serce. Coś tragicznego. Co prawie zasypiałem to miałem strach że jak zasnę, to się już nie obudzę. I tak przeleżałem dobre 15 godzin w wyrku.
  • 11 / 4 / 0

29 września 2018Drabb pisze:
Jeden z gorszych zjazdów był wtedy po dłuższym maratonie i 2 nocach bez snu. Lęki, paranoja, brak czucia w kończynach przy zasypianiu, ból w łopatce po stronie serce. Coś tragicznego. Co prawie zasypiałem to miałem strach że jak zasnę, to się już nie obudzę. I tak przeleżałem dobre 15 godzin w wyrku.
Więc na drugi raz jak będziesz planował maraton w towarzystwie ścierwa zaopatrz się w magnez+potas/wit C/multivititaminy/elektrolity+minerały, zapodasz to wszystko przekraczając bez obaw
dzienne zalecane dawki to i od razu odżyjesz + zwała będzie conajmniej słaba i na pewno obejdzie się bez takich objawów, mój najdłuższy maraton trwał 5 dni i nie miałem takiej zwały jakiej ty po 2 ^_^ . Kwestia przygotowania, za nim zakupisz wora to pierw zakup wszystko co ci pomoże wrócić do życia jak resztki z wora wysypiesz %-D %-D
  • 4183 / 558 / 11

Mój rekord to 4 tygodnie. Ale na ciągu gieblowym, choć ścierwo też było.
  • 1554 / 39 / 0

08 sierpnia 2018SOSR7QZ6 pisze:
Głownie grunt to podejście a panowie schizoidzi nie są tak szkodliwy jak się o nich wie.
Po 3-4 dniach w ciągu to jest normalne trzeba do tego podchodzić trochę z humorem.
Gdy siedzieliśmy w domu mój przyjaciel miał mocne jazdy. Cały czas coś słyszał albo mówił, że ktoś w okno patrzy. Gdy wytłumaczyłem mu żeby się nie przejmował bo to Panowie schizoidzi oni zawszę przychodzą jak się jest w ciągu i większość rzeczy które słyszymy to przesłychy powjodowane przez panów schizoidów. Trzeba to ignorować, że schizoidzi robią nam na złość bo też chcą dragi.
Kolega się roześmiał i od tamtej pory sam się śmieje że np. schizoidzi mu spać nie dali ale ich olał.
Jak można sie z czegos smiacnie jak nie masz zadnej przyjemnosci z zycia na zjezdzie wtf. Tudzież brak dopaminy
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata