Amfetamina - Odchudzanie

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 4 / 1 / 0

Po przeczytaniu treści i komentarzy na temat odchudzania po amfetaminie mam sprzeczne odczucia. Jestem świadoma iz jest to wyniszczanie organizmu a nie odchudzanie i nie jest to zadna dieta cud ale moze ktoś taką kuracje zastosował. Chce sie dowiedzieć o efektach, ilości spozywanego białka i długości kuracji.Co o tym sądzicie moze to pomoze choć ze strony psychicznej nie jeść :huh:

Użytkownik nieaktywny
  • 150 / 3 / 0

po dobrej fuce nie chce sie jesc, w ciagu niektorzy sie zmuszaja zeby cos zjesc zeby nie zaslabnac np. podczas zdawanego egzaminu :D

ilosci 20-30-40mg 2-3razy dziennie z 20-40min przed spodziewanym posilkiem albo spodziewanym atakiem glodu

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Kontrakt z NFZ dla Poradni Monar w Poznaniu - podpisz petycję

Pacjenci poznańskiej poradni Monar napisali petycję do NFZ w której apelują o przedłużenie kontraktu tak, żeby mogli kontynuować swoją terapię. Zachecamy do pomocy.

Użytkownik nieaktywny
  • 150 / 3 / 0

mialo byc w pierwszym tygodniu 20, w drugim i trzecim 30, w czwartym 40 .. co dziennie, albo co 2-3 dni

• 1623 / 188 / 0

No ja zawsze chudłem po wciąganiu powiedzmy dwutygodniowym co 2-3 dni. Zwykle jakieś 5kg.
Ale to bardzo niezdrowy sposób odchudzania, nie polecam.

Kid

• 24 / / 0

Lepiej na Tussim [zdrowiej, a tez wage dobrze zbija]

• 1623 / 188 / 0

Kid pisze :
Lepiej na Tussim [zdrowiej, a tez wage dobrze zbija]

Kto Ci takich głupot naopowiadał? Po Tussim da się jeść, szkodzi swoimi dodatkami, szybko się wyrabia tolerancja i śmierdzi. Uważam, że dobrze by było zainwestować w ALC (Acetyl L-karnityna) + jakiś sport.

Kid

• 24 / / 0

ja tam chudlem po tussim wiec sie nie bede spieral. i to nie prawda ze nie mzona schudnac przez tolerancje bo ja mowie o malych dawkach (np. takich jak sa podane na opakowaniu). Oczywiscie to nie feta, ze nic w siebie nie wcisniesz ale nie odczuwasz raczej glodu i dobrze zbija wage.

• 12 / / 0

Porąbany pomysł od tego są różnego rodzaju diety albo odżywki na odchudzenie ale wiem że ty chcesz pojsc sobie na łatwizne.
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2006 przez ksaiter, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik nieaktywny
  • 7 / 1 / 0

thermo burner plus aeroby i moj kumpel na tym BEZ ZADNEJ DIETY schudl 5KG!!!
a Ty chcesz sie truc feta...
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata