Alprazolam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 504 / 46 / 0

mieszaliście alpre z kodeina? na pewno tak... jakie dawki proponujecie?:) jutro piatek.... chcialym zjesc 3mg alpry i dorzucic 100mg kody, zeby nie usnac zbyt szybko
  • 7241 / 706 / 0

@trotyl20
3 mg alpry to duzo, ja bym celował w 1 mg alpry i 125 mg kodeiny.Chodzi głównie o to żeby alpra nie przebiła fazy kodeinowej tylko była miłym dodatkiem.

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

Alkohol w Policji ma charakter incydentalny?

Zdarzenia z udziałem funkcjonariuszy Policji będących pod wpływem alkoholu stanowią pewien problem, który wg Policji jest incydentalny.
  • 776 / 145 / 0

Jeśli chodzi o takie małe dawki kody, to z mojej perspektywy, czyli benzowraka, 150mg kody zastępowało mi swego czasu benzo, na cały dzień.
  • 6547 / 710 / 0

Mniej alprazolamu, więcej kodeiny (chyba, że 100 mg robi Cię dobrze)
  • 504 / 46 / 0

Powiem tak, drugi dzien z rzedu biore alpre (wczoraj 3mg ,a dzis 4 i wlasnie jestem na peaku. Nuda) wolalbym czuc przewage alpry. Zjem 4mg i 100mg kody i zobaczymy co sie stanie:D
  • 227 / 15 / 0

alpra moim zdaniem spłyca działanie opio a nawet momentami wyłącza, chyba że naprawdę małe dawki w stylu 0,25 mg ale z drugiej strony po co takie małe dawki w ogóle brać rekreacyjnie
  • 1821 / 276 / 2

Co do mieszania alpry z kodą, to trzeba wziąć pod uwagę swoją tolerkę na obie substancje i to, jaki efekt chcemy uzyskac. Jeśli chcemy tylko podbić opio, to naprawdę minimalne dawki alpry bo j/w przebija się przez opio, alpra to mocne benzo.

Przykładowo; dla osoby bez tolerki na benzo i z tolerką na 300 mg kody wystarczy max 0,5 mg alpry. Wszystko trzeba dopasować do siebie, pewnie metodą prób i błędów żeby się wstrzelić w stan jakiego oczekujemy. A że opio zastępują benzo, no opio mają działanie przeciwlękowe/antydepresyjne, więc benzowraki mogą się łatwo władować w opio.
  • 1669 / 271 / 154

I odwrotnie - opiowraki mogą z łatwością władować się w benzo. Podbijają opio, mocno. Przykładowo ja na benzo mam małą tolerkę. Dawka 250 mg majki i.v. w połączeniu z 0,75 mg alpry, 50 mg dimenhydrynatu i 50 mg kwetiapiny okazała się dla mnie być takim combo, że zrobiłam się sina na gębie, źrenice jak szpilki, tętno trochę ponad 40, a potem zasnęłam. Obyło się bez szpitala, ale porobiło mnie tak, że kimałam 16h... A tolerancję na opio mam dużą. Więc radzę 100 razy przemyśleć, zanim połączycie benzo (zwłaszcza te silne jak np. alpra) z opio. Przypominam, że grozi to depresją oddechową. Musisz dobrze znać reakcję i tolerancję swojego organizmu na obie te substancje.
  • 42 / 4 / 0

Cześć, mam pytanie do osób które przyjmowały alprazolam przez okres kilku miesięcy. Na początku przyjmowałem xanax doraźnie w dawce 1mg przez ok 2 miesiące. Potem zaczęło się zwiększanie dawki aż osiągnąłem dawkę ok 7mg dziennie. Ten stan utrzymywał się ok miesiąc z kawałkiem, potem trafiłem na odwyk. Obecnie nie przyjmuje Xanaxu już od jakiegoś miesiąca. Ile czasu potrzeba aby zredukować tolerancję?
  • 281 / 58 / 0

Z takiej wysokiej dawki to minimum pół roku. Ale każdy organizm jest inny, może spaść szybciej/wolniej. Mi np wystarcza około miesiąca z hakiem żeby zejść z 2 mg na 0,5 mg, tak więc możesz po 3 miesiącach spróbować przyjąć ten 1 mg i obczaić efekty. Jeśli będą marne - wiadomo, dalsza absta.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata