Alkohol + Psychodeliki

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 44 Strona 4 z 5
Rejestracja: 2009
 • 249 / 1 / 0


U mnie alkohol z 2C-E tylko skrócił tripa , ale działało jak należy.
Rejestracja: 2015
 • 60 / 1 / 0


Jak już lekko schodziłą faza po homipcie, zarzuciłam 1ml giebla. Odczucia bardzo pozytywne, rozgadałam się i jeszcze wiecej było śmiechu.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Mózg pod wpływem, czyli narkotyki po nowemu

Taaak, zdziwicie się, jak bardzo po nowemu...
Rejestracja: 2016
 • 18 / / 0


Gdy sie chlało wódke, niektóre tryptaminy nie zadziałają. Dawek 3x większych niż proponowane nie sprawdzałem, ale normalnie alko zagłusza działanie tryptamin w moim przypadku. Jedno czy dwa piwa nie mają wpływu, jeśli ktoś pyta.
Rejestracja: 2016
 • 50 / / 0


4-HO-MET z alkoholem byl dla mnie najgorszy bo mahomed wtargnal do mojego ciala gdy juz bylo pijane, bardzo slabe oevy, malo cevow, tylko chec biegania po miescie i robienia zle
gdyby nie ludzie ktorzy zabrali mnie do domu to lezalbym goly na skrzyzowaniu o drugiej w nocy bo bardzo chcialem to zrobic
Rejestracja: 2012
 • 659 / 53 / 0


alkohol w trakcie fazy 4homipt narusza jej działanie, po prostu zmniejsza "wizje" i spłyca efekty kolorowania pod powiekami. Jeśli ktoś chce się uspokoić, zmniejszyć natężenie psychedeli, to się sprawdza moim zdaniem.
Rejestracja: 2014
 • 418 / 20 / 0


Ja zawsze hometa walilem po wypiciu 200ml grejpfrutowki i jak faza wchodziła zapijałem dwoma piwami i było zajebiscie. Zero bl i złych jakiś efektów.
Tryptaminy z 5 w podstawniku także wchodziły bez bl po 200 grejpfrutowki i piwie. Lżej też obciążały serce.
Rejestracja: 2012
 • 23 / / 0


Czy można łączyć 2cp 4cmc i DXM z alkoholem? Jeżeli tak to w jakich ilościach?
Rejestracja: 2015
 • 989 / 40 / 0


Piłem do 4cmc, ale nieduże ilości - kilka piw. Bez powikłań, o dziwo dzięki wrzuceniu jeszcze z rana klona czuć i alko i 4cmc.
Piłem też przed 2cp, ale to może skończyć się źle, więc ostrożnie, bo 2cp samo w sobie to mega szatan, a decyzja o rzucie kostką "czy wrzucamy" została podjęta w fazie mocnego napierdolenia... i ostatecznie ustaloną liczbę trafiłem za 8 rzutem, ale nikt nie powiedział za którym miało wypaść razem %-D. Ogólnie wspominam bardzo miło ten dzień, ale było ostrzej niż kiedykolwiek i 2cp chyba weszło też szybciej niż zwykle.
Do DXM piłem tylko dwa piwa i też fajnie podbiły działanie.
Rejestracja: 2018
 • 57 / 1 / 0


Do kwasów nie pasuje mi alkohol . Ale z godzine przed zjedzeniem grzybów dwa kieliszki czystej ( alko powoli schodzi i zaczynamy przechodzić na drugą stronę lustra ) i jest super .
Rejestracja: 2019
 • 37 / 1 / 0


Ja nie mam problemów z mieszaniem kwasów z alko. Doskonale wchodzi mi Corona i wszystkie IPA/APA oraz dobra łycha, a także jin i tonic (chyba najlepiej obok Corony). Natomiast nie są to koszmarne ilości, np. zgrzewka Corony na tripa.

Kiedyś, dawno temu zjadłem karton po kilku piwach i jak wszedł to już dalej tej imprezy nie pamiętam, do momentu jak stojąc (to było już nad ranem) zwyczajnie się nie przewróciłem... No i miałem od tego momenty spore problemy z chodzeniem na tej bani ;-)
Posty: 44 Strona 4 z 5
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Flyleafxx, qp3 i 2 gości