Alkohol i leki - łączenie.

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 35 / 1 / 0

alkohol + DXM HBr %-D
łokurwa jak ja lubię to. jak już chcę się podopierdolić mocno & dziwnie. ale jednak staram się unikać, no i alkoholu wtedy malutko bo piwo wchodzi jak wóda (takie wrażenie dla mnie), 4 browarki wypiwszy do tych 450 mg czułem się jak zombie %-D. chyba nie warto przesadzać ze względu na wątrobę. ?

alkohol + amisulpiryd
mam wrażenie, że przeciwpsychotyk nasila działanie alkoholu, znaczy czuje się szybciej i mocniej nieogar po nim.
  • 239 / / 0

Ja łączyłem alkohol z benzo. W sumie to nic mi nie było poza tym że szybciej się upijałem i łapałem totalnego zgona.

Nielegalna substancja w płynie czyszczącym do drukarek

Funkcjonariusze opolskiej KAS podczas rutynowej kontroli towarów zgłoszonych do odprawy celnej zwrócili uwagę na podejrzaną przesyłkę z Tajwanu skierowaną do opolskiego przedsiębiorcy, zawierającą tusz oraz środek czyszczący do drukarek.
  • 30 / / 0

Ja z kolei po mixie benzo+procenty potrzebowałam maksymalnie godziny, żeby głęboko zasnąć. Nawet nie zdążyłam poczuć konkretnego działania alkoholu, bo za szybko zasypiałam
  • 952 / 2 / 0

Ja laczylem alkohol z alrpazolamem, clonazepamem, relanium , bromazepamem, lorazepam, barbituranami tramadolem kodeina, morfina hmmm raz byly to to jedna tabletka , pozniej 14 paczek ogolniez rzeczy mega uzalezniajace nie polecam :D polecam 10 pczek klonow 2 mg + 4000mg luminalu wodka i piwa to dopiero mix +2 kg PST oczywiscie :) jakos wyszedlem z niego :D
Ostatnio zmieniony 07 września 2013 przez klonista, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 162 / 4 / 0

Też łączyłem alkohol i alprę i tylko raz coś odjebałem, w dodatku przez cały czas kuracji paroksetyną waliłem alko i teraz czuję się o wiele lepiej :D
  • 1 / / 0

Depakine 500 + Wellbutrin 150 XR + Euthyrox N 100 + alko = ?

Co z tego może być miksował ktoś?
  • 499 / 7 / 0

Depakine (walproinian sodu) silnie obciąża wątrobę, w początkowej fazie stosowania tego leku przeciwdrgawkowego - próg drawkowy jest obniżony.
Wellburtin XL (bupropion) - obniża próg drgawkowy, szczególnie z etanolem, przy czym znosi lekko działanie alko. Metabolizowany w wątrobie.

Post zostawię jako ostrzeżenie.

Jeśli chcesz dobierać wyższe dawki powyższych leków do kieliszka, zawczasu znajdź sobie wątrobę i drewniany kołek w zęby.
  • 892 / 49 / 0

Salbutamol (200mg wziewnie) + 30/60mg etanolu.

Jak to mnie się skumuluje, wpłynie to na siebie, zjebie wątróbkę, płuca itp?
  • 2879 / 8 / 0

Picie alkoholu przy braniu jakichkolwiek leków jest bardzo głupim pomysłem.
  • 892 / 49 / 0

Co ty powiesz. Branie jakichkolwiek... a chuj. Widocznie jestem głupi.
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 120 uczestników Wejdź na czata