Alkohol i leki - łączenie.

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 262 / 29 / 0

A propo tego co napisala pani powyzej. Ja akurat robilem dobitke z 10 mg rolek do pol litra bo mialem malo i tez nic nie bylo wiec mozna zmieszac. Dodam ze nie jestem uzalezniony od benzodiazepin i nie mam tolerancji. Ale co ciekawego zauwazylem ze po maratonie mnie nie telepalo ani nie mialem lękow. Moze to przez te rolki zmieszane z wódą. Wóda zeszla ale rolki mnie trzymaly. Mozliwe to?
  • 1545 / 235 / 0

nawet pewne.

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Pielęgniarka nie przyszła zbadać się na narkotyki. Została zawieszona

Departament zdrowia w stanie Waszyngton zawiesił uprawnienia pielęgniarki, która nie stawiła się na badanie na obecność narkotyków.
  • 262 / 29 / 0

Zero lęków zero schizów zero drgawek. Tak luźno i lekko jeszcze nigdy nie czułem sie po odstawieniu alkoholu, ale już tego nie powtórze z tym mieszaniem bo jak sie wpierdole w leki to ja pierdole taki interes. Wole sie przemeczyc bo benzodiazepiny to zdradzieckie france. Mialem babcie uzalezniona od benzo i wuja. Wujas latal na kolanach za psychiatrami na odwyku a babcia umierala jak widziala ze jej sie koncza a nie daj Boze jak jej sie skonczyly hehe... wtedy dopieero byla jazda ale wystarczylo jak zobaczyla ze ma nowe opakowanie to cudownie ozdrawiala i juz przestala umierac:-) wolalbym sobie tego oszczedzic dlatego wole unikac rolek i brac je w ostatecznosci kiedy juz naprawde odstawienie alkoholu chce mnie wykonczyc:)
  • 153 / 15 / 0

17 stycznia 2019alkus wiejski pisze:
A propo tego co napisala pani powyzej. Ja akurat robilem dobitke z 10 mg rolek do pol litra bo mialem malo i tez nic nie bylo wiec mozna zmieszac. Dodam ze nie jestem uzalezniony od benzodiazepin i nie mam tolerancji. Ale co ciekawego zauwazylem ze po maratonie mnie nie telepalo ani nie mialem lękow. Moze to przez te rolki zmieszane z wódą. Wóda zeszla ale rolki mnie trzymaly. Mozliwe to?
więcej niż możliwe, nawet bardziej niż pewne, tak jak piszesz później - stosuj ostrożnie rolki - i wiem co mówię %-D
  • 385 / 56 / 0

Nie jestem wielkim zwolennikiem takich akcji, ale dlatego że na ogół nic się po prostu nie dzieje. Jedynymi środkami, które swoim działaniem dołożyły się do alkoholu były baklofen i fenibut. Miks fajny - ale kac okropny. Można łączyć piwo z benzo, ale nie polecam, bo wtedy benzo zaczyna działać jak zolpidem i zrywa się film. Miks z opiatami - nie polecam, pomimo że wielu ludzi z forum tak robi. alkohol niszczy wszystko co fajne w opio-fazie, spłyca ją, a czasem w ogóle niweluje, powodując frustrację. Jak jestem fajnie porobiony opio, nie sięgam po alkohol. Nie wiem jak wygląda łączenia alkoholu ze stymulantami, ale przypuszczam że rozwala mięsień sercowy taka mieszanka.
  • 16 / 1 / 0

Ja lykam serte, w miksie z alkoholem działa na mnie świetnie. Mam wrażenie, że podbija działanie lekarstw. Albo po prostu zeruje kuracje, dlatego czuję się tak jak na jej początku (taki lekki speed) .Na drugi dzień żadnych negatywnych efektow (oprocz kaca). Muszę z tym uważać bo spodobało mi się.
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata