Alkohol i leki - łączenie.

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 152 / 15 / 0

A propo tego co napisala pani powyzej. Ja akurat robilem dobitke z 10 mg rolek do pol litra bo mialem malo i tez nic nie bylo wiec mozna zmieszac. Dodam ze nie jestem uzalezniony od benzodiazepin i nie mam tolerancji. Ale co ciekawego zauwazylem ze po maratonie mnie nie telepalo ani nie mialem lękow. Moze to przez te rolki zmieszane z wódą. Wóda zeszla ale rolki mnie trzymaly. Mozliwe to?
  • 1499 / 204 / 0

nawet pewne.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Zamówił do sklepu "kurkumę"

Wstępne badanie wykazało, że jest to niemal 100 gramów marihuany.
  • 152 / 15 / 0

Zero lęków zero schizów zero drgawek. Tak luźno i lekko jeszcze nigdy nie czułem sie po odstawieniu alkoholu, ale już tego nie powtórze z tym mieszaniem bo jak sie wpierdole w leki to ja pierdole taki interes. Wole sie przemeczyc bo benzodiazepiny to zdradzieckie france. Mialem babcie uzalezniona od benzo i wuja. Wujas latal na kolanach za psychiatrami na odwyku a babcia umierala jak widziala ze jej sie koncza a nie daj Boze jak jej sie skonczyly hehe... wtedy dopieero byla jazda ale wystarczylo jak zobaczyla ze ma nowe opakowanie to cudownie ozdrawiala i juz przestala umierac:-) wolalbym sobie tego oszczedzic dlatego wole unikac rolek i brac je w ostatecznosci kiedy juz naprawde odstawienie alkoholu chce mnie wykonczyc:)
  • 133 / 13 / 0

17 stycznia 2019alkus wiejski pisze:
A propo tego co napisala pani powyzej. Ja akurat robilem dobitke z 10 mg rolek do pol litra bo mialem malo i tez nic nie bylo wiec mozna zmieszac. Dodam ze nie jestem uzalezniony od benzodiazepin i nie mam tolerancji. Ale co ciekawego zauwazylem ze po maratonie mnie nie telepalo ani nie mialem lękow. Moze to przez te rolki zmieszane z wódą. Wóda zeszla ale rolki mnie trzymaly. Mozliwe to?
więcej niż możliwe, nawet bardziej niż pewne, tak jak piszesz później - stosuj ostrożnie rolki - i wiem co mówię %-D
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 57 uczestników Wejdź na czata