Alkohol i leki - łączenie.

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 30 / / 0

Escitalopram nie wchodzi w interakcję z alkoholem. Na każdego działa oczywiście inaczej, ale u mnie tylko na początku terapii było parę efektów ubocznych; po około 4 tygodniach brania leku 'mogę' pić jak zwykle, nic się nie dzieje.
  • 250 / / 0

amphetamine alcohoal acohol amphetamine alcohol .... przyzwocicie jest +weed do tego witC,magnesB6,CalciumB3, alk=sen
Ostatnio zmieniony 30 października 2012 przez hamah, łącznie zmieniany 1 raz.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

19-letni Janusz płacił amfetaminą za mieszkanie?

19-letni Janusz S. jest podejrzany o posiadanie narkotyków i płacenie nimi za wynajmowane mieszkanie. Młody mężczyzna trafił do aresztu.
  • 260 / 1 / 0

Ranitdyna osłabiała mocno działanie alko.
  • 9 / / 0

a ja niestety jadę na flunitrazepan(benzodiazepina) plus duże ilości alkoholu :wall: nie wiem co to będzie :-/ może ma ktoś jakieś doświadczenia?
  • 892 / 49 / 0

Benzo to takie alko w pigule. Jak połączysz, to możesz już nie złapać oddechu, lepiej odpuść.
  • 115 / / 0

rolki/clony/alpra + 2browarki. Cudo :D
  • 15 / / 0

kuracja flueksytyną + 5 głębszych szklanek whisky - bełkot, żyganie , dość rubaszne zachowanie i wieczór głowy w pare godzin.
  • 78 / / 0

Po raz pierwszy połączenie kodeiny i średniej (a może o wiele większej, w sumie nie pamiętam) ilości wódki urwało mi film. Podobnie jak przypadek wyżej – zachowanie rubaszne i momentami grubiańskie odzywki mi się włączyły. Na szczęście, w granicach było to zwykłego "spierdalaj" (z uśmiechem) do kolegów, kiedy czegoś ode mnie chcieli.

Łołhoł, no to złe połączenie jednak jest.

Edit: A, i dodam, że wódkę pić zacząłem, kiedy kodeina przestawała działać już. A przynajmniej tak mi się wydawało.
  • 381 / 2 / 0

Miałem okres kiedy wpierdalałem mirtazapine w dawkach grubo przekraczających normy do czego piłem mnóstwo alko : wóda,jabole,browary- co wpadło w ręce.Pewnej nocy wyszedłem na klatkę schodową i lunatykując całą ją pobazgrałem.Tyle mi powiedzieli.W każdym razie - zajebiście się cieszę, że przeżyłem bo takiej głupoty chyba nigdy więcej w życiu nie popełniałem...

885

• 866 / 10 / 0

to może ja wam opiszę z czym łączyłem alko i jakie były następstwa

alkohol + haloperidol (Decaldol inj 100mg co 2tyg) = zmniejszone działanie euforyczne alkoholu wzmożona senność, silne uspokojenie mocniej też "wchodzi w nogi"

alkohol + pernazyna = coś ala powyższe ale działanie euforyczne nie zniesione w takim stopniu jak po halo

alkohol + lorafen = zerwany film + agresja
alkohol + klony = j/w
alkohol + relanium = j/w %-D

alkohol + depakina = brak różnic
alkohol + tegretol = senność senność senność

alkohol + Andepin = Agresja pewność siebie (andepin brany kilka tygodni)
alkohol + hydroksyzyna = PLACEBO`wa faza a tak na serio to senność i zamula

alkohol + acodin = bardzo mocno totalne oderwanie od rzeczywistości luki pamięciowe dawki Acodinu 450-1350mg
alkohol + tussipect = bardzo przyjemnie "prądy" na plecach wrażenie rośnięcia włosów silne podniecenie euforia dawki tussiego 20tab / butelka syropu
zapomnialbym wspomniec
alkohol + aviomarin = duże luki pamięciowe urojenia halucynacje pół sen nie róbcie tego nawet najwięksi hardkorowcy bo jest brzydko
z dragami nie bede pisał bo to pewnie każdy wie
Ostatnio zmieniony 29 lipca 2013 przez 885, łącznie zmieniany 3 razy.
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata