Alfa-pirolidynoketony - Paranoje, halucynacje (wątek ogólny)

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 29 / 3 / 0

@Diabeusz666 O kurde stary, świetny materiał na nagranie filmu tutaj opisałeś, ktoś kiedyś tego się podejmie ;)
Mam nadzieje że ten skurwiel nie zaprowadzi cię na ten drugi świat i jeszcze trochę tego poczytam :D
  • 1 / / 0

Siedze już 5 godzine i czytam strona po stronie i czuje się bardziej jakbym w większości czytał scenariusz filmu. Ostatnio po 4 dniowym fetowym ciągu miałem delikatne omamy słuchowe i niepokój, ale to co tu piszecie to jest abstrakcja

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Wezwani do awantury o bałagan, znaleźli narkotyki

Mundurowi z Żoliborza, którzy interweniowali w jednym z mieszkań na terenie dzielnicy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających.
  • 1596 / 301 / 0

. wrong window
  • 1 / / 0

Diabeusz a wiesz co to konkretnie ? Postaraj sie wyciagnac jak sie nazywa,ktory to demon .
  • 198 / 22 / 0

Tak wiem. Powoli do tego dochodzilem
Analizując jak sie zachowuje na moje czyny i jak. Atakuje

Nie nawidzi. Światła
Gdy chcialem włączyć światło w. Pokoju lub podnieść nad ranem rolety groził mi śmiercią, mowil. Ze jesli. To zrobię to wymorduje mi rodzine na moich oczach a potem zabije mnie.
Wysmiewal mnie
Szydzil czesto
Itp

Ta postac pasuje w 90% do Mefistotelesa

Wystarczy poczytać na necie
  • 281 / 20 / 0

Policje miałem, antyterroryści na oknach, autka jezdzące po pokoju. Taka sytuacja. Raz chodziłem po mieście i myslałem, ze każdy chce mnie zgarnąć i raz sie odwróciłem do typka I KRZYKNOŁEM NIGDY MNIE NIE ZŁAPIECIE PRZESTANCIE MNIE ŚLEDZIĆ. A no i ta gadka z kolegami wspaniała tak jakby ktoś chciał ci powiedzieć coś używając metafor ciągle i podkręcanie sobie, że to auto o którym mówi to metafora ciebie, a chęć zmienienia go na inne to metafora zabicia cię. POCHODNE alfy TO WYTWÓR SZATANA, WSZELKIE NEPY NEHY PHP PVP PHP I CHUJWIEPE OMIJAĆ ZWIERZACZKI. Tylko władek Boży który gładzi kreski świata zesłany przez Chrystusa naszego
  • 29 / 3 / 0

a i @Diabeusz666 Napisz książkę o alfie, o tym "opętaniu" i reszcie i serio ci to mówię.
Potrafisz dobrze pisać, masz też co opisać.
Taka książka przydała by się dla bardzo bardzo wielu ludzi, baa kiedyś zapewne by powstał film na niej oparty.
  • 80 / 22 / 0

@Diabeusz666 Próbowałeś kiedyś MDPV, czy nie zdążyłeś? Jeśli tak, to zdarzały Ci się podobne akcje?

Ciekaw jestem też czy pamiętasz pierwszą akcję z tym demonem. Nie mówiąc ogólnie o schizach, a z tym Onem o którym wspominasz. Czytałem cały wątek, ale nie jestem pewien czy tam opisywałeś pierwszy raz.
  • 1881 / 628 / 0

https://www.cda.pl/video/160814594
Tu klientka, wygląda centralnie jak z egzorcysty %-D
  • 50 / 2 / 0

@D@Diabeusz666
Miałem bardzo podobne paranoje do Ciebie, często myślałem że właśnie jest ktoś obok i kieruję tym wszystkim. Często słyszałem też "jego szyderczy śmiech"
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata