alfa-PVP

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 3113 Strona 308 z 312
Rejestracja: 2015
  • 620 / 16 / 0


Zależy o której mówisz
Wystarczy być spostrzegawczym tyle
Tak to a-pihp
Tylko,że te analogi są mieszankami więc dla mnie to głupota totalna je walić
Rejestracja: 2009
  • 548 / 28 / 0


Te analogi to mają się tak do alfy jak 4cmc do mefedronu. Działają, też są stymulantami, da się je waporyzować i na tym podobieństwa się kończą Testowałem 2 w prochu i jednego w krysztale z tych trzech najlepiej wypadło apihp :-)Parę dni temu skusiłem się na przetesstowanie, i porównywałem sobie je wszystkie z taką fest alfą którą popalałem ostatnio i wypadło to bardzo marnie, te analogi to nawet ciężko porównywać, nie oszukujmy się z dwóch czy trzech chujowych substancji nie wyjdzie jedna dobra po zmieszaniu. Jak się alfa skończyła to jedyne co jakoś nawiązywało do jej działania to aiphp, też upośledzone trochę w działaniu ale poszło jako następne, inna sprawa żę 5g wyparowało trzy razy szybciej niż 3g alfy, co dla mnie tą substancję też dyskwalifikuje, te analogi poza jednym czy dwoma podejściami na początku razem z alfą, odłożyłem na koniec bo chujowo to wypadało ogólnie i zero fanu z nich było szczerze mówiąc. a nie było to brane podczas żadnego maratonu, a ledwie tydzień czasu z normalnym spaniem i pracą codziennie, w której tylko symboliczne ilości spożywałem, poszło marne 3g alfy, 5g aiphp, i po gramie tych analogów, co jest śmiesznie krótkim okresem i podobnie małymi ilościami, na moje standardy przynajmniej. Póki idzie jeszcze alfe kupić zostaje przy alfie, choćby i w cenie dwa razy wyższej to i tak nadal mi sięto lepiej kalkuluje i działanie mam takie jak oczekuję, a nie jakieś ćwierćśrodki.

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Skupował kradzione mienie w zamian za narkotyki

Polkowiccy kryminalni w ramach przeprowadzanych czynności operacyjnych zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Jak się okazało miał w mieszkaniu ponad 380 porcji metamfetaminy.
Rejestracja: 2009
  • 548 / 28 / 0


Może troche offtop, ale jako że już tu o pozostałych analogach się wypowiedziałem to dodam też swojąopinię na temat dziś testowanego kolejnego analogu tym razem MDPV, Nie wiem czym kierował się sprzedawca wybierając pierwowzór (znaczy wiem dokładnie czym, $)Co śmieszniejsze trafiło to do działu vapo only i akurat to całkowicie nie nadaje się do waporyzowania. Jestem rónież na 99% pewien że to nawet nie jest żaden z alfa-pirolidynoketonów, nie mogę sobie przypomnieć ale już ten smak miałem okazję poznać chyba przy hex-enie w krysztale który z jakiegoś powodu całkowicie inaczej smakuje i waporyzuje się niz ten w prochu, lub przy próbach z wapo jakiegoś innego beta ketonu typu 3/4cmc. Dusi, gryzie w gardło, nie topi się, robi się najpierw czarna kupa, potem zamienia w płynny stan i czarnieje jeszcze bardziej, w mojej opinii i mojej tolerancji (od jakiś dwóch miesięcy regularnie karmionej topowym jakościowo a-pvp którego 40mg mnie nadal jeszcze miażdży)
nie wykazuje działąnia, ogólnie kijem bym tego więcej nie tknął, sprzedawcę chyba całkowicie już pojebało,
Po porażce z tym analogiem spróbowałem jeszcze apihp które razem było zamówione i albo ja jakiś jestem inny, ale jawnie w zależn0ści czy sypnie się proch czy jakaś gruda z pakietu, substancja inaczej sie zachowuje przy waporyzowaniu i ma inny smak, jedna zastyga natychmiast w taka woskową masę a druga zostaje przezroczysta wtf . Gdyby to było moje zamówienie i za to zapłacił, uznał bym się za zrobionego w chuja. Ale powiem tak jaka nazwa sklepu, z jak wykonana i prowadzona stroną, taki asortyment i klienci. Pokemon-rc normalnie.
Rejestracja: 2015
  • 620 / 16 / 0


^Ten vendor ma inne lepsze produkty uwierz mi
co do analogu ja sądzę,że to mdph wymieszane z czymś bo takie "analogi" to najlepsza kasa bo nazwa oryginalnej substancji czyli MDPV i ciekawość przyciąga(mówię tu głównie o dzieciach)
Z tego co wiem to mają wprowadzić mdph w następnym tyg albo tym,możesz sobie porównać :) Zawsz mnie zastanawiało jak Ty wszystko ogarniasz po codziennym vapo pvp,śpisz,jesz,funkcjonujesz etc. albo jak z tolerką bo to pewnie się ,kiedyś skończy zapewne jak prezyjdzie ban na apvp w eu ;)
Rejestracja: 2014
  • 88 / 3 / 0


140 mg alfa-PVP dożylnie. Praktycznie zerowy efekt stymulujący (prócz oczywiście nakurwiającego serca na wejściu), wjazd też nie był powalający ponieważ rozpuszczone w bardzo dużej ilości płynu jak na b-k (4.5ml bodaj) i podawane bardzo powoli. Za to pojawiły się efekty psychodeliczne, które moim zdaniem były dużo piękniejsze, niż te ze znanych mi tryptamin (4-AcO-DMT, 4-HO-MET). Cudowna sprawa.
Rejestracja: 2005
  • 1623 / 189 / 0


To albo masz chujową alfę albo kosmiczną tolerkę, jak 140mg alfy iv cię nie robi.
Rejestracja: 2013
  • 1353 / 43 / 0


Jak go nie robi, jak robi. Też miałem wizualny wystrzał po 100mg inkanau.
Rejestracja: 2010
  • 3913 / 445 / 11


Dobry bajer jest jak chcesz przyjebać "huka", a halucynacje utrudniają wbić się w żyłę. Niezły hardcore.
Rejestracja: 2014
  • 88 / 3 / 0


sprawdzone_info pisze:
To albo masz chujową alfę albo kosmiczną tolerkę, jak 140mg alfy iv cię nie robi.
Alfa była spoko, jeszcze zachomikowana z 2014 bodaj. Nie pamiętam vendora, ale brązowawe kryształy, po skruszeniu białe, lekko ogórem jebało.
Po prostu dawno ją waliłem i wolałem nie ryzykować problemu z sercem (dlatego wolne podanie) a do tego duża ilość płynu, bo krew mi czasem zdążyła zrobić skrzeplinę przy kontakcie z mocno stężoną a-pvp już w żyle, przez co strzał z 100 alfy i 250 4cmc nie wyszedł :<.
Rejestracja: 2005
  • 1623 / 189 / 0


No to albo ja miałem lepszą alfę albo jestem wrażliwy, bo 20-30mg iv mnie wypierdalało, waporyzowane też. Ciąg dzień w dzień kilka miesięcy. No ale to stare dzieje, gówniana używka IMHO. Ćpałem bo było. To jedyna substancja którą spuściłem w kiblu.

PS: chyba jednak nie o wrażliwość chodzi, bo 3-MMC podawałem po 200-250mg iv.
Posty: 3113 Strona 308 z 312
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 29 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość