Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 5 / / 0
Siema

Mam dzisiaj przypadkowo do czynienia z alfą-PVP pierwszy raz. Jako, że nie spodziewałam się sniffowania to wzięłam z rana leki psychotropowe a dokładniej bupropion 300mg, Duloksetyna 30mg i Escitalopram 10.

Przede wszystkim jak bardzo zaburzy mi to odbiór substancji? Co do zespołu serotoninowego, nigdy nie miałam a zdarzały mi sie przypadkowo euforyki po lekach.
A druga kwestia to jak z zażyciem beta blokerów na koniec zabawy?
  • 770 / 176 / 0
alfa nie działa na serotoninę, masz jeden lek w niedużej dawce, który działa na sero i nie jest to iMAO.
Zerknąłbyś w wikipedię tylko i byś miał odpowiedź.
Co do beta-blokerów to kategorycznie odradzam. W połączeniu z beta ketonami powodują paradoksalny wzrost ciśnienia..
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Ksiądz podejrzany o posiadanie mefedronu. Prokuratura prowadzi dochodzenie

Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Mazowieckim nadzoruje postępowanie wobec księdza z Archidiecezji Warszawskiej. Duchowny usłyszał zarzuty posiadania mefedronu i jego nieodpłatnego udzielenia innej osobie.

[img]
Fenomen euforii biegacza – to nie endorfiny, tylko naturalna marihuana

Tajemniczy stan euforii, którego doświadcza blisko 75% biegaczy. Tak zwana „euforia biegacza” redukuje ból, wyostrza zmysły i daje uczucie podobne do działania marihuany. Najnowsze badania naukowe tłumaczą, dlaczego „runner’s high” to nie mit, a ewolucyjny mechanizm przetrwania – i jak go uruchomić nawet początkującym. W tym artykule dowiesz się, co to jest runner’s high, jak działa i jak go wywołać nawet jeśli dopiero zaczynasz biegać.

[img]
Wpływ świadomości lekarzy na doświadczenia pacjentów z terapią medyczną marihuaną

W ostatnich latach temat medycznej marihuany zyskał na ważności zarówno w kręgach medycznych, jak i wśród pacjentów. W miarę legalizacji oraz wzrastającej dostępności preparatów konopnych dla pacjentów, pojawia się potrzeba przeanalizowania, jak zrozumienie i wsparcie lekarzy wpływa na skuteczność terapii. W badaniach przedstawianych przez Clobesa i współpracowników z California State University, zbadano, jak współpraca z lekarzami i informowanie o stosowaniu medycznej marihuany przez pacjentów wpływa na wyniki terapii.