alfa-PVP vs alfa-PHP

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 16 Strona 1 z 2
Rejestracja: 2012
  • 441 / 1 / 0

Wątek zakładam w celu porównania działania alfy-PVP i alfy-PHP w badaniu nad reakcją u szczurów podczas podawania im substancji pojedynczo oraz w miksie, jak również innych możliwych efektów doświadczalnych

ALFA-PHP

Na mnie osobiście alfa-PHP działa idealnie, żadnych shiz, problemów z oddechem, nadpobudliwością,
nie uświadczyłem też żadnego odrealnienia ani halucynacji. Świetny środek na codzienne zmagania z szarą rzeczywistością. Klasyczny stymulant.

ALFA-PVP

Dla mnie absolutny SHIT, 15 mint przyjemności a potem 2 godziny katorgii i duszności. Poza tym jak ktoś pisał zagęszcza krew i wali po wątrobie. Nie moja bajka, ale wiem, że niektórzy to kochają.

Napiszcie proszę jak sobie radzicie z tymi substancjami oddzielnie i ewentualnie w miksie, czy zawsze łapie się shizę, czy zawsze trzeba mieć np. benzo? Będę bardzo wdzięczy koleżanki i koledzy ćpaki :-D
Rejestracja: 2014
Użytkownik nieaktywny
  • 573 / 28 / 0

Apropos tych w kółko powtarzanych jęków na temat jaka ta alfa jest zła, niedobra, trująca i straszna... Po 3 miesięcznym ciągu na alfie (ale także całej kupie innych r-c gówien, gł. pentedronie, etylo itd.) zrobiona mi dokładne badanie krwi na okazję czegoś zupełnie niezwiązanego z ćpaniem. Wyniki wzorowe, żadnego koorrva zniszczenia wątroby, nerek, trzustki i innych narządów. A do tego jestem alkoholikiem na zmianę w ciągu/trzeźwości i wpierdalam leki przeciwdepresyjne. Może więc czas skończyć łkać i skomleć o złej i mordującej nienarodzone dzieci alfie do chooya pana?!

Dlaczego tytoń jest legalny, a konopie nie?

Tytoń oprócz tego, że bardzo źle wpływa na organizm człowieka, to mocno zanieczyszcza również środowisko. Konopie wręcz odwrotnie. W tym artykule przedstawiam różnice między tymi dwoma roślinami.

Polak próbował wwieźć do UK kokainę o wartości ponad £8 mln

45-letni Marek Wiśniewski został skazany na 8 lat pozbawienia wolności po tym, jak przyznał się do próby wwiezienia na teren Wielkiej Brytanii 80kg kokainy o łącznej rynkowej wartości ponad £8 mln - donosi Daily Record.
Rejestracja: 2012
  • 441 / 1 / 0

No na MNIE a-PVP zwyczajnie mocno shizowo działa a to z tą wątrobę to policja stwierdziła jakoś tam żeby udowodnić jakimś handlarzom że narażali na zdrowie i życie gimbów. Na pewno jednak obie alfy powodują u mnie skok ciśnienia, czasem dość poważnie, ale mi to rybka bo i tak mam niskie. Tętno w normie.

MOŻE KTOŚ MIXOWAŁ JE?
Rejestracja: 2011
  • 1923 / 98 / 127

885 niech sie wypowie, on je specem
Rejestracja: 2013
  • 259 / 2 / 0

alfachem pisze:
ALFA-PVP

Dla mnie absolutny SHIT, 15 mint przyjemności a potem 2 godziny katorgii i duszności. Poza tym jak ktoś pisał zagęszcza krew i wali po wątrobie. Nie moja bajka, ale wiem, że niektórzy to kochają.
W sumie moje odczucia są całkiem podobne, zwłaszcza z tymi dusznościami
A co do A-PHP jedni piszą że jeszcze wieksze schizy drudzy odwrotnie, a ja właśnie nie wiem które zamówić... Nie chce żeby sie okazalo że chciałem znaleźć lżejszą alfe a wynik byłby taki jak z a-pvt %-D
Rejestracja: 2014
Użytkownik nieaktywny
  • 573 / 28 / 0

U mnie w sumie od początku było dziwne działanie alfy. Pierwszy raz sniff to duży speed i lekka euforia, ale potem było co raz gorzej, nic pozytywnego działania tylko co raz gorsze duszności, drętwienie lewej strony ciała, zimno, mrowienia, generalnie dość konkretne zaburzenia kardio. Powinienem wtedy był alfę odstawić w pizdu, ale jakaś masochistyczna siła pchała mnie ku niej i tak meczyłem się parę tygodni, aż wszystkie kardio uboki przeszły i zacząłem palić co raz więcej (od początku palona alfa mniej siadała na serce niż sniff). Teraz już nawet sniff mi nie straszny, ale jednak czuje respekt przed tą substancją i nawet jesli walę duże ilości dzień po dniu, to zawsze pilnuję żeby pojedyncze "szoty" były niewielkie, nie odważyłbym się na przykład zciągnąć na raz całej żarówy, nie ma bata, zwyczajnie bym sie bał. Dlatego taką mleczną żarówę sobie "sączę" powolutku, tak mi najbardziej podchodzi i jest neutralnie dla ukladu krążenia.

885

Rejestracja: 2010
  • 866 / 12 / 0

%-D

2 huki dzis

1 z diazepamem zrobionym metodą domową php 50mg 4ml plynu efekt sredni

2huk bez diazeapmu w 1.5ml wody ilosc podobna moc jaka powinna byc

plusy dla pvp
lepsza do wapo
minusy dla pvp bardzo wciaga wapo

plusy dla php
bardzo intesywny mocny wjazd czuc ze sie cos podalo i.v w niewielkiej dawce
minusy j/w fizycznie
lękowo

pisalem to 15minut %-D taki nieogor coz huk

niebawem zdam relacje
aktualnie w krwiobiegu ok 100mg A-php etanol ok 100g klony 6mg diazepam 25mg

za ok 2h mix 50mg diazepamu 50mg A-PHP 100mg 3MMC #1 w pachwinkę ofc jestem ciekawy co się wydarzy

885

Rejestracja: 2010
  • 866 / 12 / 0

prosze o scalenie jako ze nie moge edytowwac

huklem 300mg MPA i poza spaleniem kabla i garacem twarzy nic wiec 2min pozniej

50mg diazepam i 50mg php i jest solidnie oddech ciezki xD
Rejestracja: 2015
  • 498 / 14 / 25

a-PHP zdecydowanie przyjemniejsza. PVP dawało u mnie sporo negatywnych efektów ubocznych od strony fizycznej za to PHP pod tym względem bardziej lajtowa :cheesy: działanie w sumie podobne ale wolę a-PHP, jakieś takie przyjemniejsze i bardziej wyjściowe :-D Nie wypowiadam się jak to jest z ciągami, bo w żaden na razie nie wpadłem i nie mam zamiaru :cheesy:
Rejestracja: 2013
  • 259 / 2 / 0

Próbowałem obydwie, póki co PHP wygrywa
Jest równie silna... aktywizuje (pvp mnie w ogóle nie speeduje)... mnie efektów ubocznych (mam na myśli rozsądne dawki)
I też świetnie nadaje się do waporyzacji z żarówy :)

Mimo wszystko to alfa więc podchodzić z szacunkiem :D

Co do zjazdu to pozwólcie że wypowiem się za kilka godzin...
Posty: 16 Strona 1 z 2
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 1502 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości