Alfa-aminoketony (beta-ketony) - Zestawienie, Wątek ogólny

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-aryloizopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 261 Strona 22 z 27
Rejestracja: 2009
  • 151 / 2 / 0


Aktualizacje pierwszej strony bym prosił.
Rejestracja: 2012
  • 853 / 93 / 0


Ten temat to najlepiej byłoby chyba zamknąć, większość z listy nielegal a aktualnie tych ketonów ile jest na rynku? 10? Z czego połowa czasem działa czasem nie heh

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Policja na tropie nowego sposobu przemytu narkotyków do więzień

Dolnośląscy policjanci robili szajkę przemycającą narkotyki do więzień i aresztów nową, nieznaną dotąd metodą. Środkiem odurzającym nasączane były kartki papieru, które później - zupełnie oficjalnie - przekazywane więźniom.
Rejestracja: 2012
  • 7 / / 0


Powiem wam szczerze że głupoty te wszystkie internetowe porównania że to oddziałuje na to to na tamto bez szczegółowych badań możecie tylko zgadywac. Dla mnie MDPV było Czymś takim jak boskim doznaniem ponad wszystko i miałem takie szczęście i wiedzę po MDPV że mogłem wszystko swoim mózgiem zrobić. Może ja to źle rozumie te zformulowania euforia i stymulacja ale dla mnie nigdy już nie będzie czegoś tak pięknego jak MDPV
Rejestracja: 2012
  • 853 / 93 / 0


To zalatw sobie meth;)
Rejestracja: 2007
  • 1104 / 55 / 0


Nijak się ma meth do MDPV, które było w kurwę unikatowe w działaniu.
Rejestracja: 2012
  • 853 / 93 / 0


Ehem bo meth nie jest unikatowy i nie daje nieporownywalnej w stosunku do MDPV euforii a o tej kolega pisal.

Poza tym gdzie napisalem, ze MDPV bylo zle? Najlepszy keton obok metylonu i meffa tyle, ze wciaz nie majacy startu do starych dragow. meth ma wszystko to co MDPV ale kilka poziomow wyzej, po prostu. Tak wiec odpowiadajac na zal, ze nie bedzie juz czegos takiego jak MDPV powtarzam ogarnij meth a zapomnisz o MDPV. Pomijam oczywiscie strone szkodliwosci i potencjal uzalezniajacy ktore sa chyba numero uno wsrod wszelkich narkotykow, cos za cos.
Rejestracja: 2012
  • 7 / / 0


Kochanek Heleny pisze:
Ehem bo meth nie jest unikatowy i nie daje nieporownywalnej w stosunku do mdpv euforii a o tej kolega pisal.

Poza tym gdzie napisalem, ze mdpv bylo zle? Najlepszy keton obok metylonu i meffa tyle, ze wciaz nie majacy startu do starych dragow. Meth ma wszystko to co mdpv ale kilka poziomow wyzej, po prostu. Tak wiec odpowiadajac na zal, ze nie bedzie juz czegos takiego jak mdpv powtarzam ogarnij meth a zapomnisz o mdpv. Pomijam oczywiscie strone szkodliwosci i potencjal uzalezniajacy ktore sa chyba numero uno wsrod wszelkich narkotykow, cos za cos.
Kolego masz na myśli metafete? Czy met cata? Niestety u mnie mała mieścina i takie rzeczy jak metafetamina są niedostępne :wall:
Rejestracja: 2012
  • 853 / 93 / 0


metamfetaminę.

A daleko masz do granicy z Czechami? Pytaj o piko>pervitin.
Jeśli i to odpada to zostaje Ci darknet, jeszcze parę lat temu metha było pełno, nie sądzę żeby cos się bardzo zmieniło w tym temacie;)
Ostatnia opcja produkcja własna bo jest to jeden z łatwiejszych do zsyntezowania dragów, przeciętny student trzeciego roku chemii nie powinien mieć problemów.

Tylko, żeby nie było że namawiam do napierdalania mety. To jest jeden z najbardziej szkodliwych i uzależniających dragów, trzeba ogromnej siły woli, żeby znając jego działanie się w niego nie wpierdolić a jak już się wpierdolisz to lecisz na dno bardzo szybko. Nie polecam zdecydowanie, informuję tylko, że skądinąd fajne MDPV przy niej jest mniej więcej jak majka przy helenie.

rrd

Rejestracja: 2009
  • 859 / 41 / 0


Jak wygląda porównanie toksyczności poszczególnych beta-ketonów? Szczególnie interesuje mnie para mefedron-metafedron.
Rejestracja: 2010
  • 3313 / 312 / 0


Nie mam pojecia. 4mmc ponoc samo nie szkodliwe, ale metabolity ryja banie. Poszukaj na reddicie, bluelight lub d r u g s . org. Nie wiadomo tez o jaka toksycznosc Ci chodzi. Czy o neuro, czy o inna.
A ja natomiast zapytzam. Czy MDPHP ms podlot do MDPV ? na stroni gienka opisal on duze strukturalne podobienstwo. Ja jadlem te nrazowy smierdzacy sort tylko...
Posty: 261 Strona 22 z 27
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości