Akcja anty-nakocykowa w formie żartu i luźnym klimacie

Dział służący omawianiu marszy, petycji i innych form aktywności obywatelskiej.

Moderator: Prawo

Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 63 / 0

A więc, tak se myślałem i postanowiłem założyć tego wontka
jak wiadomo akcje anty-narkotykowe chujowom skuteczność majom, co nie ? Według mnie jest to spowodowane przedewszystkim sztywnym i chujowym podejściem do tematu problemu jakim są narkotyki, no i dojszłem do wniosku ,że może gdyby tak spróbować zupełnie czegoś odwrotnego i innowacyjnego a konkretniej mówiąc utrzymania całej akcji w formie żartu i na luzie tak żeby trafiło to do ludzi z Grupy wiekowej młodzieży czy cuś? (chyba że już próbowano wcześniej czegoś w takim stylu?) chodzi o to żeby nie stracić z góry zainteresowania potencjalnego odbiorcy, a te wszystkie negatywne skutki zażywania narkotyków przedstawić w taki sposób, żeby przedewszystkim śmieszyły a nie tylko odstraszały %-D np: opiatwcy majom zatkane dupska bo nie mogom się wysrać %-D wciąganie kresek = niszczenie sluzówki i zdjęcie tego aljena co kiedyś wysmarkałem po pentedronie %-D ciągi na stimsach prowadzą do psychoz/paranoji/urojeń itp i opisanie czy jakoś inaczej przedstawienie jakiś naprawdę wyjebiście śmiesznych akcji z życia ćpuna %-D Chyba rozumiecie o co mi mniej więcej chodzi, co nie ? Co o tym sądzicie? Czy to ma sens i ma jakiś potencjał do wykorzystania ? Czy poprostu znowu pierdole jakieś smuty bo siem ućpał i próbuje gjeniuszować %-D
  • 4843 / 237 / 0

Popieram, osobiście mogę dołączyć foty mojej połamanej nogi po tym gdy bez filmu wypadłem z okna mojego domu pod wpływem jakiegoś kanna.

Wyskok z okna to najbardziej wyśmiewany mit wśród narkomanów.

taaa...

a mi kur*a noga do dziś boli

Dobry pomysł, niegłupio by było gdyby ktoś to podłapał zamiast ogranego i idiotycznego "chrońmy nasze dzieci"

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

O co chodzi z aferą wokół LimeBands? Ofeminin pyta eksperta ze Społecznej Inicjatywy Narkopolityki.

Jerzy Afanasjew ze Społecznej Inicjatywy Narkopolityki zaalarmował, że informacja na stronie dystrybutora daje fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Na czym dokładnie polega problem?
  • 322 / 1 / 0

Można to zrobić jako film na youtube z zeznaniami audio upstrzonymi niby śmiesznymi rysunkami opisującymi zdarzenie (coś w stylu fallouta), graficy wiem że tu jesteście. Ja mogę się zająć produkcją dźwiękową, zmianą nie do poznania czyjegoś głosu jeśli będzie potrzeba, zaprojektować scenariusz i poprowadzić produkcję. Dlaczego film? Bo dzisiejsze gimnazjum nie skupi uwagi przez więcej niż trzy zdania, a film może stać się viralem.
I pytanie czy podpisywać to jako Hyperreal (już widzę planszę informacyjną "hyperreal - wiemy więcej o narkotykach niż ktokolwiek inny"), bo też nie do końca jestem pewien odbioru, jak i nie wiem czy administracja życzy sobie reklamę.
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 63 / 0

No to widzę, że wkońcu coś mondrego żem wymyślnoł %-D
Ogólnie to na w chuj sposobów można by to zrobić , ale mi osobiście to by sie marzyło coś w rodzaju talk-show o nazwie roboczej - Rozmowy po kresce %-D To by było mocne w chuj :E
Btw - mam pytanie czy na te kampanie antynarkotykowe som jakies dofinansowania z Unii %-D jak som to gitara :E akurat będzie na ketony do pracy na tym :E
  • 190 / 5 / 0

Młodzi czasem nie myślą... A może myślą że są niezniszczalni. Tak czy owak moda na ekstrema jest wśród młodych mocna i połączona z bezrefleksyjnością.

Jak by taki Bigosowy filmik był fajny, śmiesznie podsumowywał potencjalnie tragiczne skutki nieracjonalnego gospodarowania chemikaliami, to możliwe że dzieciaki uznały by to za fajne.
I posiadanie skręta za modne, tak samo, jak to jest elo mieć kaca i móc ogłosić to tej bardziej wtajemniczonej połowie klasy.
Też możliwością jest to, że dzieciaki "oswoją" się ze skutkami ćpania w ten sposób, że przesunie to u nich normy. Coś w rodzaju- Cooo? Ząb mi wypadl od fety? No, cóż, w filmiku o tym było i się śmiali, więc chyba spoko...

Nie zapominajcie- moda na samopodduszanie w szkołach stale trwa... głupio by było wykreować kolejną.

Wiedza pociąga za sobą odpowiedzialność a młode umysły czasem mijają się z przekazem.
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 63 / 0

No gupsi jak już som to po takim filmie raczej nie bedom %-D No chyba ,że gimbaza znów ewoluowała pod tym względem %-D
  • 4843 / 237 / 0

Moda na podduszanie najbardziej widoczna jest w mediach. W szkołach myślę że nie.
  • 322 / 1 / 0

Zestawienie zabawnej muzyczki, zabawnych obrazków, ciężkiej historii i zdjęć różnego rodzaju konsekwencji narkotyków raczej nie zachęci. Element humorystyczny będzie tłem, który wyróżni produkcję z "drugs are bad, m'kay, don't do drugs" na coś, co gimbusy będą same sobie przesyłać. Dodać do tego jeszcze parę ciekawszych historii z wątku kryzysowego i straszak jak się patrzy. Pozostaje tylko pytanie, które na pewno zostanie postawione, "skoro nakrotyki to chuj, to czemu ciągle ćpacie".
  • 4843 / 237 / 0

"bo nie możemy przestać, to nam odebrało wolną wolę i nas zabiiijaaa!!!! arrrrgggghh"

a tak serio, bo to nasz wybór, wybierajcie
  • 2 / / 0

To chyba normalne
Wróć do „Akcje polityczne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata