Akcja anty-nakocykowa w formie żartu i luźnym klimacie

Dział służący omawianiu marszy, petycji i innych form aktywności obywatelskiej.

Moderator: Prawo

Posty: 12 Strona 1 z 2
Rejestracja: 2010
Użytkownik zbanowany
  • 2399 / 63 / 0

A więc, tak se myślałem i postanowiłem założyć tego wontka
jak wiadomo akcje anty-narkotykowe chujowom skuteczność majom, co nie ? Według mnie jest to spowodowane przedewszystkim sztywnym i chujowym podejściem do tematu problemu jakim są narkotyki, no i dojszłem do wniosku ,że może gdyby tak spróbować zupełnie czegoś odwrotnego i innowacyjnego a konkretniej mówiąc utrzymania całej akcji w formie żartu i na luzie tak żeby trafiło to do ludzi z Grupy wiekowej młodzieży czy cuś? (chyba że już próbowano wcześniej czegoś w takim stylu?) chodzi o to żeby nie stracić z góry zainteresowania potencjalnego odbiorcy, a te wszystkie negatywne skutki zażywania narkotyków przedstawić w taki sposób, żeby przedewszystkim śmieszyły a nie tylko odstraszały %-D np: opiatwcy majom zatkane dupska bo nie mogom się wysrać %-D wciąganie kresek = niszczenie sluzówki i zdjęcie tego aljena co kiedyś wysmarkałem po pentedronie %-D ciągi na stimsach prowadzą do psychoz/paranoji/urojeń itp i opisanie czy jakoś inaczej przedstawienie jakiś naprawdę wyjebiście śmiesznych akcji z życia ćpuna %-D Chyba rozumiecie o co mi mniej więcej chodzi, co nie ? Co o tym sądzicie? Czy to ma sens i ma jakiś potencjał do wykorzystania ? Czy poprostu znowu pierdole jakieś smuty bo siem ućpał i próbuje gjeniuszować %-D
Rejestracja: 2012
  • 4823 / 246 / 0

Popieram, osobiście mogę dołączyć foty mojej połamanej nogi po tym gdy bez filmu wypadłem z okna mojego domu pod wpływem jakiegoś kanna.

Wyskok z okna to najbardziej wyśmiewany mit wśród narkomanów.

taaa...

a mi kur*a noga do dziś boli

Dobry pomysł, niegłupio by było gdyby ktoś to podłapał zamiast ogranego i idiotycznego "chrońmy nasze dzieci"

Terapia z użyciem MDMA pozwala przepracować traumy?

"Jakbyś patrzył na przeszłość przez aparat fotograficzny z obiektywem szerokokątnym”.

Nieudana próba przemytu dopalaczy do Aresztu Śledczego w Opolu. Towar ukryto w kopercie

Kopertę z dopalaczem przechwycili funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Opolu. Podczas czynności profilaktycznych dowiedzieli się o potencjalnej próbie przekazania środków odurzających na teren ich jednostki.
Rejestracja: 2010
  • 322 / 1 / 0

Można to zrobić jako film na youtube z zeznaniami audio upstrzonymi niby śmiesznymi rysunkami opisującymi zdarzenie (coś w stylu fallouta), graficy wiem że tu jesteście. Ja mogę się zająć produkcją dźwiękową, zmianą nie do poznania czyjegoś głosu jeśli będzie potrzeba, zaprojektować scenariusz i poprowadzić produkcję. Dlaczego film? Bo dzisiejsze gimnazjum nie skupi uwagi przez więcej niż trzy zdania, a film może stać się viralem.
I pytanie czy podpisywać to jako Hyperreal (już widzę planszę informacyjną "hyperreal - wiemy więcej o narkotykach niż ktokolwiek inny"), bo też nie do końca jestem pewien odbioru, jak i nie wiem czy administracja życzy sobie reklamę.
Rejestracja: 2010
Użytkownik zbanowany
  • 2399 / 63 / 0

No to widzę, że wkońcu coś mondrego żem wymyślnoł %-D
Ogólnie to na w chuj sposobów można by to zrobić , ale mi osobiście to by sie marzyło coś w rodzaju talk-show o nazwie roboczej - Rozmowy po kresce %-D To by było mocne w chuj :E
Btw - mam pytanie czy na te kampanie antynarkotykowe som jakies dofinansowania z Unii %-D jak som to gitara :E akurat będzie na ketony do pracy na tym :E
Rejestracja: 2009
  • 190 / 5 / 0

Młodzi czasem nie myślą... A może myślą że są niezniszczalni. Tak czy owak moda na ekstrema jest wśród młodych mocna i połączona z bezrefleksyjnością.

Jak by taki Bigosowy filmik był fajny, śmiesznie podsumowywał potencjalnie tragiczne skutki nieracjonalnego gospodarowania chemikaliami, to możliwe że dzieciaki uznały by to za fajne.
I posiadanie skręta za modne, tak samo, jak to jest elo mieć kaca i móc ogłosić to tej bardziej wtajemniczonej połowie klasy.
Też możliwością jest to, że dzieciaki "oswoją" się ze skutkami ćpania w ten sposób, że przesunie to u nich normy. Coś w rodzaju- Cooo? Ząb mi wypadl od fety? No, cóż, w filmiku o tym było i się śmiali, więc chyba spoko...

Nie zapominajcie- moda na samopodduszanie w szkołach stale trwa... głupio by było wykreować kolejną.

Wiedza pociąga za sobą odpowiedzialność a młode umysły czasem mijają się z przekazem.
Rejestracja: 2010
Użytkownik zbanowany
  • 2399 / 63 / 0

No gupsi jak już som to po takim filmie raczej nie bedom %-D No chyba ,że gimbaza znów ewoluowała pod tym względem %-D
Rejestracja: 2012
  • 4823 / 246 / 0

Moda na podduszanie najbardziej widoczna jest w mediach. W szkołach myślę że nie.
Rejestracja: 2010
  • 322 / 1 / 0

Zestawienie zabawnej muzyczki, zabawnych obrazków, ciężkiej historii i zdjęć różnego rodzaju konsekwencji narkotyków raczej nie zachęci. Element humorystyczny będzie tłem, który wyróżni produkcję z "drugs are bad, m'kay, don't do drugs" na coś, co gimbusy będą same sobie przesyłać. Dodać do tego jeszcze parę ciekawszych historii z wątku kryzysowego i straszak jak się patrzy. Pozostaje tylko pytanie, które na pewno zostanie postawione, "skoro nakrotyki to chuj, to czemu ciągle ćpacie".
Rejestracja: 2012
  • 4823 / 246 / 0

"bo nie możemy przestać, to nam odebrało wolną wolę i nas zabiiijaaa!!!! arrrrgggghh"

a tak serio, bo to nasz wybór, wybierajcie
Rejestracja: 2016
  • 2 / / 0

To chyba normalne
Posty: 12 Strona 1 z 2
Wróć do „Akcje polityczne”
Na czacie siedzi 1237 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości