15 listopada 2020igla83 pisze: @Crystelle ogarnij sobie kwetiapine to neuroleptyk, w małych dawkach znakomicie działa nasennie, wielu osobom pomógł![]()
Czy robiłaś sobie wyniki badań - profil podstawowy, tarczycowy itd. jak wyglądają?
27 czerwca 2021TraktOor pisze: No od siebie to mogę polecić mirtazapine, dobrze się śpi, lecz długo działa. Te „z-drugs” nie tylko uzależniają ale i tolerka rośnie jak pojebana, więc ja bym się trzymał od tego z daleka. Co do neuroleptyków to kwetiapinka i risperidon mnie fajnie lulały, jednakże po dłuższym stosowaniu(w szpitalu 250mg kwetiapiny dobowo przez miesiąc) czułem się non stop zajebany(biedne receptory dopaminergiczne). Znam Twój ból, bo tez byłem nocnym Markiem i rannym ptaszkiem jednocześnie, lecz z-drugs i neuroleptyków nie polecam zdecydowanie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/nowenarkogis.jpg)
Coraz więcej Polaków przedawkowuje nowe narkotyki. Raport GIS
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/3-448290.jpg)
CBŚP uderza w gang powiązany z pseudokibicami. Zabezpieczono ponad 100 kg narkotyków
Policjanci CBŚP z Rzeszowa po raz kolejny uderzyli w zorganizowaną grupę przestępczą wywodzącą się ze środowiska pseudokibiców. W trakcie akcji przeprowadzonej na terenie Rzeszowa zatrzymano dwóch 30-latków, powiązanych z jednym z lokalnych klubów piłkarskich.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/petru.jpg)
Ryszard Petru ma już projekt depenalizacji marihuany. Znamy szczegóły
Dopuszczenie posiadania do 15 gramów suszu lub jednego krzaka konopi na własny użytek – to propozycja, którą przedstawi zespół parlamentarny tworzony przez posłów koalicji. Dotarliśmy do szczegółów projektu, które potwierdzają nasze wcześniejsze ustalenia.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/f5.large_.jpg)
Ulubiona muzyka uruchamia układ opioidowy mózgu
Słuchając ulubionej muzyki odczuwamy przyjemność, niejednokrotnie wiąże się to z przeżywaniem różnych emocji. Teraz, dzięki pracy naukowców z fińskiego Uniwersytetu w Turku dowiadujemy się, w jaki sposób muzyka na nas działa. Uczeni puszczali ochotnikom ich ulubioną muzykę, badając jednocześnie ich mózgi za pomocą pozytonowej tomografii emisyjnej (PET). Okazało się, że ulubione dźwięki aktywują układ opioidowy mózgu.