Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
ODPOWIEDZ
Posty: 341 • Strona 32 z 35
  • 1513 / 23 / 0
@up Lubię kiedy czy to zadziałało czy nie user opisuje dawkę, okoliczności, sposób przygotowania i podania. Czasem pozwala to pomóc coś/conieco.

Ja trzymam 25g od jakiegoś czasu ale jeszcze nie miałem okazji sprawdzić. Na razie testowałem Calea zacatechichi - opiszę w stosownym wątku. Jak ktoś sprawdzał obydwie to może coś skrobnąć w ramach porównania.
mr_b∩ʁbꞁө
  • 50 / 1 / 0
mr_b pisze:
@up Lubię kiedy czy to zadziałało czy nie user opisuje dawkę, okoliczności, sposób przygotowania i podania. Czasem pozwala to pomóc coś/conieco.
Dawka proszę ja Cię to ~0,3g . sposób przygotowania; do słoiczka, ubite na piankę i zerowane :retarded: . pite zwykle między 16 a 17. przyjmowane aż do utraty zapasu (5g). :cheesy:

podać coś jeszcze? :-D
  • 1203 / 21 / 0
@up tak - czy paliłeś zioło podczas przyjmowania ADR?
Chcę widzieć już tylko jedno światło.
Widzenie zbyt wielu jest wyczerpujące.
  • 50 / 1 / 0
Podczas przyjmowania na pewno nie paliłem, choć były inne substancję.
  • 1203 / 21 / 0
W moim przypadku palenie mj bardzo konfliktowało się z ADR - kompletny brak snów.
Spróbowałem po 2-3 tyg przerwie od palenia i bum! Sny były piękne, bajeczne, niesamowite potem niewyobrażalne i następnie już świadome sny. Do OOBE musiałem bardziej się przygotować (ubulawu i dziennik snów).
Chcę widzieć już tylko jedno światło.
Widzenie zbyt wielu jest wyczerpujące.
  • 50 / 1 / 0
420alldaylong pisze:
W moim przypadku palenie mj bardzo konfliktowało się z ADR - kompletny brak snów.
Spróbowałem po 2-3 tyg przerwie od palenia i bum! Sny były piękne, bajeczne, niesamowite potem niewyobrażalne i następnie już świadome sny. Do OOBE musiałem bardziej się przygotować (Ubulawu i dziennik snów).
Chciałbym tego samego lecz po prostu nie idzie. Czy kodeina może mieć wpływ na działanie ADR? Palenie tytoniu? czy może jakieś inne subs. go neutralizują?
  • 1203 / 21 / 0
tytoń na bank nie bo sam paliłem wtedy.
koda? Wątpię ale nie jestem opiatowcem to nie odpowiem na 100%.
Na pewno syntetyczne kanna mogą wpływać na działanie ADR i je neutralizować.
Chcę widzieć już tylko jedno światło.
Widzenie zbyt wielu jest wyczerpujące.
  • 2 / / 0
Korzeń snów testowałem kilka razy, łącznie około 5 gramów. Nieco lepiej niż żucie surowego korzenia sprawdziło się wytrząsanie w słoiku z wodą i picie piany (dawki takie same - 250mg). Efekty widać dopiero po kilku dniach, narastają z czasem. Brak charakterystycznego dla Entada Rheedi uspokojenia, sny w obu przypadkach bardzo żywe i niecodzienne.
Dla zainteresowanych uprawą: roślinka po wykiełkowaniu (zwykła ziemia kompostowa) rozwija się na początku powooooli, po osiągnięciu ok. 5cm wysokości wzrost nabiera nieco tempa. Podlewać najlepiej wtedy, gdy najbardziej zewnętrzne liście zaczynają przychylać się do ziemi. Mój korzeń snów (mimo dość ciężkich momentami warunków) w trzecim roku uprawy wypuścił długie na ok. 40cm "gałązki" na szczycie których utworzyły się koszyczki z nasionami - wystarczy poczekać do zbrązowienia i wysypać nasionka.
  • 40 / 1 / 0
Przerobiłem 5g ADR żując co wieczór ok 0,6g aż do wyczerpania zapasu. Sny stały się wyraźne dopiero pięciu dniach zażywania, teraz nie ważne ile i o jakiej porze śpię , praktycznie za każdym razem coś mi się śni. Sny pamiętam lepiej niż przedtem i jest ich zdecydowanie więcej ,ale nie są tak wyraźne jak tego oczekiwałem, nie wykluczam ,że jest to spowodowane tym ,że śpię bardzo nieregularnie. Jeden ze snów szczególnie mnie zaskoczył. Przyśniła mi się zmarły dziadek , po przebudzeniu napisałem do siostry i okazało się ,że właśnie wraca z mszy w jego intencji. Nie jestem wierzący i traktuję to jako ciekawy zbieg okoliczności. W każdym razie korzeń uważam za warty spróbowania, warto prowadzić przy tym dziennik snów.
Uwaga! Użytkownik penisrosnie nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 698 / 170 / 0
Też miałem swego czasu do czynienia z ADR - najpierw solo, a później w formie mieszanki ubulawu. Podczas kilku prób, rozdzielonych kilkutygodniowymi przerwami, zauważyłem taką prawidłowość: 1 noc - zero snów, 2. noc - najbardziej różnorodne i ciekawe sny, łatwo zapamiętywalne, chociaż bez zadatków na LD, a od 3. nocy wzwyż - coraz słabiej. Koleżanka, z którą podzieliłem się ubulawu twierdziła, że chociaż snów za wiele po tym nie miała, to wysypiała się jak nigdy i budziła się wspaniale wypoczęta. Podejrzewam, że największy wpływ na to mógł mieć Ilex guyausa zawarty w mieszance.
ODPOWIEDZ
Posty: 341 • Strona 32 z 35
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.