Acetildenafil

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

od 13 czerwca 2008
1602
Totalny leń kuchenny
5
»
Obrazek
5-[2-etoksy-5-[2-(4-etylo-piperazyn-1-ylo)-acetylo]-fenylo]-1-metylo-3-propylo-1,6-dihydro-pirazolo[4,3-d]pirymidyn-7-on

Analog Sildenafilu ,jest dostępny w PL jeśli ktoś nie wie o co chodzi ,nie jest to środek odurzający,jest przydatny na męskie sprawy szczególnie przy stimsach

jak wypada do sildenafilu ? jakie dawkowanie ?

Tak w ogóle dobrze ,że ktoś pomyślał poza sprzedawaniem substancji, sprzedawać substancje pomocnicze ,w końcu jest już RC benzo ,myśle ,że teraz na rynku pojawi się więcej tego typu środków :-)
Ostatnio zmieniony 23 marca 2014, 19:23 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: dodano strukturę i nazwę systematyczną
od 22 października 2013
175
Totalny leń kuchenny
38
»
Myślę, że substancja może mieć bardzo przydatna w miksie z 3mmc, a także 6-apb.
Trzeba będzie pomyśleć nad dawkowaniem :mrgreen:
od 13 czerwca 2008
1602
Totalny leń kuchenny
5
»
Jestem po testach ta substancja lepiej wypada od sildenafilu :-)

30 mg bobka juz działa ,albo 20 mg sniff ,sniffuje się lepiej niż sildenafil który też był lepszy sniffem ,większa aktywność od sildenafilu :-)
od 22 października 2013
175
Totalny leń kuchenny
38
»
No to trzeba będzie spróbować miksu 130mg 6-apb + 30mg Acetildenafil :mrgreen:
Ale ten Acetildenafil to tak z godzine po 6-apb podać :geek:
od 07 października 2009
587
Totalny leń kuchenny
3
»
To to samo co tadalafil? Jakieś różnice? Jak długo utrzymuje się czas działanie Acetildenafil-u?
od 10 lipca 2010
1266
Totalny leń kuchenny
9
2
»
bezpiecznie to z czyms mieszac? Np 3mmc lub 5mapb?
od 13 czerwca 2008
1602
Totalny leń kuchenny
5
»
@Jakcha analog sildenafilu nie trzyma nie wiadomo jak długo trzeba dorzucać

@vi4rus ,mieszałem to z 5mapb na ciało lżejszy niż sildenafil, czy bezpieczny na kazdego moze inaczej zadziałać ,zbadaj próbuj od małych dawek 15 mg itd jeszcze 3 razy bardziej aktywna od sildenafilu :-)
od 10 lipca 2010
1266
Totalny leń kuchenny
9
2
»
wciagac czy oral?
serce nienapierdala potym bo jeszcze nigdy nietestowalem podobnych srodkow
od 22 października 2013
175
Totalny leń kuchenny
38
»
vi4rus napisał:(...) bo jeszcze nigdy nietestowalem podobnych srodkow

Ja również. A mam ochotę spróbować jakiegoś miksu z 3mmc lub nawet 6-apb. :mrgreen:
Czy mógłbyś Emce w 2-3 zdaniach opisać ogólne działanie/efekty Acetildenafilu solo, jak i również miksu z 5-mapb? ;-)
od 13 czerwca 2008
1602
Totalny leń kuchenny
5
»
solo nie próbowałem bo nie potrzebuje :-D

działanie złe słowo , to nie działa afrodyzyjnie ,tylko go stawia :-) najlepiej dorzuć do tego nospe ,bo rozkurcza mięsnie jak i ten mięsień :-)

działa dobrze choc raz musiałem sie przez 2 h pomęczyć ,jak sie go postawi raz to już nie opada :-) ogólnie czuc to lepsze ukrwienie tamtych miejsc :-)

wjazd na serce itd jako tako nie czułem :-)
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 12 uczestników Wejdź na czata

AwatarRegulator Kwasowosci  AwatarMondengel  Awatarfrs  AwatarCantStopUs  AwatarE1337  Awatarsaf6  Awatarkkrecha  AwatarBloodyReaper  AwatarGanjaBot  AwatarAlfaBot  AwatarMrRabbit  Awatarunknown