Kannabinoidy, w których "mostek" jest wiązaniem amidowym, lub estrowym.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 348 / 43 / 0
Nic o tym nigdzie nie ma, wszędzie tylko odpowiednik z 5 na początku nazwy, a widzę to to u jednego vendora

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, zapraszam do dyskusji
Świat się zmienia, słońce zachodzi a wódka się kończy.
  • 528 / 70 / 0
̶Z̶ ̶t̶e̶g̶o̶ ̶c̶o̶ ̶w̶y̶c̶z̶y̶t̶a̶ł̶e̶m̶,̶ ̶t̶o̶ ̶b̶y̶l̶o̶ ̶w̶ ̶3̶ ̶s̶o̶r̶t̶a̶c̶h̶ ̶s̶p̶i̶c̶e̶'̶a̶,̶ ̶1̶5̶ ̶z̶g̶o̶n̶ó̶w̶.̶ edit, nie moge znalezc zadnego info o tym, a jestem w 90% pewny ze o to chodziło. W każdym razie jest dowód, że piesek policyjny zmarł (czworonożne zwierze) :zły: Inne nazwy: ADB-BINACA., ADMB-BZINACA, ADB-BUTINACA. Ciekawe, czemu nie używają nazwy ADB-BUTINACA, brzmi o wiele bardziej zachęcająco niż coś co wygląda jak kody nuklearne.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.

[img]
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii

Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.

[img]
My palimy nasze rośliny, wy palicie nasze pieniądze! 13 godzin policyjnego etatu za pyłek marihuany

Wydawało Wam się, że państwo racjonalnie zarządza Waszymi podatkami? No to usiądźcie wygodnie. Komenda Powiatowa Policji w Głogowie właśnie przysłała Wolnym Konopiom kolejną odpowiedź w trybie dostępu do informacji publicznej, która czarno na białym pokazuje, jak wygląda „wojna z narkotykami” w lokalnym wydaniu za 0,06g marihuany.