4F-EPH

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 1768 / 94 / 0

4f-EPH also known as 4'-Fluoro-Ethylphenidate and ethyl 2-(4-fluorophenyl)-2-(piperidin-2-yl) acetate, is the 4-fluoro analogue of Ethylphenidate.

Wrzucam wzór jako załącznik. jak kto ogarnie będe wdzieczny.
U Anglików sie pojawiło.
Dawkowanie od 1mg.. (wg Anglików)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Re: 4F-EPH

• 355 / 13 / 0

4f-MPH mimo tego, ze jakoś w polsce jest wątpliwa stało się mega popularne.

Macie jakieś doświadczenia z 4f-EPH?

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Metamfetamina warta prawie miliard dolarów. Udaremnili największy przemyt w historii

To największe w historii przejęcie narkotyków na amerykańskiej ziemi - podaje CNN. 1,7 tony metamfetaminy, oraz mniejsze ilości heroiny i kokainy, które miały trafić statkiem do Australii, zostały ukryte w sprzęcie elektronicznym.
  • 1549 / 134 / 0

Bardziej noradrenergiczne 4F-MPH o godzinę krótszym peaku. Bardziej EPH-like niż MPH-like co wskazuje sama, więc tutaj nie ma niespodzianek. Dawkowanie 5mg dla produktywnej stymulacji rosnące liniowo do 30mg gdzie jest już rekreacyjny wypierdol bardzo ciężki do odróżnienia od 20mg 4F-MPH.

4F-EPH jest dla tych co lubili EPH, 4F-MPH jest dla tych co lubili MPH i mieli z nim w ogóle styczność.

Nie ma co się dużo rozwodzić. Dobra substancja i tyle - mniejsza inhibicja wychwytu zwrotnego dopaminy, większa noradrenaliny w prównaniu do 4F-MPH.
Użytkownik nieaktywny
  • 1768 / 94 / 0

• 355 / 13 / 0

artur019 pisze:
Bardziej noradrenergiczne 4F-MPH o godzinę krótszym peaku. Bardziej eph-like niż mph-like co wskazuje sama, więc tutaj nie ma niespodzianek. Dawkowanie 5mg dla produktywnej stymulacji rosnące liniowo do 30mg gdzie jest już rekreacyjny wypierdol bardzo ciężki do odróżnienia od 20mg 4F-MPH.

4F-EPH jest dla tych co lubili eph, 4F-MPH jest dla tych co lubili mph i mieli z nim w ogóle styczność.

Nie ma co się dużo rozwodzić. Dobra substancja i tyle - mniejsza inhibicja wychwytu zwrotnego dopaminy, większa noradrenaliny w prównaniu do 4F-MPH.

A czy nie jest tak, że EPH jest bardziej dopaminergiczne niż MPH ? Jeśli tak to sytuacja 4f-eph - 4f-mph jest odwrotna niż w przypadku eph-mph ?
  • 276 / 11 / 0

To prawda, że większą jest inhibicja wychwytu zwrotnego noradrenaliny niż dopaminy. Substancja działa bardzo dobrze. Może nawet lepiej niż 4F-MPH, ale po 1h-2h jak już substancja zejdzie, występują takie ogromne skutki uboczne, że odechciewa się zażywania.

• 355 / 13 / 0

U mnie są one mniejsze niż przy 4f-MPH, przy czym sama substancja tez wydaje mi sie lepsza.

Skoro mówisz o zejściu po 1-2 h wnioskuje, ze stosujesz sniff. Próbowałeś oralnie ?
  • 276 / 11 / 0

Właśnie nie próbowałem, ale na pewno to zrobię bo prawdopodobnie masz rację :)
Mimo większych objawów noradrenergicznych i ogólnego uczucia przestymulowania mam nawet po tym niemałe gastro i normalnie mogę iść spać jesli chce (zupełnie na odwrót niż przy 4f-MPH)
  • 93 / 12 / 0

Ta stymulacja po 4F-EPH w ogóle mi nie podchodzi w porównaniu do tej po 4F-MPH. Zakupiłem tylko 0,5 na spróbowanie i cieszę się, że nie więcej. Przy tej samej dawce działa krócej od MPH. Sort od [nieistotne].
Ostatnio zmieniony 18 listopada 2016 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Wycięto nieregulaminową treść
  • 185 / 28 / 0

Czy to jest mocniejsze czy słabsze od EPH? Jest tak samo zajebiste jak stare EPH?
Wróć do „Morfoliny, piperydyny”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata