Wrzucam wzór jako załącznik. jak kto ogarnie będe wdzieczny.
U Anglików sie pojawiło.
Dawkowanie od 1mg.. (wg Anglików)
4F-EPH jest dla tych co lubili EPH, 4F-MPH jest dla tych co lubili MPH i mieli z nim w ogóle styczność.
Nie ma co się dużo rozwodzić. Dobra substancja i tyle - mniejsza inhibicja wychwytu zwrotnego dopaminy, większa noradrenaliny w prównaniu do 4F-MPH.
artur019 pisze:Bardziej noradrenergiczne 4F-MPH o godzinę krótszym peaku. Bardziej eph-like niż mph-like co wskazuje sama, więc tutaj nie ma niespodzianek. Dawkowanie 5mg dla produktywnej stymulacji rosnące liniowo do 30mg gdzie jest już rekreacyjny wypierdol bardzo ciężki do odróżnienia od 20mg 4F-MPH.
4F-EPH jest dla tych co lubili eph, 4F-MPH jest dla tych co lubili mph i mieli z nim w ogóle styczność.
Nie ma co się dużo rozwodzić. Dobra substancja i tyle - mniejsza inhibicja wychwytu zwrotnego dopaminy, większa noradrenaliny w prównaniu do 4F-MPH.
A czy nie jest tak, że EPH jest bardziej dopaminergiczne niż MPH ? Jeśli tak to sytuacja 4f-eph - 4f-mph jest odwrotna niż w przypadku eph-mph ?
Skoro mówisz o zejściu po 1-2 h wnioskuje, ze stosujesz sniff. Próbowałeś oralnie ?
Mimo większych objawów noradrenergicznych i ogólnego uczucia przestymulowania mam nawet po tym niemałe gastro i normalnie mogę iść spać jesli chce (zupełnie na odwrót niż przy 4f-MPH)
Powód: Wycięto nieregulaminową treść
więc nie bój się fal
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając pod nadzorem Pomorskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Gdańsku, przeprowadzili trzy skoordynowane uderzenia w zorganizowaną grupę przestępczą z Podlasia. Grupa miała zajmować się produkcją oraz wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków. Łącznie zatrzymano 19 osób, a zabezpieczone mienie przekroczyło wartość 625 tys. zł.
Parlamentarny Zespół ds. Depenalizacji Marihuany zawiesza prace
Rok temu politycy obozu rządzącego ogłosili wielki, historyczny projekt: pierwszy w Polsce Parlamentarny Zespół ds. Depenalizacji Marihuany. Miało być nowocześnie, postępowo, europejsko. Miał być projekt, miał być progres, miało być „po wyborach ruszamy pełną parą”.
Firmowa wigilia na trzeźwo? Alkohol wciąż jest niepisaną normą w biznesie
Picie alkoholu w pracy i podczas firmowych spotkań generuje rosnące koszty dla firm - od wzrostu absencji po spadek produktywności. Presja picia w środowisku korporacyjnym nadal jest odczuwalna, jednak coraz częściej widoczna jest też chęć tworzenia bardziej inkluzywnej kultury organizacyjnej, bez alkoholu jako obowiązkowego elementu integracji.
