Homologi, analogi i pochodne mefedronu, nie pasujące do powyższych kategorii.
ODPOWIEDZ
Posty: 106 • Strona 1 z 11
  • 2451 / 80 / 0
4-mmeoc.gif
N-metoksy-4-metylokatynon, Para-tolilo-2-(metoksylamino)propan-1-on

Moze mi ktos wyjasnic jakim cudem to w UK jest dostempne jak w UK majom przeciez bana na ketony od fhcuj czasu? :huh:

Wczoraj mi to gdzeis przemklo przed oczami haj obczailem jakies sklpey co mialem w zakladach, ale odrazzu porzypomnialo mi sie te skurwiel MTTA i jakioes iinne niby zajebiste analogi mefa co ostantio ciule tak zapowiadali a okazalo sie jak zwyl;e czyli wołgle nie klepionce gówno... sklep z wire w nazwie to miał w ofercie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Made china proch i już mija każdy foch %-D
Mocz se chuju miszej a nie ketony ! :finger: %-D
  • 1923 / 94 / 127
Bigos masz tu kierwa szwa czemu tak jest :)

W Anglii pojawiła się substancja o zagadkowej nazwie Mexedrone. W działaniu jest bardzo podobna do mefedronu, może nieco mniej aktywna. Wg sprzedawców jest legalna i należy do grupy beta-ketonów. Brytyjskie prawo jednak zakazuje wszystkich struktur typu:
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... ne.svg.png


[*]R1 wodór, lub jakakolwiek kombinacja z jedną lub więcej grupami alkilowymi, eterowymi, halogenkowymi, alkilohalogenkowymi
[*]R2 wodór lub grupa alkilowa
[*]R3 wodór, grupa alkilowa, alkilowa cykliczna
[img]R4[/img] wodór, grupa alkilowa, alkilowa cykliczna

Więc znaleziono słaby punkt prawa i jednocześnie coś co jest bardzo dobre w działaniu. Od kilku miesięcy co bardziej wtajemniczeni badacze mieli okazję testować coś co ukrywało się pod nazwą 4′-metylo-N-metoksykatynon . Inne określenia jakie występują w Polsce to meofedron i 4-MMeOC. Wzór strukturalny poniżej:
http://wolnamolekula.info/wp-content/up ... -MMeOC.jpg

Substancja pachnie tak samo jak mefedron, smakuje tak samo jak mefedron i da się ją skrystalizować do postaci ryżowych kryształków. Brytyjskie prawo analogowe jej nie obejmuje ponieważ podstawniki typu N-metoksy nie są objęte definicją. W działaniu jest bardzo podobne do 4-MEC i mefedronu, aczkolwiek słabsze. W porównaniu z 3-MMC jest nieco mniej euforyczne, ale bardziej pobudzające. Substancja którą w Polsce określa się akronimem 4-MMeOC idealanie pasuje do opisu mexedronu jaki można znaleźć na zagranicznych forach. Również sama nazwa mexedron sugeruje obecność grupy metoksy w ketonie, w myśl brytyjskiego prawa tylko grupa metoksy przy azocie nie jest objęta prawem analogowym.

Redakcja wolnejmolekuły jak tylko dostanie produkt o nazwie mexedrone, podda go analizie celem wyjaśnienia co to jest. Na razie jedynie co możemy stwierdzić na 100% to beta-keton 4-MMeOC jest jednym z najlepszym zamienników mefedronu jaki pojawił się w ostatnim czasie i na pewno zainteresuje on wszystkich fanów euforycznych b-k.

ŻRÓDŁO
wolna molekula
#mops
  • 92 / 4 / 0
w jednym z shopow juz jest, cena 15 funtów za gram czekam z niecierpliwością na recenzje
"Bakin' soda, I got bakin' soda"
  • 268 / 8 / 0
Skąd mamy wiedzieć ? Widzę przeglądając fora że ludzie zagadują vendorów żeby zaczęli ogarniać temat to pewnie kiedyś bedziemy mogli sobie przebadać substancje. Jak na razie to większość vendorów się pochowała i chce przeczekac niesprzyjającą sytuację. Ale może vendorzy wysyłający z zagranicy szybciej coś skombinują. Taką mam nadzieje bo sam jestem ciekaw tego wynalazku ;)
  • 15 / 1 / 0
Hmm... Śledzę temat już jakiś czas. I z tego co czytam na brytyjskim forum to słabo... Testują i był sort, który rzeczywiście działał, (jeden z pierwszych), ale od tamtego czasu lipa. Jeden z sortów był wielokrotnie określany jako "sedating" czyli uspokajająco-usypiający. Spekulują że problemy w labolatorium z utworzeniem kryształu, bo proszek był ok. Tu cytuję trip report z 24.08:
"wole29 first batch was very nice. Not quite major fireworks which most 4-MMC users are hoping for but it was really good for me and I saw a lot of potential. Unfortunately I wasted just over 300mg of my sample on oral dosing. That just ended in sleep before a full come up and so I didn't have enough to try larger nasal experiments. Second batch went right in with 175mg up one nostril and 175mg up the other nostril 30mins later. Was expecting a solid experience based on my first batch nasal experiments but I almost felt nothing! Getting a chance to try the powder so no polymorphism to worry about, hopefully this is the one! I'll give up if not ;)" ktoś coś?
  • 80 / 1 / 0
Wałek jakiś, ile razy słyszałem opinie że "jak mefka". Wystarczy że coś powoduje szczękościsk, wyjebanie serotoniny, i oczopląs. po każdym x-xmc(dronie) słyszałem to. Dodatkowo po aminach typu x-apb. Nie spodziewałbym sie tu cudów. Grupa metoxy z tego co zauważyłem, dodaje psychodelicznego klimatu.
  • 4 / / 0
mieszkam w uk i jestem wlasnie po testach owej substancji. co moge powiedziec: jest kurwa moc, jak po starym dobrym mefie!!! korzystam puki niezbanowali
  • 273 / 36 / 0
klex1984 pisze:
mieszkam w uk i jestem wlasnie po testach owej substancji. co moge powiedziec: jest kurwa moc, jak po starym dobrym mefie!!! korzystam puki niezbanowali
Jak z libido ?Mógłbyś coś wiecej napisac jaki stan działania itp..?
Uwaga! Użytkownik xSzuLeRx jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 138 / 17 / 0
Doszukał się ktoś jakie dawki aplikować?
Uwaga! Użytkownik AnalogCzlowieka nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1988 / 103 / 0
Re: 4-MMeOC
Nieprzeczytany post autor: scr »
klex1984 pisze:
mieszkam w uk i jestem wlasnie po testach owej substancji. co moge powiedziec: jest kurwa moc, jak po starym dobrym mefie!!! korzystam puki niezbanowali
A mógłbyś podesłać wzór substancji podawany przez źródło z którego brałeś?
Uwaga! Użytkownik scr nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 106 • Strona 1 z 11
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.