Homologi, analogi i pochodne mefedronu, nie pasujące do powyższych kategorii.
ODPOWIEDZ
Posty: 44 • Strona 1 z 5
  • 496 / 23 / 0
CAS: 931231-32-2
Formuła: C 12 H 17 NO
Waga molekularna: 191,270
Związek czystość: > 99,7%
Wygląd: Kryształy
IUPAC: 2-(dimetyloamino)-1-(4-metylofenylo)-1-propanonu, chlorowodorek
Synonimy: N,N-DMMC, N-metylomefedron


Słyszał coś ktoś o tym?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
rchiro the best
  • 496 / 23 / 0
Dobra, nikt nic nie słyszał to pójdzie test w niedziele.
rchiro the best
  • 721 / 69 / 0
Duzo tego masz?
BKiHKAL - Beta Ketones I Have Known And Loved: Fuck You α-PVP %-D
  • 539 / 35 / 0
dostępne już w sprzedaży czy synteza własna/na zamówienie?
  • 125 / / 0
4-MDMC:
125mgs IV -
Slow onset, pupil dilation, sedating effect similar to low dose ethylone. Am awaiting more effects, if not I will proceed to another IV shot, this time at 150mgs.

I want to add - this seems to be missing some type of stimulation you'd want while taking this sort of drug - a bit of an amphetamine or even ethylphenidate would be nice mixed with this I believe - alone it seems boring so far.

155mgs IV - Onset is a bit quicker now (maybe because I am capable of noticing the effects from the previous IV, however I can feel/tell my eyes were dilating this time). After a bit of movement (standing up and walking to a chair, during that time I felt a small rush of euphoria, as you would with an enactogen). The taste of the chemical reminds me of that of pretzel salt, so I definitely am going to make sure to stay hydrated as usual like you would on any chem in this category.

Overall even though I've just taken this chemical, I wouldn't bother with it again. It seems like it's not potent enough for any type of enjoyment. As I said earlier a stimulant mixed with it may provide a better high.
  • 132 / 6 / 0
Może PO zadziała.
Uwaga! Użytkownik GetBuzzed jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 496 / 23 / 0
Miałem 5 g. Rozdalem 4 g 4 ziomka. Powiedziałem żeby przetestowali ostrożnie, żeby nie było jakiś niespodzianek. Jeden testował to wczoraj. 10mg w klame. Pp godzinie ok. Nic się nie dzieje to jebnal sniffem 80/90mg i 150 po. Mówi że działa fajnie. W towarzystwie włączyła się euforia. Mówi że brakowało właśnie takiego pobudzenia.
Na plus:
Rozmowa dawała przyjemność, i nie było slowotoku że musi coś powiedzieć.
Ciśnienie niezmienne.
Działanie na serotonine jest duże
Wejście po jakiś 15 minutach i peak tak z 1.5 h. Aż dziwne że tak długo trzymało. Albo mu się wydawało...

Zobaczymy recenzje pozostałych i moja. Trzeba czekać do niedzieli. Myślę że do miksowania będzie to dobry keton. Ale póki co solo leci. Bo nie badam substancji których nie znam z innymi.
rchiro the best
  • 496 / 23 / 0
Opinie na temat 4mdmc są przybliżone. Każdy z naszej 5 testerów stwierdził że jest to serotonina plus lekka dopamina.
Ja po próbie uczuleniowej dałem tylko i wyłącznie oral 100mg. Po 40 minutach czuje ze jest w pełni we mnie serotonina ale mało. Więc dorzuciłem 70mg oral i 40/50mg sniff. Wtedy działało jak trzeba. Działanie mogę przybliżyć do metafedronu. Lecz lepsze według mnie.
W towarzystwie było miło i przyjemnie. Czas szybko płynął. Wszystko sprawiało przyjemność. Sniff nie boli ani nie szczypie. Wchodzi normalnie. Spływ gorzki.
Czas działania to jakaś godzina i 10minut. Później nie poprawiłem bo szkoda mi było materiału. Wolę zostawić na za dwa tygodnie.

A 3 kompanów? Jedli po 200mg i sniffem 100mg. I wtedy było widać po ich oczach i uśmiechu że są nacpani jak chuj. Latali jak szaleni. Nie dali dojść nikomu do słowa. Czyli związek jest aktywny i z tego co czułem jest dobry. Po zejściu tego stima odczulem lekkie pogorszenie samopoczucia. Ale elektrolity i witaminy pomogły. Dnia następnego nie czułem że coś brałem wcześniej.

Wygląd sortu to takie mleczne kryształki i pachnialy jak klefedron z domieszką apvp i czymś jeszcze.
Jak będzie w pl będzie się sprzedawać na 100%.
rchiro the best
  • 132 / 6 / 0
Czyżby hit?
Uwaga! Użytkownik GetBuzzed jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 125 / / 0
Całkiem możliwe, poczekajmy na więcej opinii.
ODPOWIEDZ
Posty: 44 • Strona 1 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.