Names: 4-IMC · 4-IMAP
IUPAC name: 1-(4-jodofenylo)-2-(metyloamino)propan-1-on
ID: 2600 · Formula: C10H12INO · Molecular weight: 289.113
InChI: InChI=1S/C10H12INO/c1-7(12-2)10(13)8-3-5-9(11)6-4-8/h3-7,12H,1-2H3
ICso um
4-IMC:
hNET 0.318 ± 0.04
hDAT 1.54 ± 0.21
hSERT 1.00 ± 0.16 c
Zrodlo informacji:
AMINOPROPIOPHENONES AT THE NOREPINEPHRINE TRANSPORTER:
STRUCTURE-ACTIVITY RELATIONSHIPS AND BEHAVIORAL EFFECTS OF
METHCATIDNONE ANALOGS
By
Kevin F. Foley; LINK:
https://bitnest.netfirms.com/external.p ... %2504%2507
Ponoc bedzie siekiera
Związek dobrze rokuje, ciekawe czy skośnoocy wezmą się za syntezę.
Choć na taki metabrefedron czekam już od dłuższego czasu i jak na razie na rynku go nie widać.
Mnie zastanawia kwestia potencjalnej neurotoksyczności tej substancji, może ktoś mądry się wypowie.
Spekulacje co do profilu / czasu działania, dawek oraz porównanie z innymi beta ketonami mile widziane.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Jod#Lecze ... 4.87_jodem :old:
zatem czy jodometkatynon nie będzie potencjalnie śmiertelną trucizną albo co najmniej związkiem szkodliwym na miare metkatynonu robionego hałupniczą metodą z użyciem nadmanganianu potasu którego zawsze trochę zostaje i prędzej czy puźniej odbuje się to mocno na zdrowiu?
może się wypowiedzieć na ten temat jakiś kompetentny z farmakologji użytkownik?
oczywiście mimowszystko mam na dzieje że po tym związku nie będzie wyrastała druga głowa,trzecia ręka i nikt nie będzie po nim świecił w ciemności
Co dalej ?
Nitr?
Dersu Uzala pisze:O, wrzucałem tego pdfa chyba z rok temu, zwracając uwagę na metabrefedron i jodofedron właśnie.
Związek dobrze rokuje, ciekawe czy skośnoocy wezmą się za syntezę.
Choć na taki metabrefedron czekam już od dłuższego czasu i jak na razie na rynku go nie widać.
Mnie zastanawia kwestia potencjalnej neurotoksyczności tej substancji, może ktoś mądry się wypowie.
Spekulacje co do profilu / czasu działania, dawek oraz porównanie z innymi beta ketonami mile widziane.
randomuser118 pisze:Poszukajcie jodopyrovaleronu w innym temacie.
Co dalej ?
Nitr?
ale napisałeś "co dalej?Nitr?"
znaczy że jednak trucizna?
jod jest bardzo małe, ok. 200 mikrogramów, w ciągu całego życia potrzeba zatem
zaledwie kilka gramów jodu.''
Na zdrowie. Z tą promieniotwórczością naturalnego jodu to bzdura. Aha, wiki jeszcze ostrzega o słabości wiązania jod-węgiel w związkach ogranicznych, także będzie to to cholernie toksyczne.
Zaś się zaczyna z toksycznoscia.
Jesli wiązanie jod - benzen będzie tak mocne jak chlor - benzen to te toksycznosci wsadzisz między bajki.
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Czysta fikcja. Dlaczego MSWiA udaje, że nie ma rąk ubrudzonych wojną z narkotykami?
Klasyczny urzędniczy unik w Polsce opanowano do perfekcji. Gdy obywatele pytają o absurdalne koszty i społeczne dramaty wynikające z obecnej polityki narkotykowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA) zasłania się procedurami: „Idźcie do Ministerstwa Zdrowia”. Problem w tym, że w rzeczywistości nie lekarze w kitlach, ale policjanci w mundurach zamykają rocznie tysiące ludzi za przysłowiowego grama. Czas wreszcie zacząć o tym rozmawiać.
83-latce z alzheimerem podano psychodelik. Niezwykła reakcja organizmu
Po jednorazowym podaniu wysokiej dawki psylocybiny 83-letnia pacjentka z ciężką chorobą Alzheimera, mówiąca dotąd głównie monosylabami, zaczęła inicjować rozmowę. Lekarze zauważyli też inne oznaki poprawy, a przypadek opisano w „Frontiers in Neuroscience” - uznanym, interdyscyplinarnym czasopiśmie naukowych poświęconym neurobiologii.
Nowy sposób rozprowadzania narkotyków w Berlinie. Rodzice muszą być szczególnie ostrożni
Policja w Berlinie wydała ostrzeżenie dotyczące nowego sposobu rozprowadzania narkotyków: kolorowe ulotki z danymi kontaktowymi dealerów wrzucane są bezpośrednio do skrzynek pocztowych razem z saszetką kokainy, haszyszu, ekstazy, marihuany lub innego narkotyku.