4-CEC

Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 1120 / 90 / 0

Jakiekolwiek wątki czy posty które zawierają informację o CEC'ach powinny zostać pernametnie wyjebane z forum

A Vendorzy niech przestaną to kurwa zamawiać

Dziwi mnie, że jest na to popyt i mają z tego zyski, inaczej by nie zamawiali

No chyba że kilogram kupują za 1zł za gram, wtedy faktycznie nietrudno byłoby o zarobek

Tak czy inaczej śmieć to jest jak chuj
  • 11 / 1 / 0

Dla mnie dzialanie Ceca przez pierwsze 4 godziny jeszcze ujdzie.Fakt ze trzeba dużo wrzucać.Pozniejsze dorzuty mają maly sens.Jeden plus ze w moim przypadku zejście nie jest tak uciazliwe jak po Cmc.Do południa tętno tylko wkurwia i do wieczora nie idzie usnąć.Ale tak to mozna wyjsc do ludzi itp.A po Cmc caly dzien w dupe,ciężko przejść sie do sklepu po fajki.I łeb zaorany ciężko trybi,taki pustostan.No ale inna kwestia ze przewaznie jak zasiadam do Cmc to dorzutkom konca nie widac :rolleyes: Na fazie unikam wyjść bo za bardzo sie rzucam w oczy ;-) Czasem teskno do 3mmc,przy tym bylo odwrotnie :-D

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Przyniósł kokainę do przedszkola. Zatrzymano bliskich 5-latka

Policja zatrzymała dwie dorosłe osoby, które mogły podrzucić narkotyki 5-letniemu chłopcu. Sprawa wyszła na jaw, gdy torebkę z białym proszkiem zauważyła jedna z przedszkolanek.
Użytkownik nieaktywny
  • 390 / 23 / 0

Te CECE to jedna wielka porażka. Nawet nie pamiętam czy miałem 3 czy 4, ale zero działania oprócz mocnego pieczenia. Już kawa lepiej pobudza, a euforii po tym żadnej. Totalne zero, nie polecam nikomu nawet za darmo.
  • 702 / 54 / 0

Jak wyjdą z obiegu cmc'ki przeprosicie cece haha

A tak wogóle to spotykam się z dwoma wersjami, zwykły kryształ i tzw. ryż widzi ktoś jakieś różnice między nimi?
  • 1554 / 38 / 0

Zamówiłem właśnie aktywny sort (strong) to zobaczymy.
Podobno klepie jak klef albo prawie. Może nie jest biodostępny sniffem z jakiejś przyczyny?

(Dodam że tolerka zero, a przynajmniej zamierza być. Tylko to, co opisywałem)
  • 1554 / 38 / 0

Ej ludzie to jak to jest z tym zjazdem? Ten pisze że o wiele lepszy a kilka stron do tyłu że hujowy jest I lepsze cmc.
Bo teraz się boje to brać
  • 702 / 54 / 0

Ja spotkałem się z opiniami, że po 4-cec jest mniejszy zjazd niż po cmc'kach. Ładuj i zdaj relację.
  • 1554 / 38 / 0

Sniffłem <125
Działania falowe. Wjazd niefajny ja zawsze, kiedy fala idzie do góry tak samo. Ogólnie to niedoćpanie. Ale nie jest taki zły... 250 byłoby pewnie spoko, zresztą dość długo działa.
Taki słabszy klef, nie wiem czy mogę porównywać takie dawki, ale ogólnie to całokształt jest bardziej delikatny. 300 po 200 sniff to już by była konkret bania.
Ale wole to niż te jebane 3cmc z tym typowym dopaminowy zjazdem... Nie tykam już stimów oprócz klefa
  • 5209 / 723 / 0

07 listopada 2017Matrixar pisze:
Zamówiłem właśnie aktywny sort (strong) to zobaczymy.
Podobno klepie jak klef albo prawie. Może nie jest biodostępny sniffem z jakiejś przyczyny?

(Dodam że tolerka zero, a przynajmniej zamierza być. Tylko to, co opisywałem)
Nie ma mozliwosci zeby cec byl na miare cmc. :-D
Ps tego sie nie sniffuje.
Użytkownik nieaktywny
  • 1159 / 136 / 0

Jedyną możliwością, żeby 4-CEC sniffem zadziałało, jest fakt na tyle przeżartej śluzówki, że wciągnięty proch dostaje się z automatu do przewodu pokarmowego :D :D :D

PS. Serio, nie kupujcie tego. Czy wy jesteście pojebani?
Wróć do „Halokatynony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata