Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 93 • Strona 1 z 10
  • 1558 / 14 / 0
[ external image ]
Nazwa IUPAC: N-ethyl-1-(3-methoxyphenyl)cyclohexanamine / N-etylo-1-(3-metoksyfenylo)cykloheksyloamina
SMILES: CCNC1(CCCCC1)c2cccc(OC)c2
CAS: N/N

w jednym sklepie pojawiło się 3-MeO-PCE zwane także jako Methoxieticyclidine
Jakieś informację nt tego produktu? W sklepie który oferuje ten produkt cena wynosi 12 funtów za 50mg. Dawkowanie 25mg. Testował to ktoś, kto mógłby wydać swoją opinie? Bluelight zawiera dużo ludzi którzy po prostu promują swoje sklepy, tak jak zresztą hyperreal, a interesuje mnie ta substancja, więc zapraszam do rozmowy :)

link do tematu na bluelight: http://www.bluelight.ru/vb/showthread.php?t=532702
Ostatnio zmieniony 25 listopada 2010 przez Blefujesz, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 5765 / 383 / 10
Ponoć mocniejsze toto od metoksetaminy, to jej desoxy- odpowiednik, afaik. Zatem ketaminowa dysocjacja anestetyczna przy dawkach 10-25mg, zapowiada się interesujaco.
  • 1877 / 19 / 0
Znajomy testował i bardzo zachwalał substancje , ale nie wnikałem w szczegóły i nie mam pojęcia czy jest lepsza np od methoextamine.
  • 987 / 6 / 0
@opak dałbyś radę zapytać znajomego o dokładne efekty? Zastanawiam się czy nie zakupić próbki tego RC. Cena Metoksy jest jednak dużo niższa i nie wiem czy warto dokładać do 3-MeO-PCE.
Ostatnio zmieniony 14 marca 2011 przez greenwave, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik greenwave nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1558 / 14 / 0
http://www.viceland.com/pl/v2n2/htdocs/ ... php?page=2
HAMILTON MORRIS pisze:
3-MeO-PCP i 3-MeO-PCE są wprost fantastyczne. Grupa 3-metoksy indukuje powinowactwo do receptora μ-opioidowego3, jednocześnie eliminując maniakalną gonitwę myśli właściwą PCP, co stwarza duży potencjał do zastosowania tych związków w medycynie. Grupy 3-metoksy wywołują wyjątk wą euforię i niewyczerpaną wprost energię seksualną. Po zażyciu 3-MeO-PCP odczuwa się wewnętrzny bezruch, tak jakby wszystkie dręczące wyziewy podświadomości zostały zupełnie wytłumione. Przyjąwszy dawkę 15 mg miałem wrażenie, że to najwspanialszy narkotyk, jaki kiedykolwiek zażyłem, zaś 3-MeO-PCE może się niemal równać z LSD. Ogólnie kupa śmiechu, z tym że bez poczucia chaosu i niepewności w ruchach właściwych ketaminie. Czułem się jak Peter Sellers jako Inspektor Clouseau w świecie zaludnionym przez Charlie Chaplinów. Śmiałem się tak bardzo, że łzy ciekły mi aż po udach! Arylcykloheksyloaminy mają wielki potencjał terapeutyczny, dostrzegam jednak ryzyko ich nadużywania.
Świadomość jest uświadomieniem sobie bycia świadomym. -Blef?
:)
  • 183 / 9 / 0
3-MeO-PCE has a Ki of 61 nM for the NMDA receptor, 115 nM for the serotonin transporter, 4519 nM for the sigma1 receptor and 525 nM for the sigma2 receptor. [1]
Dysocjuje to raczej słabiej od 3-MeO-PCP ale za to w serotonine kopie prawie 2x mocniej. Czytałem, że to najbardziej ciepła i empatogenna arylcykloheksamina.
"Nie rozpamiętuj, nie myśl, nie zastanawiaj się, nie medytuj, nie analizuj, pozostaw umysł w naturalnym stanie"
  • 1988 / 103 / 0
Szkoda, że nie było dane mi jej spróbować, a teraz to już po ptakach (nielegal).

Szkoda też, że w linku do badań nie wyszczególnili wszystkich danych numerycznie tylko dali niewyraźny wykres i okroili go jedynie do 3-MeO-PCP, 4-MeO-PCP i 3-MeO-PCE.

Ciekawe czy gdybym napisał do autorów pytanie o te konkretne wartości dla wszystkich substancji i wszystkich receptorów to by mi je udostępnili? ;)
Uwaga! Użytkownik scr nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1128 / 207 / 7
scr pisze:
Szkoda też, że w linku do badań nie wyszczególnili wszystkich danych numerycznie tylko dali niewyraźny wykres i okroili go jedynie do 3-MeO-PCP, 4-MeO-PCP i 3-MeO-PCE.
Na dole strony masz link:
Table S1.

Ki values for ketamine, methoxetamine, phencyclidine and analogues.

doi:10.1371/journal.pone.0059334.s001

(XLSX)
Są wartości liczbowe ale niestety tylko dla 3 substancji.

Ale napisz, napisz ;)
Życie to trip, więc dbaj o set&setting.
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
  • 1358 / 45 / 0
3-MeO-PCE jest WYJEBANE W KOSMOS. Udało mi się trochę polatać, tak dosłownie, ale nie przez okno. Magicznie, ale nie jak magik.

Dawka 30mg sniffem, po ponad godzinie dosniffowałem 20mg (trochę dużo jak na pierwszy raz, ale moim zdaniem to idealna dawka). Ładuje się długo, myślę że 2-3h do pełnych efektów. Sam trip trwał całą wieczność (~8h). W dawce 30mg wyobrażam sobie, że substancja byłaby idealna na jakiś psytrance czy rave, dużo energii, po tych dodatkowych 20mg już raczej lepiej było się położyć.

Substancję określiłbym jako połączenie 3-MeO-PCP i MXE z jakimś bardzo przyjemnym psychodelikiem. Szkielet doświadczenia taki jak w przypadku 3-MeO-PCP (czas działania i specyficzne odczucie, na pewno ogarniecie jak spróbujecie), ale substancja jest WYJĄTKOWO ciepła (serotonina się wylewa), euforyczna i psychodeliczna. Nie wyobrażam sobie sytuacji w której ktoś czułby się po tym źle czy miałby nieprzyjemne myśli. Jednocześnie stan umysłu w jakim się znajdowałem określiłbym jako magiczny, w jakimś stopniu przypominało mi to moje najlepsze tripy po 4-AcO. Także zostajemy obrzygani tęczą, jednak czuć, że substancja jest głęboka, a psychodela mocno atakuje umysł, przy czym myślenie jest klarowne. Pojawiły się CEVy, kolory przy otwartych oczach były pastelowe i bardziej wyostrzone, za to ogólnie kształty jakby rozmyte. Nie wiem, jebać to. Muzyka brzmiała zajebiście tak naprawdę zajebiście. Halucynacje słuchowe, dźwięki były przeciągnięte, a ich ton niższy, no słyszałem jeszcze więcej niż standardowe więcej, tak mi się wydaje. Bardzo dobrze oglądało mi się TO na tv w trakcie tripa, wpadłem w te wizualizacje - trans.

No i kurwa. Wcześnie tak rzeczywiście nie udało mi się latać po dysocjantach, nie potrafiłem dobrze wykorzystać MXE, bo albo za mało albo za dużo i urwany film, a 3-MeO-PCP takich atrakcji nie oferowało. Po PCE centralnie miałem wrażenie, że mój umysł wyfrunął z ciała i leciał przez przestrzeń, udało mi się odwiedzić kilka ciekawych miejsc, widziałem też pewnego człowieka z góry do którego stopniowo zlatywałem. Zajebiście. Istotna informacja - jak przykrywałem się cały kołdrą to miałem takie odczucie jakby ciało poruszało się samo z siebie robiąc okręgi, takie wirowanie i wędrowanie po przestrzeni. Przyjemne. Tak na marginesie - papierosy mi chyba tylko po jakimś fentanylu smakowały tak jak po tym.

Jeszcze jedno - fizycznie substancja jest bardzo przyjemna. Znieczula w sumie leciutko, zaburzenia koordynacji są ale niewielkie, za to ciało jest naelektryzowane, bardziej w stylu MDMA czy innych serotoninowych rzeczy niż dysocjacyjnego odcięcia. W sumie dziwne, że akurat po tej substancji udało mi się porządnie odlecieć.

Dziś czuję się bardzo dobrze i lekko, nie odczuwam żadnych lęków, mam czysto w głowie i patrzę optymistycznie w przyszłość. Rzeczywistość postrzegam inaczej, w sensie wizualnym i każdym innym tak naprawdę, wszystko jest świeże i intensywne.

3-MeO-PCE to ścisła czołówka jeśli chodzi o przetestowane przeze mnie dragi. A z pewnością najlepsza arylcykloheksamina.

Polecam.

:heart:
SESH
  • 127 / / 0
to jest legal w PL?
ODPOWIEDZ
Posty: 93 • Strona 1 z 10
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.