2FEA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 139 / 7 / 0

Teoretycznie gówno, gówno i jeszcze raz gówno. Zamiana grupy metylo na etylo powinno podnieść serotonergię kosztem dopaminergii. Tyle że to dwójka, więc te sero ma się tutaj jak mrówka do słonia.

3-FEA to serotonina i (w wyższych dawkach) dopamina. Jak ktoś narzeka na nadmiar sero względem dopy, wystarczy zmniejszyć dawkę i dodać jakiś dopaminergik, np. 2-FMA.

Jak ktoś nie chce miksować (i ma rację, zawsze substancje solo będą bezpieczniejsze), to powinien postawić na 3-FMA (i poczytać opinie ludzi, którzy w przeciwieństwie do mnie testowali). Tam profil powinien być bardziej wyważony. Albo część 3-FEA załadować per klama, jeśli mu śluzówka niemiła. (W sumie... ja nie narzekałem)

Wyobraźcie sobie jak działałby 2-CEC. Teoretycznie to powinno być odrobinę lepsze.

Ale to tylko teoria. Oddajmy głos praktykom.
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata