25I-NBOH

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 64 / 2 / 0

Chyba miałeś nie z bezpiecznikow

Oni mają nieaktywne
  • 70 / 2 / 0

No właśnie. Ja dziś zarzuciłem dwa od nich. Działanie na granicy placebo + że nie chcę mi się spać. Generalnie porażka. Od bezpieczniaków.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Dopalacze na Śląsku: Kolejne zatrucia dopalaczami. Ofiary dopalaczy w szpitalu w Katowicach

- Jedna z tych osób mogła znać jedną z ofiar dopalaczy, która zmarła w czasie świąt Bożego Narodzenia - zdradzają policjanci.
  • 3149 / 248 / 0

Dobra, to jak działa ta substencja na tle innych sajko legalnych ?? W którą stronę idzie faza??
Użytkownik nieaktywny
  • 390 / 22 / 0

Też tak rozkminiałem zakup, ale strasznie mało informacji o tym jest.
  • 201 / 3 / 0

Właśnie, że stamtąd miałem. Spodziewałem się po 1 kartonie działania dużo subtelniejszego niż 25I-NBOMe i takie dostałem. Nie było bardzo psychodelicznie, bardziej abstrakcyjny humor, cevy to delikatne falowanie/oddychanie przedmiotów, kolory bardziej nasycone i tyle. Nie spodziewajcie się jakiegoś psychodelicznego bagna. Jest płytko, ale też takie miało być.
  • 254 / 2 / 0

Mój szczurek pyta czy po kartonie 500ug od bezpiecznych można złapac bt jeśli ma do tego tendencje , czy jest to zbyt mała dawka? Jego doświadczenie z sajko prawie zerowe.
  • 2672 / 200 / 0

Można złapać jak po każdym psychodeliku. Dawka rzeczywiście bardzo mała ale jak ma tendencje to wszystko jest możliwe. Wydaję mi się jednak że dawka jest na tyle niska że o BT trzeba się wyjątkowo postarać.
  • 254 / 2 / 0

Jest coś co można wrzucic przed kartonem jako podkład aby trip był spokojniejszy i nie schodził na złą drogę ?

Oczywiście nie mówię o benzo bo one wyłączaja psychodeliki.
  • 3149 / 248 / 0

Hydroksyzynka w małej dawce.
  • 64 / 2 / 0

Tyle że bezpieczni miesiąc temu mieli kompletnie nieaktywnego NBOH'a... nie wiem jak jest teraz ale miesiąc temu było tragicznie
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata