25C-NBOMe

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 1877 / 14 / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
N-(2-metoksybenzylo)-1-(4-chloro-2,5-dimetoksyfenylo)-2-aminoetan
http://en.wikipedia.org/wiki/25C-NBOMe

Jezusie widzialem 1 trip raport z 25C-NBOMe
Prosze oto on : http://www.hipforums.com/newforums/show ... ?p=6535487 więcej informacji znajdziesz na bluelight w wątku 25C-NBOMe(krótkie opisy doświadczen itp) tam kilka ludzie próbowało co do 25D-NBOMe nie wiadomo wiele o tym procz tego ze jest mniej aktywne od 25C wnioskując na analogii z 2C-D której to dawkowanie jest jeszcze raz wyższe od 2C-C jakeś 80-100mg dla przykladu 2C-C to 20-50 mg , więc można wyciągnąc wniosek ze bedzie to jakies 500 mcg - 1 mg , jeśli dla 25C-NBOMe ta wartość wynosi 200-500 mcg Oczywiście to tylko teoria , badania dopiero potwierdzą to .

Uzupełniam info - mr_b
Parathormon pisze:
Co do 25C, nie każdy może wie, że NBOMe'y występują w różnych wariantach (w zależności jakiego benzaldehydu użyto do produkcji)

Warianty są następujące:
  • 2C-H + 2-metoksybenzaldehyd --NaBH4---> 2,5H-NB(2)OMe
    2C-H + 3-metoksybenzaldehyd --NaBH4---> 2,5H-NB(3)OMe
    2C-H + 4-metoksybenzaldehyd --NaBH4---> 2,5H-NB(4)OMe

Kupując NBOMe tak naprawde nie wiemy, który wariant dostajemy (UPRZEDZAM WSZYSTKICH IDIOTÓW: nie ma czegoś takiego jak "to zwykłe nbome, bez tych cyferek")

źródło: http://www.justice.gov/dea/pr/microgram ... 84-109.pdf
[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
Ostatnio zmieniony 24 lutego 2012 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: dodano strukturę, nazwę systematyczną i link do Wikipedii
  • 588 / 1 / 0

25C-NBOMe Jest dość dobrze dostępny. Niestety kosztuje trochę pieniążków, za to jednokrotny zakup to za ok. 300zł to jakieś 80 dawek :D
Mniejszych ilości nie widziałem, ale wychodzi z 3,50zł za dawkę, taniej niż acodin :D
Btw, zachęcająco brzmi w tym trip-reporcie to, że substancja nie wywołuje dużego dyskomfortu(to znaczy, jest możliwość, że zbytnio toksyczna to ona nie jest) i nie powoduje ludziowstrętu tak typowego dla psychodelicznych fenetylo

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

„Na górze róże, na dole trup. Do ceny dopów wliczą Ci grób”

„Dopalacze to nie bajka” – czyli dziecięce wierszyki w poznańskiej kampanii społecznej :)
  • 288 / 4 / 0

po 2C-C to ja raczej się bardziej towarzyski robię, ale nie wiem czy zaliczasz je do psychodelicznych fenek.
a nbomowej wersji 2C-C jestem bardzo ciekawy.

opak, jeśli nie widziałeś, to poszukaj bo na BL był cały temat o NBOME'ach. użytkownik erny/ernie (jakoś tak, o ile dobrze kojarzę) pisał dawkowania tych związków. z tego co kojarzę, to nie pokrywało się to do końca ze zwykłymi wersjami 2c-ków.
  • 1877 / 14 / 0

Wiem ze jest , ale akurat jedynie najwiecej info jest o 25C-NBOMe o 25D-NBOMe nie ma nic o dawkowaniu a o 25G-NBOMe to sami ludzie z bluelighta czekają na mój risercz , jesli tylko załapie sie na 25G , i tak póki co testy zacznę dopiero na 1 listopada %-D
Mógłbys mi powiedzieć jak sie nazywał ten wątek bo jedynie co znalazłem to Thread:25CNBOMe i 25DNBOMe ,i tam nie widze nic takiego , chyba ze zle szukam :moody: byłbym wdzięczny za nakierowanie pzdr ;)
  • 288 / 4 / 0

proncie bardzo, o tego posta mi chodziło -> bluelight.ru/vb/showpost.php?p=6398422&postcount=19 (tutaj -> bluelight.ru/vb/showthread.php?t=388351 - cały wątek)

ale nie mam pojęcia czy te informacje są aktualne.
  • 288 / 4 / 0

opak pisze:
opalony chlopaczyno nie wiesz moze czy te nbomowe wersje dzialaja podobnie do 2Cx , czy to całkowita nowa jakość doznań? , jeśli tak to 25D będzie czymś naprawde rewelacyjnym
wiem tyle, ile przeczytałem na necie. wg tego nbomowe 2C wyraźnie różnią się od zwykłych 2C.
  • 1877 / 14 / 0

Pierwsze próby nad 25C-NBOMe , do eksperymentu użyto 3 królików doświadczalnych
królik nr 1 otrzymał dawke 120 mcg
króliki nr 2 i 3 po 250 mcg .
Co do królika nr 1 dawka taka okazała sie progiem , nr 2 i 3 były bardzo zadowolone z efektów . Nie zanotowały jakiegoś dokuczliwego bodyloadu , wyczuli działanie relaksacyjne ( nie słyszeli nigdy o 2C-C więc nie wiedzieli ze maja cos wspolnego ) , kolory byly duzo jasniejsze , nie zanotowali jakichs szczegolnie mocnych wizuali , efekty ograniczyly sie do wyginania,oddychania przedmiotów i pływania obrazu , bardzo dobre samopoczucie , nie zanotowano mindfucku ,wszystko rozkręca sie do 2 h , kartony należy trzymać pod językiem razem ze ślina (sliny nie nalezy połykac!) 20 minut powinno starczyc , jutro , pojutrze wrzucę krótki opis z 370 mcg , moze przyda sie oddzielny wątek na fenetylaminy serii NBOMx, jak myslicie? Czuć ze substancja ma bardzo duży potencjał i jest dużo silenijsza od swojej siostry 2C-C
Króliki nie mialy dużego doświadczenia co świadczy ze dawki do 250 mcg sa idealne dla poczatkujących psychonautów :)
  • 1877 / 14 / 0

Jeszcze krótka notka która może zainteresuje pare osób , ochotnik numer 2 po jakimś czasie dołączył do tego mj i alkohol , stwierdzono synergiczne działanie z mj , substancje uzupelnialy sie nawzajem ale tego mozna sie spodziewac , zaś alkohol w dosc sporych iloścaiach nie spowodował stłumienia efektów a często sie zdarza ze alkohol nie działą zbyt przyjemnie w połączeniu psychodelikami , kompozycja wszystkich 3 substancji wprowadziła ochotnika w bardzo euforyczny stan .

Swoją drogą pojawily sie pierwsze informacje odnosnie 25D-NBOMe :
"Another person reported it to be even more profound than NBOMe-2C-I (which is intriguing), emotionally open, euphoric, and somewhat DOM-like (which is normal and anticipated). No physyological side effects to speak about after the come-up, sleep at the 8 hour point. It was a milligram taken in parts."

Coz powiedziec zapowiadaa sie bardzo ciekawie!:D
  • 874 / 4 / 0

A ile trzyma to cudeńko i jak działa? Wizualnie? Psychicznie? Na necie chyba jeszcze nic nie ma. :p
  • 1877 / 14 / 0

Na necie jak najbardziej jest , kto szuka nie błądzi ;-)
Czas dzialania przy tych dawkach zamykal sie do 10 h , jak pisalem jutro , pojutrze dam wiecej informacji odnośnie 25C-NBOMe ( dokładne dawkowanie na poszczegolne poziomy , czas dzialanie itp)
Na 25D-NBOMe bedzie trzeba troszke poczekać chyba ze ktoś odważny sprawdzi pierwszy
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata