Kannabinoidy, które nie pasują do żadnej z powyższych kategorii.
ODPOWIEDZ
Posty: 20 • Strona 1 z 2
  • 43 / / 0
HU-210
Nieprzeczytany post autor: Dirty »
[ external image ]
(6aR,10aR)-9-(hydroksymetylo)-6,6-dimetylo-3-(2-metylooktan-2-ylo)-6a,7,10,10a-tetrahydrobenzo[c]chromen-1-ol
http://pl.wikipedia.org/wiki/HU-210


Witam.
Mam parę pytań dotyczących tego kannabinoidu .
Jestem ciekaw efektów i mocy tego kanna , a także szkodliwości krótkotrwałej .
Na necie nie znalazłem dużo informacji o tym kannabinoidzie , jedyne co , że jest bardzo mocny i wpływa pozytywnie na pamięć :moody: .

Sam bym zaczął testy gdyby nie to że jest nielegalny , czy to ten kanna co siedział w pierwszej generacji mieszanek ?
Proszę o wypowiedzi osób którzy mieli styczność z tym kannabinoidem .
Ostatnio zmieniony 02 kwietnia 2013 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: dodano strukturę, nazwę systematyczną i link do Wikipedii
  • 310 / 5 / 0
z wiki
HU-210 stymuluje neurogenezę w rejonie hipokampu, jest to działanie odwrotne do alkoholu, heroiny, nikotyny i kokainy.
Czyżby jakiś ZDROWY kanna ? :-D
W pierwszej generacji był prawie wyłącznie jwh018 chociaż np w spice były inne kanna których w tedy sie nie udało zidentyfikować. Hu na pewno był w drugiej generacji gdyż został zdelegalizowany razem z 081 i 073
  • 27 / 1 / 0
Poprawka, wedle Raportu http://www.fileden.com/files/2012/3/12/ ... 0159-0.pdf HU-210 nie było wogóle chyba, że w RC. Zagranicą HU było dodawane do Spiców i innych w Polsce nie. -073 tak druga delega ale -081 poszła w trzeciej chodź była bardzo popularna już przed drugą delegalizacją.
  • 992 / 17 / 0
Zobaczcie HU-211. Taka "malutka" zmiana, a kolosalna zmiana działania. Może dlatego inne kanna potrafią dysocjować... Talidomid tak samo, dwa izomery, jeden nieszkodliwy, inny... Poczytacie... W HU-210 fascynuje mnie rozpuszczalność w wodzie. Zaraz by ktoś to puknął. %-D
  • 46 / 2 / 0
Odświeżam, ktoś testował? Jak z tą neurogenezą i pamięcią krótkotrwalą? Czy ten kanna nadaje się do wtrącenia do komnaty nootropow? :D
  • 448 / 14 / 0
Jest to w ogóle gdzieś dostępne w EU? Sprowadziłby może małą ilość testowo, bo choć nie jestem fanem, to profil zapowiada się interesująco. Ma to w działaniu coś wspólnego z seriami jwh?
  • 4 / / 0
odświeżam. mamy tutaj jakiegoś testera albo kogoś z info? na anglikach wiele nie znalazłem (tym bardziej, że anglika nie umiem wolę łacinę) więc przenoszę się tutaj. i czy dostanę gdziekolwiek to cudo, bo zgodnie ze starymi zapowiedziami i opiniami (także osobistymi) po Spice to muszę to zdobyć?
  • 1983 / 481 / 0
HU-210 nigdy w czystej postaci nie pojawiło się na polskim rynku. W 2009 podobno zostało przez DEA zidentyfikowane w mieszankach ziołowych. A Polska korzystając z baz o nowych narkotykach wpisała to substancje dosyć szybko do ustawy delegalizując ją. Rc, które nie zdobyły popularności za czasów legalności bezpowrotnie przestają być produkowane. Szczególnie w przypadku kannabinoidów gdzie na ich miejsce jest dużo innych, którymi można zastąpić i do tego bardzo silny konkurent naturalnego pochodzenia jakim jest marihuana. Nawet na darkmarketach nie ma HU-210. Nie zdobędziesz w łatwy sposób tej substancji i nie ma żadnych przesłanek aby była ona warta zdobycia na tyle żeby się o to tak starać.
  • 3 / / 0
Wydaje mi się że był chyba w PL za czasów smartshop’ow.
Pod nazwa ,,Buszek”, bo jak czytałem tripraporty na internecie to z tego ci sobie przypominam miał właśnie straszny podobny profil działania D:

Ale mogę się mylić, poprawcie mnie jeżeli wiecie co naprawdę w tamtych czasach było w tej mieszance ziołowej.
  • 2714 / 509 / 0
@CzlowiekzWyzyn przepraszam za bumpowanie tematu i tak późną odpowiedź, ale może się komuś ta wiedza przydać.
Według wyników badań w buszku znajdował się taki mix:
Buszek - JWH-122, JWH-081, JWH-250, Walina

Nie wiemy jednak jakie proporcje były użyte.
Odpowiadając mi na łamach forum użyj proszę funkcji mention.

Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
ODPOWIEDZ
Posty: 20 • Strona 1 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.