Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
fluorodeschloroketamine, also known as 2-Fl-2'-Oxo-PCM and 2-FDCK.
Has been spotted in Sweden. According to some discussion on flashback (swedish forum) it has a similar potency compared to ketamine, with a longer onset.
duckduckgo translated trip report:
It was good, really good actually!
Can not say that this is worse than really keta fact, annurlunda but no worse.
Roughly similar potency as ketamine, but it beats a bit annurlunda, would say that onseten is about 50% delayed.
This meant that I took 200mg before I felt something, but when it hit so I fell apart like a sack of potatoes on the couch.
Ended up in a k-hole similar condition and was quite gone 2-3timmar.
Drew a total of 670mg in a day, sold the rest to a curious pals.
Snorted first 100mg and took the rest IM in the shoulder.
Uses not otherwise needles but right ketamine I make exception, a hundred times better intoxication and avoids the disgusting drippen.
#mops
#mops
#mops
Muszą zapamiętać słowa starego narkomana - zawsze możesz wziąć więcej, ale nigdy mniej.
~Michael Linnel Odpisuję tylko na GG i e-mail.
JFAC pisze:ok. 200mg zapodane donosowo wystrzeliło niesamowitą euforią, potem dało pięknego hole'a, OEV, CEV. Pełne znieczulenie całego ciała, dysocjacja odrywająca totalnie od rzeczywistości. IMO zdecydowanie lepsze niż MXE, z którym miałem dość długi romans, tutaj coś czuję że przytulimy się z tą substancją na dłużej :D
niedziela 03 kwie 2016, 17:16
Żadnych nowych testów? Zastanawiam się czy próbować ale cena zniechęca.
Scalono./pletz
Znalazłem i jest po 98zł/g + wysyłka z najbardziej przypałowego kraju ~30zł.
Oryginalną ketaminę z tego samego kraju można ogarnąć w takiej samej cenie ~130zł z wysyłką.
Mimo to po przeczytaniu postów na BL i szwedzkim flashback.org nieźle się na tą substancje nakręciłem, z postów wynika, że działa jak oryginał z tym, że troszkę mniej pojebany i troszkę bardziej euforyczny z podobnym dawkowaniem. Przy wciąganiu nieprzyjemności na poziomie zwykłej kety, czas ładowania sie substancji do pełni efektów dłuższy o ~50%. Da się ładować IM tak jak oryginał.
Nie pamiętam już kiedy ostatnio miałem taką chęć na spróbowanie jakiegoś RCka, zapowiada się naprawdę fajnie. Taka inna wersja ketaminy, a jestem jej dużym fanem.
Link do flashback.org ale trzeba używać tłumacza bo jest po szwedzku:
https://www.flashback.org/t2649517p43
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Polak zatrzymany na granicy. Próbował wwieźć do Rosji 40 kg haszyszu
Na przejściu granicznym w Grzechotkach polskie służby zatrzymały mężczyznę, który próbował wjechać do Rosji z ponad 40 kg haszyszu o czarnorynkowej wartości ponad 2 mln zł - poinformowała Krajowa Administracja Skarbowa w Olsztynie.
Medyczna marihuana – brak dowodów, by pomagała w zaburzeniach i uzależnieniach?
Naukowcy z Australii i Wielkiej Brytanii przejrzeli kilka baz danych, poszukując w nich recenzowanych artykułów naukowych opublikowanych pomiędzy 1 stycznia 1980 roku a 13 maja 2025 roku, w których opisano wyniki badań dotyczących przede wszystkim wpływu leczenia kannabinoidami na zaburzenia psychiczne i neurorozwojowe oraz uzależnienia. W ten sposób znaleźli i przeanalizowali wyniki 54 randomizowanych badań obejmujących blisko 2500 uczestników. Wyniki metaanalizy, opublikowane właśnie w Lancet Psychiatry, są dość rozczarowujące dla entuzjastów medycznej marihuany.
Psychologia w codziennym życiu: psychodeliczny zwrot
Kiedy Donald Trump podpisał rozporządzenie wykonawcze w sprawie substancji psychodelicznych, internet eksplodował szybciej niż jakakolwiek konferencja prasowa. Nagłówki w mediach społecznościowych migały o „legalizacji narkotyków”, „rewolucji psychodelicznej” i „końcu tradycyjnej psychiatrii”. W rzeczywistości, jak podkreślały NPR (npr.org) i PBS, dokument nie legalizuje żadnej substancji. Przyspiesza on natomiast procesy badawcze, skraca ścieżki regulacyjne FDA i toruje drogę do szerszego stosowania rozszerzonego dostępu w przypadkach poważnych chorób psychicznych, gdzie inne metody zawiodły. Jednak w dobie natychmiastowych emocji to nie fakty, a pierwsze wrażenia decydują o reakcji ludzi.
