Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
fluorodeschloroketamine, also known as 2-Fl-2'-Oxo-PCM and 2-FDCK.
Has been spotted in Sweden. According to some discussion on flashback (swedish forum) it has a similar potency compared to ketamine, with a longer onset.
duckduckgo translated trip report:
It was good, really good actually!
Can not say that this is worse than really keta fact, annurlunda but no worse.
Roughly similar potency as ketamine, but it beats a bit annurlunda, would say that onseten is about 50% delayed.
This meant that I took 200mg before I felt something, but when it hit so I fell apart like a sack of potatoes on the couch.
Ended up in a k-hole similar condition and was quite gone 2-3timmar.
Drew a total of 670mg in a day, sold the rest to a curious pals.
Snorted first 100mg and took the rest IM in the shoulder.
Uses not otherwise needles but right ketamine I make exception, a hundred times better intoxication and avoids the disgusting drippen.
#mops
#mops
#mops
Muszą zapamiętać słowa starego narkomana - zawsze możesz wziąć więcej, ale nigdy mniej.
~Michael Linnel Odpisuję tylko na GG i e-mail.
JFAC pisze:ok. 200mg zapodane donosowo wystrzeliło niesamowitą euforią, potem dało pięknego hole'a, OEV, CEV. Pełne znieczulenie całego ciała, dysocjacja odrywająca totalnie od rzeczywistości. IMO zdecydowanie lepsze niż MXE, z którym miałem dość długi romans, tutaj coś czuję że przytulimy się z tą substancją na dłużej :D
niedziela 03 kwie 2016, 17:16
Żadnych nowych testów? Zastanawiam się czy próbować ale cena zniechęca.
Scalono./pletz
Znalazłem i jest po 98zł/g + wysyłka z najbardziej przypałowego kraju ~30zł.
Oryginalną ketaminę z tego samego kraju można ogarnąć w takiej samej cenie ~130zł z wysyłką.
Mimo to po przeczytaniu postów na BL i szwedzkim flashback.org nieźle się na tą substancje nakręciłem, z postów wynika, że działa jak oryginał z tym, że troszkę mniej pojebany i troszkę bardziej euforyczny z podobnym dawkowaniem. Przy wciąganiu nieprzyjemności na poziomie zwykłej kety, czas ładowania sie substancji do pełni efektów dłuższy o ~50%. Da się ładować IM tak jak oryginał.
Nie pamiętam już kiedy ostatnio miałem taką chęć na spróbowanie jakiegoś RCka, zapowiada się naprawdę fajnie. Taka inna wersja ketaminy, a jestem jej dużym fanem.
Link do flashback.org ale trzeba używać tłumacza bo jest po szwedzku:
https://www.flashback.org/t2649517p43
Od daru bogów do codziennej ucieczki. Co antropologia mówi o naszym związku z alkoholem
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu
Psylocybina
Jest wyrok za sprzedawanie dopalaczy. "Brak pobłażania dla sprawców tego typu przestępstw"
Dwa lata więzienia za handel dopalaczami. Taki wyrok wydał lubelski sąd ws. Jakuba G. - właściciela sklepu, w którym sprzedawano „Cząstkę Boga”. Na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata została natomiast skazana ekspedientka Patrycja M.
Marihuana pod kontrolą czy na sprzedaż? Badanie pokazuje różnicę
Debata o marihuanie zwykle sprowadza się do prostego pytania: legalizować czy nie? Analiza opublikowana w The Lancet Psychiatry wskazuje jednak, że ważniejsza jest odpowiedź na pytanie, jak wprowadzona jest legalizacja.
