Zatrzymano dostawcę narkotyków

Funkcjonariusze CBŚ i delegatury ABW zatrzymali w czwartek w Olsztynie 31-letniego mężczyznę, dostawcę narkotyków na warmińsko-mazurski rynek - poinformowała rzeczniczka policji Bożena Przyborowska.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1535

Grzegorz C., mieszkaniec powiatu olsztyńskiego, został zatrzymany po północy ze środy na czwartek, gdy wysiadał na Dworcu Zachodnim w Olsztynie z pociągu jadącego z centrum Polski. W aktówce mężczyzna miał jeden kilogram amfetaminy i 750 gramów heroiny wartości 200 tys. zł.

Był od dawna obserwowany. Zatrzymano go w momencie, gdy posiadał większe ilości narkotyków, by przekazać je drobnym dilerom na Warmii i Mazurach - powiedziała Przyborowska.

Jak podała policja, Grzegorz C. był wielokrotnie karany za rozboje i posiadanie narkotyków.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

LaSziDo (niezweryfikowany)

750 gram na TAFLE :)
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MET

Ja: kobieta, 19 lat.

Doświadczenie: alko (3 lata), bromodragonfly, chyba DOC, feta (po 1 razie), kodeina, dxm, mj, metkat, poppers, efedryna ( po kilka razy).

Set & setting: mój dom i okolice, zimowa noc. Dobry nastrój, oczekiwanie na nowe doświadczenie.

Substancja: ok. 25 mg 4-ho-met.

  • MDMA (Ecstasy)


Moj pierwszy raz na dropsach (jadłam kiedyś, ale tylko połówkę nic nie dało...)!!! Pojechaliśmy do niezłego klubu - wrzuciłam z kumpelą po dropsie (żółte romby) i czekamy!!! Czekamy i nic juz bylam zła powoli..?Siedziałam z chłopakiem i wlaśnie wtedy, kiedy zaczął mnie calowac po szyi!!! Dropsik mi wszedl...Po prostu przyszla mi mysl, ze jest zajebiscie i ja tu zostaje...To byly sekundy jak wstalam i poszlam z kolezanka do toalety - jej tez weszlo!!!


  • Etanol (alkohol)
  • Klonazepam
  • Kodeina
  • Marihuana
  • Retrospekcja

 

Dzisiaj siedzę po paleniu i ok.1mg klonu.

Report live

To troszkę kontynuacja poprzedniego mojego tripreportu, o ile można to tak nazwać. Po kolei.

Od ostatniego spotkania z klonem minęło jakoś 5 miesięcy, od ponad dwóch miesięcy nie było palenia, nie było niczego. Śmieje, była kodeina od czasu do czasu, ale z umiarem...:)

  • Marihuana

moja przygode z mj postanowilem opisac po przeczytaniu jednego

artukulu na hypereal... Pierwszy raz zabakalem jak bylem "powiedzmy"

bardzo mlody, ale wtedy sie w to nie wciagnalem w ogole... Palilem

zadko, nie bylo po prostu okazji, w srodowisku w ktorym sie obracalem

prawie nikt nie palil, a jesli to rzadko... Druga klasa lo, mialem

pierwsze niezle tripy hehe..., zaczelo mi sie podobac, ale duzo nie

wiedzialem na ten temat, po prostu sie balem tego troche hehe, ale