Policjanci znaleźli 10 tys. tabletek ecstasy

"Z doświadczenia policyjnego wynika, że tego typu tabletki mogły być sprzedawane podczas wielkich imprez" - powiedziała podkomisarz Bober

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

3632
Policjanci z VI komisariatu policji w Krakowie zatrzymali dwóch mężczyzn, u których znaleziono 10 tys. tabletek środka odurzającego ecstasy wartości – tys. zł - poinformowała pełniąca obowiązki rzecznika małopolskiej policji podkomisarz Sylwia Bober.

Zielone i czerwonawe tabletki z wisienkami i napisem love znaleziono u dwóch mieszkańców powiatu wielickiego w wieku 23 i 26 lat. Mężczyźni zostali zatrzymani. Policja wyjaśnia okoliczności, w jakich mogli wejść w posiadanie takich ilości ecstasy, oraz przeznaczenie tego środka.

"Z doświadczenia policyjnego wynika, że tego typu tabletki mogły być sprzedawane podczas wielkich imprez" - powiedziała podkomisarz Bober.

Jak poinformowała, do zatrzymania mężczyzn doszło przypadkowo. Około północy policjanci postanowili skontrolować dwóch mężczyzn siedzących w samochodzie w rejonie garaży przy ul. Aleksandry, podejrzewając ich o związek z przestępczością samochodową.

W specjalnie przygotowanej skrytce za tylnymi siedzeniami samochodu volvo znaleźli 3 tys. tabletek. Kolejne 7 tys. znaleźli podczas przeszukania w miejscu zamieszkania jednego z mężczyzn.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

overspinner (niezweryfikowany)

..ja tam nie wiem ale do tego to nie potrzeba "wielkich imprez" ;>
BenY (niezweryfikowany)

no no no tyle wisienek :-p <br>.... mniam :)
gLooN (niezweryfikowany)

no przydało by mi sie chocaż ze 100 tych wisienek ..... fayne są żarłem ostanio ;))0
J (niezweryfikowany)

&quot;Z doświadczenia policyjnego wynika, że tego typu tabletki mogły być sprzedawane podczas wielkich imprez&quot; - powiedziała podkomisarz Bober. <br> <br>Policja doświadczona jest ;] <br> <br>Widziałem tam zielone Love. Te drugie to były wisienki mówicie?? Było ich chyba po połowie.
.chudy. (niezweryfikowany)

KOMENDANT: te wiśienki z naszego doświadczenia są najprawdopodobniej z kraju kwitnącej wiśni ;)
KRET (niezweryfikowany)

Ci to są doświadczeni. Ciekawe ile lat swietlnych dedukcji zajęla im myśl przewodnia
Pajączek ! (niezweryfikowany)

No dużo jedzenia :D Ale wiatraki i koło w kole też są nie najgorsze , a wisienki jadłem ale podwójne no i białe a nie zielone heh :D LOVE pierwsze słysze , serca wiem że są fajne heh :P >>> Techno <<<< >>> Schrazn <<< >> ElectRo <<< >> Dj paJąk << & MKS
roonnii (niezweryfikowany)

wisienki były zajebiste ale czerwone i to podwójne a love nie jadłem chodź bym zjadł z przyjemnością tu na zach pom to krzyże X A.P Armani Mitsubishi D.G urzędują :D
MinkoS (niezweryfikowany)

i tak najlepsze są smaile :D:Dtroche szkoda tych wisienek :((
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana


Swoim textem nie chce zachecac do brania srodkow oduzajacych, mowie tylko

wlasne przezycia…


  • LSD-25

Wszystko zaczęło się gdy weszliśmy z kumpelą na serwer dotyczący narkotyków. Było tam pełno fajnych artykułów. Kilka opisów tripów, a przede wszystkim dość spory artykuł o kwasie. Zaczęliśmy wyobrażać sobie jak to by było zarzucić sobie papierka. Słyszeliśmy o nim z opowiadań innych i z kilku sprawozdań znalezionych w necie. Faza kwasowa rysowała się w naszej wyobraźni zupełnie inaczej niż przeżycia po zwykłej, dobrej gandzi. Postanowiliśmy: trzeba będzie spróbować przy najbliższej nadarzającej się okazji. No i okazja nadeszła.

  • Metoksetamina
  • Przeżycie mistyczne

Nastawienie dobre, to już n-ty raz z mxe. Wszystko odbywa się w moim mieszkaniu wraz ze współlokatorami, także pod wpływem. Nie odgrywają oni jednak roli.

Pozwoliłem sobie zaniedbać standardowe cechy tripraporu. Czasu i tak nie czułem. Opowiadanie.

 

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

 Minął prawie rok i od paru tygodni w mojej głowie narastała fantazja spróbowania z dxm jeszcze raz.

Była sobota po południu,po 15 wyszłam z domu do apteki, w międzyczasie pisząc do przyjaciółki (P) czy spędzimy razem popołudnie. Udałam się do apteki po paczkę acodinu i do żabki po energetyka (mój ulubiony lvl up mango).

Usiadłam na ławce w centrum miasta z P wśród pięknej scenerii drzew i wiszących na nich świątecznych lampek. Zarzuciłam 8tabletek popijając energetykiem, natychmiast przyszło mi na myśl że wezmę jednak 10 i tak zrobiłam.